FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«174757677781251»
korynna04.12.2007 20:40

@dee

 

Cred ca asta e datoria noastra :P

dee04.12.2007 20:42

@korynna, eu am incercat, eu zic ca-i randul tau :)

facem prin rotativa ....

axl2304.12.2007 20:45

Am impresia ca suntem o gasca. Virtuala.

korynna04.12.2007 20:45

Gabi_MS,fetele de pe fcsteaua.ro care beau doar apa plata cu lamaie au un premiu special pentru tine...Asa ca in numele lor te rog sa spui DA! :tongue:

-=Danny=-04.12.2007 20:45

ALina si flory ... Bine ati Veni ... si sa mai poftitzi sa mai poftati .... chiar sunt mandru de voi ... cred ca mi-a dat o lacrima ..... Alina ... io te am in lista de mess :biggrin:

fane_casieru'04.12.2007 20:48

@korinna

 

Mi-ai luat postarea din mana.......pei bine mai fetelor ...tot eu sa-l vrajesc si pe Gabi ?...voi ce treaba aveti ?

 

 

@ Danny

 

Tu la culcare ca-i tarziu.

korynna04.12.2007 20:51

Ne uitam pe sport.ro :tongue:

fane_casieru'04.12.2007 20:53

Hai mai fetelor,l-ati speriat si a fugit saracu baiat de pe topicul asta.

dee04.12.2007 20:53
Gabi_MS,fetele de pe fcsteaua.ro care beau doar apa plata cu lamaie au un premiu special pentru tine...Asa ca in numele lor te rog sa spui DA! :tongue:

 

tocmai am terminat 100 de martini :)

si cealalta categorie are un premiu special, pe care-l vei afla o data cu prima postare pe main.

yo_marius04.12.2007 20:56

de acord cu axl.....SUNTETI O GASCA......virtuala....

 

in timp ce bateam pe saint-etienne la manager m-am gandit ca ar fi binvenit un nou topic de genul "asl pls" pentru toti si mai ales toate care vor sa scrie si altceva decat "da" dar nu prea le au cu ideile....

 

@ fane

 

 

nu te umfla in pene...fetele au postat doar de frica "banului"....:wink:

fane_casieru'04.12.2007 20:57

@GabiMs

 

Nu te lua dupa femei...bea mai mult decat noi si vor sa profite de tine si de inocenta ta...nu posta nimic,fii baiat destept.

 

@yo

Problema la mine BANU`?......cat ai nevoie ?

axl2304.12.2007 20:58

am terminat 100 de martini :)

Coincidenta sau nu Martini (tonic!) e bautura mea preferata. Folosesc bitter lemon in loc de tonic simplu.

 

 

 

fane_casieru'04.12.2007 21:00

@Floryy

Eu zic sa ne retragem.....deja s-a intrunit fun clubul Martini ..cu si fara sifon.

 

Ce zici ??

Floryy04.12.2007 21:04

Zic sa infintam si noi un fan club :rolleyes: Ce zici?Ceva idei?

axl2304.12.2007 21:04
@ c.Ronaldo , fane , danny , criss ... ete ca am scris si yo ceva :blink:

Alina si Ronaldo, sitting in the tree...

dee04.12.2007 21:05

Coincidenta sau nu Martini (tonic!) e bautura mea preferata. Folosesc bitter lemon in loc de tonic simplu.

 

 

a mea nu, dar in lipsa de altceva ... :)

 

preferatele mele sunt Manhattan (pentru uz extern) si Belllini (pentru uz intern, cand imi vin prietenele in vizita, le fac ceva mai usor si dulceag)

alina_mihaela04.12.2007 21:05

hmmm !!! Bine mey Fane …chiar u aveai de gand sa mi faci un CV rau intentionat ???? :angry:

korynna04.12.2007 21:06

Fane esti gelos de vrei sa ne gonesti baiatul?

axl2304.12.2007 21:09
cand imi vin prietenele in vizita

Cand imi vin prietenele in vizita ascund bautura.

Da' de obicei le tratez cu cate un Bloody, cu Worchestershire, piper alb si chilli. Le-nnebuneste. Si daca n-am n-am n-am suc de rosii fac cate-o cate-o cate-o surubelnita.

yo_marius04.12.2007 21:09

pacat ca nu mai bea nimeni clasicul vin cu sifon (spritz,parca....)....

 

@ flory

 

ce vorbareatza esti!!!! pentru prima ta zi,eu zic ca ajunge..=))))))))

 

@ gabi_ms

 

nu posta nimic frate (sau soro...) dupa ce o sa te cunoasca o sa isi piarda interesul pentru tine...asa,inca esti misterios,deci interesant....foarte interesant..

fane_casieru'04.12.2007 21:11

@Dee

da la fetele alea un compot de struguri nu le place ?

@Floryy

Eu de mult ma gandeam la asa ceva dar nu aveam cu cine...eu zic ca noi doi am fi de ajuns.

@alina

Cum Alina...ma crezi tu in stare de asa ceva...

axl2304.12.2007 21:12

Fane si Floryy sitting in the tree...

dee04.12.2007 21:13
nu posta nimic frate (sau soro...) dupa ce o sa te cunoasca o sa isi piarda interesul pentru tine...asa,inca esti misterios,deci interesant....foarte interesant..

 

cam de multa vreme n-ai mai fost luat la misto, nu? sa fie lipsa interesului? :P

fane_casieru'04.12.2007 21:14

ALL

 

Prevad o noapte alba...in pijamale.

...chiar...ce pijamale aveti ???......fetele mah nu voi.

 

@danny

tu parca trebuia sa te duci la culcare

yo_marius04.12.2007 21:15
cam de multa vreme n-ai mai fost luat la misto, nu? sa fie lipsa interesului? :P

 

 

 

 

inca nu fac parte din "gasca"....interes e.....gramada!!! :wink:

 

LE:@fane

 

nostradamus mic.....pentru duminica la loto ce imi prevezi??un nr sau 2 macar....

«174757677781251»