FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«160616263641251»
cRiss4Steaua27.11.2007 19:05

apoi .. chestia cu id-urile is bune .. sa ne cunoastem si noi mai bine ;))

axl2327.11.2007 19:06

@korynna

Pai trebuie sa-mi intretin beer belly-u', doar e la moda. Sau nu mai e?

 

Pentru doritori, aidiu' meu e:

al_mai_shmeker_romeo_fantastik_the_best

yo_marius28.11.2007 18:56

luavash......acu' ca-s calm...:wink:

 

@ axl

 

ala e aidiu lu' unu care,zice el, CA CAnta manele......

korynna28.11.2007 19:04

Marius ce-i cu warnul ala la tine? :laugh: You've been bad :P

yo_marius28.11.2007 19:20

@korynna

 

 

ce repede circula vestile rele......

 

by the way,ce se face cu warnu asta?? si la ce imi foloseste???

korynna28.11.2007 19:31

@Marius

 

Daca mai aduni cateva te paste un ban,cu toate ca nu cred ca e cazul.Anyway peste o luna o sa fii legal daca nu te mai razvratesti.Totusi cum ti-ai luat warn? :laugh:

 

LE:Vai ce urat...ai jignit partenerii de forum :( vad ca axl taie in carne vie si da cu noroi in prietenia voastra...totusi este trist in lume

yo_marius28.11.2007 19:38
LE:Vai ce urat...ai jignit partenerii de forum :( vad ca axl taie in carne vie si da cu noroi in prietenia voastra...totusi este trist in lume

 

 

 

dap....tipul si-a facut-o cu mana lui!!!!nu-s mandru de ce am facut dar.....nici nu imi e rusine!!!

axl a fost nevoit......s-a riscat el,ca mai era si fane(pardon domnul Stefan) pe aici si el nu ma ierta cu atat de putin....:wink:

 

 

LE: dovada ca inca nu am intrat in "contact" cu latura mea feminina - femeile au cateva zile din luna mai "rosii"(doar o fig. de stil) iar eu am cateva luni din an la fel de "rosii" (idem)...:wink:

dee28.11.2007 19:53

@Marius

tu baiat finut, pe cine ai jignit?

in ceea ce priveste curiozitatea sunt mai 'rea decat Danny ,deci spune-mi tot ! cand, cum, de ce?

 

(lui axl i-a fost lene sa posteze linkul direct catre fapta ta marsava )

 

later: iarasi opera???

yo_marius28.11.2007 20:03

@dee

 

1. finut?? neahhhh...nu m-am barbierit de vreo saptamana si am "ceva" pe fatza (barba nu e,e o chestie...)

2.cand?? - aseara (sau azi-noapte) dupa meci...:|

 

2.cum??nu indeajuns de meritat (parerea mea) dar, din pacate, eu am o limita a jignirilor peste care n-am trecut

 

3.de ce?? eterna mea "pasarica" de la cap -romica orbu,pardon surdu...

 

4.axl a vrut sa-mi lase o urma de demnitate,sa nu vada lumea cine sunt de fapt..:wink:

 

5.cu asta incheiem mistourile legate de warn....promit sa nu mai fac d=astea...:laugh:

 

 

P.S. deoarece eu nu prea trimit PM am ales sa postez acea jignire stiind ca nu va ramane nesanctionata....de aceea ma autopropun pe rugul forumului pentru a servi drept exemplu pentru generatiile viitoare.....

 

 

 

LE: iarasi......cu int. expl. nu pot sa ma loghez....

-=Danny=-29.11.2007 07:44

@Marius , pacat ca nu am fost pe faza , ca te ajutam si io sa injuri pe cine ai injurat .... si poate si imparteam amandoi warnu :biggrin:

axl2329.11.2007 09:01
:biggrin:

Ce razi, ma?!

-=Danny=-29.11.2007 10:44
Ce razi, ma?!

 

................ sa se mire lumea :laugh:

axl2329.11.2007 12:51
COMENTEZI??!!
Stanici29.11.2007 13:02

Ieee - o sa imi iau warn. Chiar nu vad cum as putea sa il evit. Adica de 1 Decembrie o sa ma fac praf, o sa joace HC Steaua cu Miecurea Ciuc si o sa imi grohai iubirea fata de unguri pe forum.

 

Intr-adevar, sunt un porc de caine.

 

"Vino, dulce moarte..."

cRiss4Steaua29.11.2007 13:32
a imi grohai iubirea fata de unguri pe forum.

si eu :X abia astept 8->

axl2329.11.2007 13:32

Lasa ca poate ma fac si eu praf.

korynna29.11.2007 13:35

Deci mie imi revine ingrata sarcina de a da warnuri.

axl2329.11.2007 13:39

La cratita, femeie!

fane_casieru'29.11.2007 13:40

..n-a Korynno...ci`n te-a pus... :laugh: :laugh: :laugh:

axl2329.11.2007 13:46

Apropo de magarii, azi am ramas perplex cand am auzit soneria de telefon a unuia, era nokia tune dar pe ritm de manele.

Stanici29.11.2007 13:53
La cratita, femeie!

Uite, bah Azzido, unde era misoginul!!! Sa te prind ca te mai iei de mine, ca iti rup fashu'. Wemen lover...

Dj Andres29.11.2007 13:57

ce ai dracu' sunteti!!=))

 

stanici ce ai facut man aseara la poker???!! :tongue:

axl2329.11.2007 13:57

Si tu, Carmina, ce tot te uiti si nu zici nimic???

carminastan29.11.2007 14:02

haha. ma bucur de minunile curentului electric. citesc ultimele 10 pagini.

ce, n-ai de cine sa te iei?

axl2329.11.2007 14:03

Ultimele 10 pagini e tare. Si intradevar, nu prea am de cine sa ma iau. Daca nu-mi merge MiRC-u'...

«160616263641251»