FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«165666768691251»
axl2330.11.2007 22:58

@Marius

Lasa ca mai ai un pic, 27 de zile si scapi de el.

Wally30.11.2007 22:59
deci se poate scoate warnu' ala.......si yo ma chinui cu el de cateva zile.......

Daca n-ai si tu o "pila" la un moderator...si revenim iar la discutiile despre cat de utila ar fi o "pila" la un moderator...

fane_casieru'30.11.2007 23:00

@yo

Tu trebuia sa dormi de mult....de fapt tu visezi acum...AUM....AUM...AUM.

cRiss4Steaua30.11.2007 23:20

alina_mihaela sta si ea da nu ar posta .. :)) ne urmareste prin ascuns :>

yo_marius30.11.2007 23:24

@fane

 

 

visez cu ochii deschisi ma!!! day dreaming pe timp de noapte...:wink:

benzina01.12.2007 00:09

Vreau si eu 1000 de euro.

Contactati-ma pe privat....pentru detalii

c.ronaldo1701.12.2007 07:16

Vreau si eu 2500 de Euro. Fara misto acum, daca are cineva sa imi de`a moca banii astia am sa le aprind in fiecare duminica cate o lumanare. Reper, rog seriozitate!

 

Contactati`ma doar pe PM!

yo_marius01.12.2007 07:20

eu am nevoie de 4.000 euro....am gasit o Calibra superba!!! va promit ca de fiecare data cand ma voi urca in masina ma voi gandi la cel/cea care mi-a dat banii.....contactatzi-ma pe PM....

puiu mordasan01.12.2007 07:25

Implineste-ti visul la "Dansez pentru tine"!!!

c.ronaldo1701.12.2007 07:44

Sugestie pentru. mozi :)

 

Nu inchideti topicul, mutati`l la discutii libere. E prea criminal. :)

 

Visul meu a devenit realitate acum!

-=Danny=-01.12.2007 08:21
alina_mihaela sta si ea da nu ar posta .. :)) ne urmareste prin ascuns :>

 

Alina urmareste forumu mereu , da sa moara familionu meu daca am vazut-o vreodata postand :blink:

 

 

@Marius ..... esti somnambul ?? :unsure:

-=Danny=-01.12.2007 08:25

As vrea sa imi dea si mie cineva 60 de milioane de euro , ca sa cumpar clubul Steaua , si cand o sa ajung faimos ca o sa fiu finantatorul la Steaua , o sa pomenesc si de cel sau cea care mi-a dat bani astia , la fiecare meci o sa ii multumesc .... rog seriozitate , contactatima pe PM !!! :rolleyes:

yo_marius01.12.2007 08:26

nu denii.......just in love :wink:

c.ronaldo1701.12.2007 08:31

Ooo.. inseamna ca faci cinste mariusik azi, nu? Sa curga manelele pentru tine.

yo_marius01.12.2007 08:32

sa curga!!!! mai ceva ca Dunarea pe timp de seceta!!!! :wink:...........iar de cinste.... vedem diseara la brad la unirii ......

-=Danny=-01.12.2007 08:33
Ooo.. inseamna ca faci cinste mariusik azi, nu? Sa curga manelele pentru tine.

 

Si BEREA cu VINU !!! Si ca tot e ziua Romaniei , sa curga 2xBERE cu 2x VINU !!!

 

ps: La Multzi Ani Ronaldo !!! >:D<

 

 

Marius , tu cati ani ai ??:D

fane_casieru'01.12.2007 08:36

@danny

Marius este mai mic decat tine are 13 ani.

yo_marius01.12.2007 08:36

sunt putin mai tanar ca irinel mai denii...si muuuult mai inalt!!!!:tongue:

c.ronaldo1701.12.2007 08:37

Sa curga Coca Cola si Borsec.

 

PS: Lasa Denii, lasa.. Am vazut pe ce loc m`ai bagat aici :angry:

-=Danny=-01.12.2007 08:52

Nu e adevarat ... aia nu e dupa preferintza ... e dupa memoria mea ..... si nu iti face griji , ca am mai uitat si pe alta persoane ... oricum La Multzi Ani !!!!

 

Marius , cred ca ai 23 ( asta daca nu minte contu tau ) , si tu la varsta asta inca nu ai masina ?? :blink:

 

PS : Cat costa un Calibra in stare buna ??:D

yo_marius01.12.2007 08:54

@denii

 

n-am nici macar permis de conducere ma!!!! iar la masina sunt destul de pretentzios...:wink:

 

o Calibra asa cum vreau eu costa cam 4500-5000......

-=Danny=-01.12.2007 09:13

La 18 ani io vreau sa am masina , si perimis .... m-am gandit sa imi iau o masinutza mai ieftina ... un VW golf 3 sau un BMW mai vechisor asa , ca sunt sub 4000 euro , si arata bine . Calibra mi se pare cam greu de gasit , si nu stiu in ce an s-au fabricat .... Un VW golf 3 du prin 1995 e cam 4000 si euro :P

Wally01.12.2007 09:35

Danny, daca o sa ai un BMW "mai vechisor asa", o sa-ti trebuiasca si o benzinarie...

yo_marius01.12.2007 09:39

si pe langa benzinarie o sa iti mai trebuiasca propiul service si propia firma de import piese de schimb.........mai gandeste-te denii,cu 5000 iti iei un Logan de 3 ani....

-=Danny=-01.12.2007 09:39

Decat o rabla de 40 de caluti , mai bine un monstru de manca mult cu 100 de cai !!! Nu imi fac probleme cu benzina , ca tata si mama lucreaza la o benzinarie :P

«165666768691251»