Ba ce devreme va culcati ..... mai hooo ma ca e vineri , maine nu aveti servici / scoala / etc . , sau aveti ?? ![]()
Ba ce devreme va culcati ..... mai hooo ma ca e vineri , maine nu aveti servici / scoala / etc . , sau aveti ?? ![]()
@denii
frumoasa semnatura...nu dormim (eu unu' in cursul saptamanii ma culc pe la 1 jumate...dar acum ca e vineri...)
P.S. inca n-am gasit o poza cu Razvan care sa ma multumeasca...poate totusi o sa-l "afisez" pe romica bunica...
Esti primu care a observat .....
.... pai am vazut ca toti ati inceput sa faceti retusuri la cont , si am vrut si io sa imi infrumusetez semnatura ![]()
Ia da sa il vad si io pe "eroul" , Bunica .....
Fire`ti ai dreaq de betivi....cu mine`n frunte.
Fane, daca te-am avea pe tine in frunte, ar fi bine. E ca si cum am avea (o) stea in frunte.
Glumeam, bineinteles.
imbratisand caloriferul........cu cutia de energizant pe masa.........paharul de vin doar jumatate gol(sau plin...dupa caz...)..........cautand o poza cu Ochirosii..........intre timp batand Lyonul cu 5-1 la manager..........si gandindu-ma la.........procentul de pasari migratoare care ar putea fi purtatoare al virului H5N1.........un adevarat moment kodak,nu???
LE: am uitat de muzica in surdina.....Touch and Go- Straight to no.1(cine stie cunoaste...)
Ah ce frumos e sa vorbestu cu fane in PM !!! :laugh:
@Stanci , vroiam sa te intreb de mult , dar am uitat .... tu de ce nu ai avatar pe forum ?? Ai fost cumva rasist si ti-au sters moderatorii avataru ?? ![]()
@yo
Man..du-te tata si te culca pana nu-ti da sangele pe nas....lasa c-o rezolvam noi altadata..ia-o ushor.
( Pentru ALTII...lasati-l mah in PACE ca-i terminat..nu-l vedeti ca bate campii ??)
@Wally:tongue: te-a luat la mishto!
Sa stii ca m-a luat Danny la misto si eu nu mi-am dat seama...deci asa va sa zica Deni...
Danny- Pabibabum.
Ia gata , mah! Numai postati aici pana maine, vreau sa stea topicul cu meciul de hochei primul.
Fane, baga si tu acolo ceva material dupa ce termini aici.
Fane tu chiar nu observasi noua mea semnatura ?? NU zici tu ceva de lauda ?? ![]()
@wally
Da si tie ce-ti mai place sa pozezi in victima...da....da.
Fane tu chiar nu observasi noua mea semnatura ?? NU zici tu ceva de lauda ??![]()
Uita-te la avertisment....ca nu te-am lasat pana maine cum ziceai tu.
Imi crescu nasu .... wally .... numai din cauza ta ![]()
@ Fane , vazui , iti dadui si doua PM pe chestia asta
)
Sunteti niste dizgratiosi!
Aa, si sa nu uit, Romicaaaaaaaaaaa Bunicaaaaaaaaaaaa!!!
Imi crescu nasu .... wally .... numai din cauza ta![]()
Atunci schimba-ti username-ul in Pinnochio...
Atunci schimba-ti username-ul in Pinnochio...
:laugh: :laugh: :laugh:
@Axl , ma speriii !!! nu acum pe bune , fara luateas la mijto , chiar joaca asa bine Bunica asta .... ![]()
@ Denii.. aja se vb pe acolo .. chiar asa olteneste?
Mai bine ca Oo de Aur, Deni, mai bine ca Oo de Aur.
Mie mi se pare normal , pentru ca la mine acasa , asa vorbeste toata lumea !!! La Multzi Ani criss !!! La Multzi Ani Axl !!
@ deni .. inteleg
La Multi Ani si tie romane!
Mersi mult >
< ..... hai ca ma duc la culcare .. noapte buna tuturor , si LA MULTZI ANI !!!! >
<
Noapte buna, Danny! Si vise decente! Nu te mai tot gandi la Brunetzycka! :biggrin:
Nu te mai tot gandi la Brunetzycka! :biggrin:
Gandeste-te la regina filmelor porno romanesti, oricare ar fi ea.
@Danny
mah....nu-ti e rusine....ti-am scos warnu`si pleci la culcare ?
Esti mancat....victima sigura !!!
mah....nu-ti e rusine....ti-am scos warnu`si pleci la culcare ?
deci se poate scoate warnu' ala.......si yo ma chinui cu el de cateva zile........ce oameni,in c lume traim...si ma mai mir ca a dat romica bunica gol cand trebuia sa rateze....sau ca Steaua nu e in stare sa castige un meci aranjat.....ce lume dom'ne...