am tinut-o intr-un loc secret :laugh:
Si care ar fi locul ala secret? Nu de alta, dar poate in viitor o sa ma folosesc si eu de el ![]()
am tinut-o intr-un loc secret :laugh:
Si care ar fi locul ala secret? Nu de alta, dar poate in viitor o sa ma folosesc si eu de el ![]()
:laugh: tocmai am incercat cu un alt cablu si nu merge. Voi incerca sa fac rost de un CD.
Ai instalat recent o placã video?
Ai încercat sã vezi dacã nu e problemã cu USB-ul? (cu o imprimantã, SD reader, Flash Drive USB...)
Vezi ce îți zice BIOS-ul.
@wally
Pai tu nu porti asa ceva...sau ma rog...cine stie?
Mda...cred ca stiu despre ce e vorba. Adevarul e ca in locul ala secret ai putea ascunde mai mult decat o bricheta :tongue:
Mai nu cred...ca asa as fi putut sa ascund si brelocul...da' m-am limitat la bricheta...tu la ce loc secret te-ai gandit? ![]()
care vreti un pui de boxer.fetita ??? are 5 luni vaccinat..s-a invatat sa nu mai faca shushu si cacutz in casa...e frumoasa foc..pls...pentru iubitorii de animale interesati...da-ti un prv...multumesc
Ce ma, ti`a macat cainele casa si acum il vinzi?
Nu stiai ca e cel mai bun prieten a omului. ![]()
tu la ce loc secret te-ai gandit?![]()
Mai eu m-am gandit la sutien ca ai spus ca nu crezi ca eu port asa ceva...
Pai bine bine,sutien,dar cate lucruri crezi ca bagi tu intr-un sutien? ![]()
mi-aros canapeaua
( si tre sa fac rost de 16 milioane :-w
cate lucruri crezi ca bagi tu intr-un sutien?![]()
Daca e cu vreo doua numere mai mare bagi si 2 torte :laugh:
Animalul meu preferat este porcul...
iar eu sunt chiar porc si-mi place capra
))))
iar eu sunt chiar porc si-mi place capra))))
:laugh: :laugh: :laugh: Cred ca sunt mai multi astfel de porci :biggrin:
frateeeeeeeeeeee care esti tapiter??? sau are vro ruda tapiter....repede ca arde![]()
tu chiar ai nevoie de un tapitzer?=))
Special pentru tine :laugh:
Tot pentru Stanici : Pacat ca cel din original se si misca...sunt convinsa ca te-ai fi bucurat mai mult
Poate la anul,daca o sa fii cuminte
cate lucruri crezi ca bagi tu intr-un sutien?
Cel putin doua. Hai, trei.
Cel putin doua. Hai, trei.
Cu conditia ca al treilea sa fie furuncul. :laugh: :laugh: :laugh:
@c.ronaldo17
Si cum ramane? O scoti pe Andreea in seara asta in oras?
cine pana mea e andreea si de ce crede ea ca as avea nevoie de un credit de nevoi personale??? wtf.......
@**alex**
Mi`a spus ca maine dupa masa accepta.. azi era cu altu. ![]()
Andreea, baieti, andreea: Andreea si surorile ei
Pe mine Andreea ma trimite la munca ..... axl(sau rooney), mai educa-ti si tu prietena !!! ![]()
Danny ne omori incet...scrie dracu`corect !
@**alex**Mi`a spus ca maine dupa masa accepta.. azi era cu altu.
Asa imi zice acum? Altul? :laugh:
rooney
Ma nici chiar.. Ronaldo si rooney erau sa se impunga acum un an la ora asta. ![]()
@**alex**
Andreea e un fel de ************* pe net. S`o vezi la web ![]()
@ronnie
************* = ??????????
ca panarama e cam scurt....