FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«172737475761251»
Wally04.12.2007 14:58
am tinut-o intr-un loc secret :laugh:

Si care ar fi locul ala secret? Nu de alta, dar poate in viitor o sa ma folosesc si eu de el :rolleyes:

forever_STEAUA04.12.2007 15:06
:laugh: tocmai am incercat cu un alt cablu si nu merge. Voi incerca sa fac rost de un CD.

 

Ai instalat recent o placã video?

Ai încercat sã vezi dacã nu e problemã cu USB-ul? (cu o imprimantã, SD reader, Flash Drive USB...)

Vezi ce îți zice BIOS-ul.

korynna04.12.2007 15:14

@wally

 

Pai tu nu porti asa ceva...sau ma rog...cine stie?

Wally04.12.2007 15:30

Mda...cred ca stiu despre ce e vorba. Adevarul e ca in locul ala secret ai putea ascunde mai mult decat o bricheta :tongue:

korynna04.12.2007 15:44

Mai nu cred...ca asa as fi putut sa ascund si brelocul...da' m-am limitat la bricheta...tu la ce loc secret te-ai gandit? :blink:

benzina04.12.2007 15:47

care vreti un pui de boxer.fetita ??? are 5 luni vaccinat..s-a invatat sa nu mai faca shushu si cacutz in casa...e frumoasa foc..pls...pentru iubitorii de animale interesati...da-ti un prv...multumesc

c.ronaldo1704.12.2007 16:00

Ce ma, ti`a macat cainele casa si acum il vinzi? :)) Nu stiai ca e cel mai bun prieten a omului. ;)

Wally04.12.2007 16:00
tu la ce loc secret te-ai gandit? :blink:

Mai eu m-am gandit la sutien ca ai spus ca nu crezi ca eu port asa ceva...

korynna04.12.2007 16:03

Pai bine bine,sutien,dar cate lucruri crezi ca bagi tu intr-un sutien? :happy:

benzina04.12.2007 16:06

mi-aros canapeaua :(( si tre sa fac rost de 16 milioane :-w

Wally04.12.2007 16:28
cate lucruri crezi ca bagi tu intr-un sutien? :happy:

Daca e cu vreo doua numere mai mare bagi si 2 torte :laugh:

M@rmota04.12.2007 17:28
Animalul meu preferat este porcul...

 

 

Special pentru tine :laugh:

untitled.bmp

lucvald-190204.12.2007 17:35
Animalul meu preferat este porcul...

iar eu sunt chiar porc si-mi place capra :))))))

Wally04.12.2007 17:43
iar eu sunt chiar porc si-mi place capra :))))))

:laugh: :laugh: :laugh: Cred ca sunt mai multi astfel de porci :biggrin:

steaua_gloria04.12.2007 17:44
frateeeeeeeeeeee care esti tapiter??? sau are vro ruda tapiter....repede ca arde fular-campionii

tu chiar ai nevoie de un tapitzer?=))

NicoSoulSteaua04.12.2007 17:48
Special pentru tine :laugh:

Tot pentru Stanici : Pacat ca cel din original se si misca...sunt convinsa ca te-ai fi bucurat mai mult :)) Poate la anul,daca o sa fii cuminte

axl2304.12.2007 17:55
cate lucruri crezi ca bagi tu intr-un sutien?

Cel putin doua. Hai, trei.

fane_casieru'04.12.2007 18:23
Cel putin doua. Hai, trei.

 

Cu conditia ca al treilea sa fie furuncul. :laugh: :laugh: :laugh:

**alex**04.12.2007 18:48

@c.ronaldo17

 

Si cum ramane? O scoti pe Andreea in seara asta in oras?

yo_marius04.12.2007 18:56

cine pana mea e andreea si de ce crede ea ca as avea nevoie de un credit de nevoi personale??? wtf.......

c.ronaldo1704.12.2007 18:58

@**alex**

 

Mi`a spus ca maine dupa masa accepta.. azi era cu altu. :)

 

Andreea, baieti, andreea: Andreea si surorile ei

-=Danny=-04.12.2007 19:01

Pe mine Andreea ma trimite la munca ..... axl(sau rooney), mai educa-ti si tu prietena !!! :blink:

 

Danny ne omori incet...scrie dracu`corect !

**alex**04.12.2007 19:03
@**alex**

Mi`a spus ca maine dupa masa accepta.. azi era cu altu. :)

 

Asa imi zice acum? Altul? :laugh:

c.ronaldo1704.12.2007 19:17
rooney

 

Ma nici chiar.. Ronaldo si rooney erau sa se impunga acum un an la ora asta. :))

 

@**alex**

 

Andreea e un fel de ************* pe net. S`o vezi la web :wub:

yo_marius04.12.2007 19:19

@ronnie

 

************* = ??????????

 

ca panarama e cam scurt....

«172737475761251»