@wallyIndivizii aia habar n-au sa faca o perchezitie corporala.
Stiu...nu au gasit bricheta :biggrin:
@wallyIndivizii aia habar n-au sa faca o perchezitie corporala.
Stiu...nu au gasit bricheta :biggrin:
@wally
Nici la mine :tongue: Unde ai tinut-o?
Intr-un buzunar interior la geaca :tongue:
Tu?
@wally, korynna
voi chiar vorbiti serios? chiar asa de amanuntit va perchezitioneaza?
la mine se uita, le dau biletul si gata "doamna, puteti intra"... sec!
doamne,parca mi-ar place si mie sa 'vad' cum e o perchezitie amanuntita ![]()
E un topic de misto-uri, dar de data asta vorbim serios...Altii au fost descaltati, pe altii i-au controlat si la A NU Spune ce...:biggrin:
dar perchezitia e doar pentru cei care intra la peluza sau si pentru cei din tribune?
parca nu-mi vine sa cred...
doamne mai wally, ce mutre de infractori cred ca aveti ![]()
doamne,parca mi-ar place si mie sa 'vad' cum e o perchezitie amanuntita![]()
:biggrin: :biggrin: :biggrin:
I've learned from the best.
Nu stiu daca doar pentru cei de la peluze ca nu am mai stat la tribuna de la meciul cu Charleroi...
Andreea de la Google e cam stresanta.
@Fane, da-i BAN IP Andreei.
:D:D
Andreea.. asl ceva? ![]()
@Stanici
N-auzi mah ca este prietena lui Axl....ce-ai ?
Depinde de care Andreea vorbim.
@c.ronaldo17 ii este rusine.... da-i un Pm(privat) sa vb cu ea ![]()
@Dee, pai te pun sa te dezbraci (daca ai o geaca mai groasa), iti desfac fularu, iti cauta sub caciula, in gluga, in adidasi, la oo, pe sub tricou.
PS. si tot am intrat cu bricheta
:laugh:
@Dragoshel..Cred ca are adresa plina.. nu ma lasa cand ii dau "send". Poate un id ar fi fost mai de ajutor.
@CRonaldo
Transmite-i si din partea noastra...a astora mai timizi,asa.
In 10 minute Andreea a devenit mai cunoscuta decat Denii.
Cred ca am gripa.
Andreea a devenit mai cunoscuta decat Denii.
mi se pare normal . Cine stie cat a platit pentru reclama?! ![]()
@bogdanelu : ms de informatii, data viitoare cand mai pasesc pe un stadion o sa-i rog frumos sa ma perchezitioneze
Intr-adevar pe prietenii cu care mergeam ii mai intrebau "mai baieti, aveti ceva la voi? si ii controlau sumar , maxim 2 sec/persoana." ,dar pe fete niciodata n-au indraznit sa le atinga ![]()
@Axle
Du-te tata cu gripa d`aici...vrei sa luam si noi ?
vrei sa luam si noi ?
Hapciu!
mai baieti, aveti ceva la voi?
Da, avem, da' ramane intre noi.
frateeeeeeeeeeee care esti tapiter??? sau are vro ruda tapiter....repede ca arde ![]()
@wally
Pai daca o tineam intr-un buzunar interior o gasea in secunda 2...am tinut-o intr-un loc secret :laugh:
Ma bag si eu in vorba ... voi, pe topicul asta sunteti ca sa zic asa....suspect de suspecti.
Fraze codate, posete arsenal, rujuri bazooka, haine cu buzunare disimulate...MI 5 sau mai rau....
si benzina este dubios/a, cu tapiterul....vrea sa-si coasa tortele in gulerul de la pulover si o da pe caine.
Oricum Suspect....