FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«169707172731251»
Dragoshel03.12.2007 12:01

fa de undeva rost de cd :D si trebuie sa reinstalezi driverele de la el ;)

**alex**03.12.2007 12:04

@Marius

 

Toata lumea are Hrusca de sarbatori! E regele colindelor! :)

steaua_gloria03.12.2007 12:39

Ce tare=)) El v-a intrebat de cablul usb si voi v-ai uitat la ce iconite are pe desktop. Ce-i drept si io m-am uitat cu f mare interes :))

Wally03.12.2007 13:59
Oricum, mai rau ca ala de la voi nu poate iesi :P

Dee, nu mai rasuci cutitul in rana...

cRiss4Steaua03.12.2007 14:02

72 m are bradul.

 

Miss World a fost chastigat de China :))

eu am o colega de liceu Miss World 2006, locul 2 :> Ioana Boitor, o urata :D

fane_casieru'03.12.2007 14:03

Nu ati fost recent prin Valcea ??? Ca in ultimu timp , primaru asta (Gutau ) se ocupa de orash , mai ales vara asta erau flori plantate peste tot , pana si pe stalpi de iluminat . A renovat stadionu , acm e mai frumos .... a facut un mall si multe magazine de mancare .... a schimbat bordurile in parc etc !!! Veniti si prin valcea ca e beton !!!

 

 

@Danny - Sa ne spui si noua cand sunt deschise magazinele alea. :laugh:

cRiss4Steaua03.12.2007 14:05

:laugh: tocmai am incercat cu un alt cablu si nu merge. Voi incerca sa fac rost de un CD.

Dragoshel03.12.2007 14:08

Campanie electorala Fane??????

 

 

Esti vreun trimis de-al lui Gutau(cum ai zis tu) aici, sa ne convingi sa il votam??

c.ronaldo1703.12.2007 14:18
Toata lumea are Hrusca de sarbatori! E regele colindelor! :)

 

Am inteles ca scoate Parazitii colinde de craciun. :biggrin:

Azzido03.12.2007 15:04

Tiesto e the shit !

DSC02215.jpg

DSC02233.jpg

DSC02245.jpg

DSC02233.jpg

carminastan03.12.2007 16:08
Imi este din ce in ce mai clar ca cea mai mare inventie a vremurilor noastre este vibratorul.

 

As adauga vibratoarele pe USB (de, nu se mai termina bateria :D) sau ale pentru masina, care folosesc bateria de la masina.

dee03.12.2007 16:42

Buna Gabi_MS,

de luni de zile te vad pe forum, privindu-ne frumos din umbra.

Ne-ar face placere s aparticipi si tu la discutiile noastre si sa depasesti statutul de spectator.

Ce zici? te tenteaza macar un rol secundar?

c.ronaldo1703.12.2007 16:48

Si da.. Si sa nu o uitam pe allina_mihaela. :))

-=Danny=-03.12.2007 18:11

@WALLLLLYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY Bradu dni Bucuresti e ARTIFICIAL tata !!!! N e se mirare ca e asa urat .... :biggrin:

steaua_gloria03.12.2007 19:11
Am inteles ca scoate Parazitii colinde de craciun. :biggrin:

=))

yo_marius03.12.2007 19:19

@denii

 

pai tu credeai ca e natural??????????????????

 

 

@dee

 

ma,am mai zis(cred...) poza aia mi-a dat-o cineva pe mess sa imi arate ce frumos a fost la ei...deci nu sunt raspunzator...;)

 

P.S. am inteles ca au fost montate luminitzele pe Magheru....a fost cineva?? le-a vazut??

 

P.P.S. am ajuns la concluzia ca gabi_ms e o eroare in serverul acesta.....nu da nici un semn de "viatza"...

 

P.P.P.S. de Alina sa nu va luatzi!!! CLAR????????????

yo_marius03.12.2007 19:22
@Marius

 

Toata lumea are Hrusca de sarbatori! E regele colindelor! :)

 

 

inseamna ca eu nu sunt "toata lumea"!!!! nush de ce,dar eu am georgica maical,si d-alea in engleza.....poate nu-s asa patriot cum credeam......sau poate nu-mi place hrusca....hmmmmmm....

cRiss4Steaua03.12.2007 19:53
Dami id de mes !!!! Si incingem o FIFA !!!

criss_rapp_king ! valabil si pentru fani :laugh:

fane_casieru'03.12.2007 19:56

Pe Flory chiar nu o vad decat eu ?

cRiss4Steaua03.12.2007 20:10

cum pot fi asa comentatori ratati ?! Da gol Steaua, il arata pe Zapata cum isi face semnul crucii, si comentatorul spune: Reactia lui Emeghara ... nu e prima faza ..

Dragoshel03.12.2007 20:12

ia, sa ne aducem aminte :)))

 

 

Dica dute Dicaaaaa

Champions_League___Du_Te_Dica_Du_Te__128_S__cuc.mp3

yo_marius03.12.2007 20:29
Pe Flory chiar nu o vad decat eu ?

 

 

 

oare ai vedenii??......

fane_casieru'03.12.2007 20:32

@yo

Vine o varsta in care vezi ce-ti convine,auzi ce vrei.....nush...se poate sa ai dreptate....sa fie de la Alexandrion?...nu cred

 

LE...na mah...ca acum o vad si pe alina_mihaela...ce dreaq am mah ?

yo_marius03.12.2007 20:34

eu il/o vad pe gabi_ms!!!! WTF????? CHEMATZI UN POPA!!!! SUNTEM BANTUITZI!!!

 

 

 

LE: oare cum am putut sa uit?? M**E surdu.....:wink:

-=Danny=-03.12.2007 20:36
ia, sa ne aducem aminte :)))

 

 

Dica dute Dicaaaaa

 

Dragoshel , m-ai facut sa imi dea lacrimi de firicire ..... nu o sa uit in viatza mea inregistararea asta , m-a marcat pe viatza (de bine ) , daia am si pus textu la Motto personal ...... :D

«169707172731251»