de cand ma stiu nu imi place alcoolul ..
bv! Nu lua, nu gusta, nu atinge ![]()
doar berea si vinul.
Consumul moderat de bere si vin este scoala in care te formezi pentru o cariera de betiv.
E motiv de mandrie sa te imbeti, sa te faci crita?
intreaba-l pe Danny ![]()
eu zic ca e mai degraba o 'moda' sa bei bere ieftina si multa,sa te faci praf dupa 3 si sa razi la multi decibeli.
Mie im place gustul bauturi (mai ales vinu si berea ) ..... si imi place cum vad cand sunt beat mort !!!
inteleg ca-ti place sa vezi scaunul de la WC care se loveste repetat de capul tau...
