FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«161626364651251»
carminastan29.11.2007 14:06

Ia-te de Stanici ca el sufera mereu cand nu e bagat in seama.

Si iti spun, poti sa ma tai ca nu ma duc la cratitza. Dauneaza grav sanatatii. Cate accidente am auzit eu ca s-au petrecut de la cate o cratitza...pastrez distanta.

axl2329.11.2007 14:08

Am citit ieri in ziar ca Alina si Cristina isi disputa titlul de regina a filmelor porno romanesti.

A: Eu sunt regina filmelor porno romanesti!

C: Ba eu sunt regina filmelor porno romanesti!

A: Nu, eu sunt regina filmelor porno romanesti!

C: Ba nu, eu sunt regina filmelor porno romanesti!

A: Patachino!

C: Stricato!

fane_casieru'29.11.2007 14:09

@Carmina

 

Sunt atatea moduri de a folosi o cratita......nu neeaparat in bucatarie.

Il auzeam eu o data pe Stanici,ceva cu cratita...intrebati-l pe el.

carminastan29.11.2007 14:12

am zis eu ceva de bucatarie fane? nici nu stiu unde e bucataria acasa :)))

Dar totusi stanici, zi-ne tu! Si cum e cu cratita, si mai ales cine e regina filmelor porno romanesti

axl2329.11.2007 14:16

Eu unul stiu exact unde e bucataria, mai ales ca mi-am zdrelit monturile dand varul jos de pe peretii ei.

yo_marius29.11.2007 14:22

nu pot sa nu observ cati moderatori sunt on la ora asta!!!! bv domnilor (si doamna ...).......

Stanici29.11.2007 15:51

Cratita este totusi un RECIPIENT in care se poate pastra nu neaparat mancarea. Eu as fi dispus sa beau bere din cratita, de exemplu.

Regina filmelor porno din Romania este Cristi Borcea.

Andrei, m-am facut prastie.

fane_casieru'29.11.2007 15:56

@Stanici

 

Stie mah asta ...exact la asta ma refeream si eu cand am zis de cratita...gand la gand.

korynna29.11.2007 17:27

@axl

 

Iti cedez tie "placerea" :happy:

 

Ps:Oricum pentru mine cratita=obiect neidentificat,tu vad ca esti familiarizat.

dee29.11.2007 17:34
Intr-adevar, sunt un (...) caine.

 

in vino veritas....

aught, aught, aught

yo_marius29.11.2007 18:02
Regina filmelor porno din Romania este Cristi Borcea.

 

 

 

la egalitate cu jijinho al "nostru".......dar intrebarea e care e regele si care regina???sau fac cu schimbul??

Stanici29.11.2007 18:04
in vino veritas....

aught, aught, aught

Dee, aici e loc de mistouri, nu de jigniri. Adica sa ma faci caine e prea de tot pentru sufletelul meu negru.

dee29.11.2007 18:09

am glumit S-esule si tu stii asta. Uite, ca sa te simti mai bine, fii atent ce postez eu ... fularsteaua2 ( prima data cand fac asta ...lol)

 

Oricum, tu te-ai caracterizat asa, eu doar am preluat citatul.

Recunosc ca ar fi trebuit sa scriu "in bere veritas" :)

lucvald-190229.11.2007 18:18
Cratita este totusi un RECIPIENT in care se poate pastra nu neaparat mancarea. Eu as fi dispus sa beau bere din cratita, de exemplu.

Regina filmelor porno din Romania este Cristi Borcea.

Andrei, m-am facut prastie.

 

@Stanici

 

decat sa stai la palavre goale si sa iei la sto' fete dragute pe forum..mai bine mi-ai da o mana de ajutor la Gorjului...sunt mutat 'proaspat" si am sicane cu o ceata de potai de la Pacii ! era' sa ma toarne sambata :)))

daca ai ceva cunostinte de existenta catorva de "Supra" , da-mi de stire pe PRV !

 

@Dee

 

M-ai inlocuit?...parca nu aveai atat timp de hoinareala? sau acum nu mai esti "remorcata" si-ti tropaie hormonii :P

hai ca stiu ca tii la terfeleala si la sto'...te-am pupat voiniceste strengarito ;)

yo_marius29.11.2007 18:19
Recunosc ca ar fi trebuit sa scriu "in bere veritas" :)

 

 

cam frig totusi.....

Azzido29.11.2007 18:23
ce ai dracu' sunteti!!=))

 

stanici ce ai facut man aseara la poker???!! :tongue:

iti spun eu ce a facut.

l-am spart.

nimic nu stie.

i-am rupt fashu', i-am luat banii huliganului. :biggrin:

dee29.11.2007 18:41
@Dee

M-ai inlocuit?...parca nu aveai atat timp de hoinareala?

exista si divort datorita abandonarii ... forumului.

 

hai ca stiu ca tii la terfeleala si la sto'...

te bazezi prea mult pe asta, Luc... who knows.

 

sau acum nu mai esti "remorcata"

aici ai dreptate, am trecut de pe locul din dreapta, pe cel din stanga si-mi place la nebunie!

Stanici29.11.2007 18:46

Azzido, tu vezi-ti de treburile tale si nu te mai da rotund (nu ca nu ai fi). Vezi ca daca te aude jandarmul ca practici jocuri de noroc, tu te alegi cu fashu' rupt. Oricum, cu banii aia sa iti cumperi medicamente.

@Dee- oof, alta femeie la volan. De fapt, eu vorbesc - eu m-am apucat de condus acum 1 an, de cand numai am jandarm.

axl2329.11.2007 19:18

Ma mandresc foarte mult cu faptul ca ultima oara cand am condus o masina a fost acum 7 ani, la examen.

dee29.11.2007 19:23
ultima oara cand am condus o masina a fost acum 7 ani, la examen.

 

lasa Axl, nu-i rau sa ai sofer personal ;)

Stanici29.11.2007 19:34

@Axl, eu cred ca ai copiat..

fane_casieru'29.11.2007 19:45

@ Azzido

 

Sa intelegem ca este si batut si.......si cu banii luati ?

 

Nu ca m-ar interesa..dar sunt asa curios.....cine-i jandarmul ?

Stanici29.11.2007 19:58

Mai bine l-ati intreba daca are voie la meci. Sau daca o sa stea sa strige impreuna cu baietii.

-=Danny=-29.11.2007 21:14
cam frig totusi.....

 

 

Marius !!!! Nou louc ?!?!?! :blink: ....... sa fiu sincer ... iti statea mai bine inainte ..... ca s-a intamplat , te-a dezamagit Bicfalvi la meciu cu Slavia ??;)) Ai si plans ?? :unsure:

 

@Stanci ... ai de caspu tau , ai ajuns sa te imbete Azzido si sa iti ia banii la poker si pe urma sa puna un jandarm sa te aduca acasa ?? Mai bine bagai la pariuri spoertive ... si daca avai niste noroc (prostesc) , si pariai pe Vender Bremen , erai mai ceva decat jijinio al tau ......

Wally29.11.2007 21:20

@Danny

 

Cand Stanici a folosit cuvantul "jandarm", nu l-a folosit cu sens propriu...

«161626364651251»