FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«163646566671251»
Wally30.11.2007 13:21
adevarul e ca unii dau pe afara de atata inteligenta, au atat de multa incat au ajuns genii neintelese.

eu am deschis topicul asta, eu imi bag ceva in el.

have fun in continuare, mie mi s-a cam luat de el. :wacko:

Azzido, asta era un topic de misto-uri...nu ma gandeam ca o sa te superi...

c.ronaldo1730.11.2007 17:39

Am urmarit meciu azi intr`un bar unde chelnerita avea tricou cu Niculescu.. DAAMMMNN!!!

axl2330.11.2007 17:43

@c.Ronaldo

Era buna?

c.ronaldo1730.11.2007 17:46

Buuuuuunnnaaaaa buuuunnaaaaa.

-=Danny=-30.11.2007 17:47
Azzido, asta era un topic de misto-uri...nu ma gandeam ca o sa te superi...

 

@Marius schimbati inapo avataru ... ACUM !!!! Si trebuie sa te conformezi , ca daca tot nu ai fact Armata .....

 

@Tot Marius , chiar e pe bune ca a plans in fatza la jurnalisti ca a ratat prima de la Gigi daca batea cu 1-0 ?!?!?!?!?! :blink:

Wally30.11.2007 18:31

Danny, de ce citezi postul meu daca tu ai treaba cu Marius?

yo_marius30.11.2007 18:38

@denii

 

hai ma ca am nevoie de o schimbare!!!daca vrei iti las decizia avatarului meu la tine!!ai de ales intre : Giovanni Dos Santos,C.Ronaldo,avatarul de acum,Razvan Ochirosii,Fernando Gago,Ricardo Quaresma,Nani,romica surdu(e la misto....nu e serios..),Andrei Ionescu,Jo,Nuri Sahin sau ropune tu ceva.......

 

ATENTIE: "oferta" e valabila doar seara asta....

 

LE: pe eric il pun inapoi doar daca unul din noi 2 (eu sau denii) ajunge moderator.....sau daca ingheatza iadul......ce-o fi prima data....:wink:

Wally30.11.2007 18:42

Eu zic sa-l pui pe Romica Bunica la avatar...e la moda acum :tongue:

cRiss4Steaua30.11.2007 18:43

care imi poate oferi rezultatele de ieri din Cupa UEFA ?

yo_marius30.11.2007 18:46
rezultatele de ieri din Cupa UEFA ?

 

 

UEFA.com?? google?? 1.000.000 de siteuri???

Dragoshel30.11.2007 18:46

Zenit Petersburg 2 - 2 FC Nurnberg(0 - 1)

IF Elfsborg 1 - 3 Mlada Boleslav(1 - 0)

Locomotiv Moscova 0 - 1 FC Copenhaga(0 - 0)

Sparta Praga 0 - 0 Spartak Moscova(0 - 0)

Hamburger SV 3 - 0 Rennes(1 - 0)

AEK Atena 1 - 1 Fiorentina(1 - 1)

Panionios 0 - 3 Galatasaray(0 - 0)

Brann 2 - 1 NK Dinamo Zagreb(1 - 0)

FC Zurich 2 - 0 Toulouse(1 - 0)

Helsingborg 3 - 0 Austria Viena(0 - 0)

Atl. Madrid 2 - 0 Aberdeen(1 - 0)

AZ Alkmaar 1 - 0 Larisa (0 - 0)

Getafe 1 - 2 Hapoel Tel Aviv(0 - 2)

Tottenham 3 - 2 Aalborg(0 - 2)

Bolton 1 - 1 Aris Thessalonikis(0 - 1)

SC Braga 1 - 1 Bayern Munchen(0-0)

 

 

Cs Buftea 3-1 Valencia (asta asa ca sa te iau la misto....)

El Nino_930.11.2007 18:48

Eu zic sa-l pui pe Deni :biggrin:

yo_marius30.11.2007 18:50
Pentru pufani....dedicatie !

 

 

 

Cu cantec n`ainteee..arsh`......Treceau batalioane Romanee Carpatii...2,3 siii.......canta bibaneeee..cantaaaa.( echivalentul la ..zboara puiuleee zboaraaa.)

 

 

de fapt e "TRECETZI batalioane romane...." am impresia ca Fane doar se lauda cu ce a auzit de la prieteni despre Armata...

 

LE:@ el nino

 

n-am poza cu denii....el nu vrea sa se desconspire...e pe invisible(ca elodia...)

-=Danny=-30.11.2007 19:37
@denii

 

hai ma ca am nevoie de o schimbare!!!daca vrei iti las decizia avatarului meu la tine!!ai de ales intre :Razvan Ochirosii , Razvan Ochirosii

ATENTIE: "oferta" e valabila doar seara asta....

 

LE: pe eric il pun inapoi doar daca unul din noi 2 (eu sau denii) ajunge moderator.....sau daca ingheatza iadul......ce-o fi prima data....:wink:

 

Nu stiu cum ai facut de m-ai facut sa aleg din doi jucatori ... si culmea amandoi cu aceeasi nume :blink: .... asta e ca intrebarea aia ... esti prost sau esti prost ... una din doua :D ...... deci m-am hotarat , o sa aleg Ochiii Rosii , primu nu al doilea :D

 

@" " Unde este (m)elodia ?!?!?!

dee30.11.2007 19:43

@Marius

 

eu stiu ca :

la fiecare sfarsit de ciclu de asta imi vin "pasarele" la cap si ma apuca toane d-astea......oricum sunt sigur ca o sa imi treaca repede ( yo_marius, p.m)

dar, pune-l odata inapoi pe Eric, nu te mai recunosc asa, nu te reprezinta, sincer!

parca nu mai vorbesc cu tine ....

-=Danny=-30.11.2007 19:49
@Marius

 

eu stiu ca :

 

dar, pune-l odata inapoi pe Eric, nu te mai recunosc asa, nu te reprezinta, sincer!

parca nu mai vorbesc cu tine ....

 

@Dee ... mare dreptate ai !!!

 

@Marius , Dee are mare dreptate ..... :rolleyes:

 

@Marius , ce vorbesti ma tu cu Dee in pm ... de cicluri si cicle si alte etc ...... porcinozaure ...... sunt asa mandru de tine , parca imi da si o lacrima :blush:

axl2330.11.2007 19:53

Ia-l pe Romica!

Becali ia-l pe Romica!

Ia-l pe Romiiiiiica!

Pe Romica Buniiiiiica!

yo_marius30.11.2007 19:55

@denii

 

hahahahahaaha....si ma rezum la atat (si o sa uit chiar ca mi-ai modificat postul si m-ai fcut prost..)

 

@dee

 

acelasi lucru ti l-am zis eu cand ti-ai schimbat identitatea pe forum...sa stii ca am copywright....

 

 

mie unu imi place avatarul asta....:wink:

-=Danny=-30.11.2007 19:59
(si o sa uit chiar ca mi-ai modificat postul si m-ai fcut prost..)

 

mie unu imi place avatarul asta....:wink:

 

1) Nu eu .... maicata :laugh: (joking)

 

2)Trebuie sa fii nebun sa preferi pe ala (cine o mai fii si ala ) , in locu lu Ochii Rosii sau a lu ERIC !!!!

axl2330.11.2007 20:00

Deni, mai usor cu glumele proaste.

yo_marius30.11.2007 20:08
1) Nu eu .... maicata :laugh: (joking)

 

2)Trebuie sa fii nebun sa preferi pe ala (cine o mai fii si ala ) , in locu lu Ochii Rosii sau a lu ERIC !!!!

 

 

 

1. again...non taken (desi daca ar fi postat altcineva in locul tau ar fi fost suparare mare)...te "vad" bine-dispus azi si nu vreau sa-ti stric buna dispozitie....

2."ala" e viitoarea mare stea a fotbalului mondial(alaturi de Dos Santos) :wink:...peste 2 ani o sa zici de el,ce zici acum de Messi sau Eto'o....

-=Danny=-30.11.2007 20:11

Marius , sorry ca te suparai .... imi pare rau :sad2:

 

Axl ... soryy :(

yo_marius30.11.2007 20:23

@denii

 

tu esti turc ma??? nu intelegi ca nu m-am suparat???? ma suparam daca era altcineva,da' pe tine nu pot sa fiu suparat....esti fratiorul meu,deci mama mea e si mama ta...:tongue:

 

si daca vrei tu o sa-l pun pe Ochirosii la avatar..:wink:

-=Danny=-30.11.2007 20:27
@denii

 

si daca vrei tu o sa-l pun pe Ochirosii la avatar..:wink:

 

Daaaaa Daaaaa !!!! Ochirosii Ochirosii Ochirosii Ochirosii Ochirosii Ochirosii Ochirosii Ochirosii Ochirosii Ochirosii Ochirosii Ochirosii Ochirosii Ochirosii !!!!!! :steag_steaua_ro:

M@rmota30.11.2007 20:49
Danny, de ce citezi postul meu daca tu ai treaba cu Marius?

 

@Wally

:tongue: te-a luat la mishto!

«163646566671251»