FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«171727374751251»
Wally04.12.2007 11:24
@wally

Indivizii aia habar n-au sa faca o perchezitie corporala.

Stiu...nu au gasit bricheta :biggrin:

korynna04.12.2007 11:26

@wally

 

 

Nici la mine :tongue: Unde ai tinut-o?

Wally04.12.2007 11:37

Intr-un buzunar interior la geaca :tongue:

 

Tu?

dee04.12.2007 11:42

@wally, korynna

voi chiar vorbiti serios? chiar asa de amanuntit va perchezitioneaza?

la mine se uita, le dau biletul si gata "doamna, puteti intra"... sec!

 

doamne,parca mi-ar place si mie sa 'vad' cum e o perchezitie amanuntita :)

Wally04.12.2007 11:48

E un topic de misto-uri, dar de data asta vorbim serios...Altii au fost descaltati, pe altii i-au controlat si la A NU Spune ce...:biggrin:

dee04.12.2007 11:50

dar perchezitia e doar pentru cei care intra la peluza sau si pentru cei din tribune?

parca nu-mi vine sa cred...

doamne mai wally, ce mutre de infractori cred ca aveti :)

axl2304.12.2007 11:52
doamne,parca mi-ar place si mie sa 'vad' cum e o perchezitie amanuntita :)

:biggrin: :biggrin: :biggrin:

I've learned from the best.

 

Wally04.12.2007 11:53

Nu stiu daca doar pentru cei de la peluze ca nu am mai stat la tribuna de la meciul cu Charleroi...

**alex**04.12.2007 12:48

Andreea de la Google e cam stresanta.

Stanici04.12.2007 13:10

@Fane, da-i BAN IP Andreei. :D:D:D

c.ronaldo1704.12.2007 13:16

Andreea.. asl ceva? :D

fane_casieru'04.12.2007 13:17

@Stanici

N-auzi mah ca este prietena lui Axl....ce-ai ?

Stanici04.12.2007 13:22

Depinde de care Andreea vorbim.

Dragoshel04.12.2007 13:23

@c.ronaldo17 ii este rusine.... da-i un Pm(privat) sa vb cu ea ;)

bodanelu04.12.2007 13:24

@Dee, pai te pun sa te dezbraci (daca ai o geaca mai groasa), iti desfac fularu, iti cauta sub caciula, in gluga, in adidasi, la oo, pe sub tricou.

 

PS. si tot am intrat cu bricheta

 

:laugh:

c.ronaldo1704.12.2007 13:25

@Dragoshel..Cred ca are adresa plina.. nu ma lasa cand ii dau "send". Poate un id ar fi fost mai de ajutor.

fane_casieru'04.12.2007 13:25

@CRonaldo

Transmite-i si din partea noastra...a astora mai timizi,asa.

c.ronaldo1704.12.2007 13:27

In 10 minute Andreea a devenit mai cunoscuta decat Denii.

axl2304.12.2007 13:36

Cred ca am gripa.

dee04.12.2007 13:37
Andreea a devenit mai cunoscuta decat Denii.

 

mi se pare normal . Cine stie cat a platit pentru reclama?! :)

 

@bogdanelu : ms de informatii, data viitoare cand mai pasesc pe un stadion o sa-i rog frumos sa ma perchezitioneze :) Intr-adevar pe prietenii cu care mergeam ii mai intrebau "mai baieti, aveti ceva la voi? si ii controlau sumar , maxim 2 sec/persoana." ,dar pe fete niciodata n-au indraznit sa le atinga :)

fane_casieru'04.12.2007 13:39

@Axle

Du-te tata cu gripa d`aici...vrei sa luam si noi ?

axl2304.12.2007 13:41
vrei sa luam si noi ?

Hapciu!

 

mai baieti, aveti ceva la voi?

Da, avem, da' ramane intre noi.

benzina04.12.2007 14:04

frateeeeeeeeeeee care esti tapiter??? sau are vro ruda tapiter....repede ca arde fular-campionii

korynna04.12.2007 14:06

@wally

 

Pai daca o tineam intr-un buzunar interior o gasea in secunda 2...am tinut-o intr-un loc secret :laugh:

novac04.12.2007 14:55

Ma bag si eu in vorba ... voi, pe topicul asta sunteti ca sa zic asa....suspect de suspecti.

Fraze codate, posete arsenal, rujuri bazooka, haine cu buzunare disimulate...MI 5 sau mai rau....

si benzina este dubios/a, cu tapiterul....vrea sa-si coasa tortele in gulerul de la pulover si o da pe caine.

 

Oricum Suspect....

«171727374751251»