FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«164656667681251»
-=Danny=-30.11.2007 21:47

Ba ce devreme va culcati ..... mai hooo ma ca e vineri , maine nu aveti servici / scoala / etc . , sau aveti ?? :unsure:

yo_marius30.11.2007 21:54

@denii

 

frumoasa semnatura...nu dormim (eu unu' in cursul saptamanii ma culc pe la 1 jumate...dar acum ca e vineri...)

 

 

P.S. inca n-am gasit o poza cu Razvan care sa ma multumeasca...poate totusi o sa-l "afisez" pe romica bunica...

-=Danny=-30.11.2007 21:57

Esti primu care a observat ..... :blush: .... pai am vazut ca toti ati inceput sa faceti retusuri la cont , si am vrut si io sa imi infrumusetez semnatura :D

Ia da sa il vad si io pe "eroul" , Bunica .....

fane_casieru'30.11.2007 22:01

Fire`ti ai dreaq de betivi....cu mine`n frunte.

Stanici30.11.2007 22:04

Fane, daca te-am avea pe tine in frunte, ar fi bine. E ca si cum am avea (o) stea in frunte.

Glumeam, bineinteles.

yo_marius30.11.2007 22:10

imbratisand caloriferul........cu cutia de energizant pe masa.........paharul de vin doar jumatate gol(sau plin...dupa caz...)..........cautand o poza cu Ochirosii..........intre timp batand Lyonul cu 5-1 la manager..........si gandindu-ma la.........procentul de pasari migratoare care ar putea fi purtatoare al virului H5N1.........un adevarat moment kodak,nu???

 

 

LE: am uitat de muzica in surdina.....Touch and Go- Straight to no.1(cine stie cunoaste...)

-=Danny=-30.11.2007 22:11

Ah ce frumos e sa vorbestu cu fane in PM !!! :laugh:

 

@Stanci , vroiam sa te intreb de mult , dar am uitat .... tu de ce nu ai avatar pe forum ?? Ai fost cumva rasist si ti-au sters moderatorii avataru ?? :blush:

fane_casieru'30.11.2007 22:16

@yo

 

Man..du-te tata si te culca pana nu-ti da sangele pe nas....lasa c-o rezolvam noi altadata..ia-o ushor.

 

( Pentru ALTII...lasati-l mah in PACE ca-i terminat..nu-l vedeti ca bate campii ??)

Wally30.11.2007 22:16
@Wally

:tongue: te-a luat la mishto!

Sa stii ca m-a luat Danny la misto si eu nu mi-am dat seama...deci asa va sa zica Deni...

Stanici30.11.2007 22:17

Danny- Pabibabum.

Ia gata , mah! Numai postati aici pana maine, vreau sa stea topicul cu meciul de hochei primul.

Fane, baga si tu acolo ceva material dupa ce termini aici.

-=Danny=-30.11.2007 22:17

Fane tu chiar nu observasi noua mea semnatura ?? NU zici tu ceva de lauda ?? :dry:

fane_casieru'30.11.2007 22:19

@wally

 

Da si tie ce-ti mai place sa pozezi in victima...da....da.

 

Fane tu chiar nu observasi noua mea semnatura ?? NU zici tu ceva de lauda ?? :dry:

 

 

Uita-te la avertisment....ca nu te-am lasat pana maine cum ziceai tu.

-=Danny=-30.11.2007 22:20

Imi crescu nasu .... wally .... numai din cauza ta :mellow:

 

@ Fane , vazui , iti dadui si doua PM pe chestia asta :)))

axl2330.11.2007 22:20

Sunteti niste dizgratiosi!

 

Aa, si sa nu uit, Romicaaaaaaaaaaa Bunicaaaaaaaaaaaa!!!

Wally30.11.2007 22:22
Imi crescu nasu .... wally .... numai din cauza ta :mellow:

Atunci schimba-ti username-ul in Pinnochio...

-=Danny=-30.11.2007 22:25
Atunci schimba-ti username-ul in Pinnochio...

 

:laugh: :laugh: :laugh:

 

 

@Axl , ma speriii !!! nu acum pe bune , fara luateas la mijto , chiar joaca asa bine Bunica asta .... :unsure:

cRiss4Steaua30.11.2007 22:26

@ Denii.. aja se vb pe acolo .. chiar asa olteneste?

axl2330.11.2007 22:26

Mai bine ca Oo de Aur, Deni, mai bine ca Oo de Aur.

-=Danny=-30.11.2007 22:32

Mie mi se pare normal , pentru ca la mine acasa , asa vorbeste toata lumea !!! La Multzi Ani criss !!! La Multzi Ani Axl !!

cRiss4Steaua30.11.2007 22:36

@ deni .. inteleg

La Multi Ani si tie romane!

-=Danny=-30.11.2007 22:37

Mersi mult >:D< ..... hai ca ma duc la culcare .. noapte buna tuturor , si LA MULTZI ANI !!!! >:D<

Wally30.11.2007 22:38

Noapte buna, Danny! Si vise decente! Nu te mai tot gandi la Brunetzycka! :biggrin:

axl2330.11.2007 22:40
Nu te mai tot gandi la Brunetzycka! :biggrin:

Gandeste-te la regina filmelor porno romanesti, oricare ar fi ea.

fane_casieru'30.11.2007 22:45

@Danny

 

mah....nu-ti e rusine....ti-am scos warnu`si pleci la culcare ?

Esti mancat....victima sigura !!!

yo_marius30.11.2007 22:57
mah....nu-ti e rusine....ti-am scos warnu`si pleci la culcare ?

 

 

deci se poate scoate warnu' ala.......si yo ma chinui cu el de cateva zile........ce oameni,in c lume traim...si ma mai mir ca a dat romica bunica gol cand trebuia sa rateze....sau ca Steaua nu e in stare sa castige un meci aranjat.....ce lume dom'ne...

«164656667681251»