FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«159606162631251»
yo_marius27.11.2007 17:16
Poate fiul de imparat era pedofil.

 

Am observat ca domnul Stefan,

 

 

domnule Stefan ati inteles gresit .

 

 

cat respect pe aici....cum lipsesc putin cum va faceti de cap.....

axl2327.11.2007 17:17

Respectosilor!!!

Stanici27.11.2007 17:19

Va rog eu, incurajati-ma, spuneti-mi ca sunt nesimtit, alea alea - sunt cu moralul la pamant.

axl2327.11.2007 17:19

Apropo, cine e domnul Stefan?

yo_marius27.11.2007 17:19

@ stanici

 

VACULE!!!! :wink:

 

 

 

 

@ axl

 

cel mare??

pinalti???

dee27.11.2007 17:22
Va rog eu, incurajati-ma, spuneti-mi ca sunt nesimtit, alea alea - sunt cu moralul la pamant.

... din pacate, in ultima vreme mi-esti simpatic.

 

@axl :ce ac preferi?

c.ronaldo1727.11.2007 17:25
Va rog eu, incurajati-ma, spuneti-mi ca sunt nesimtit, alea alea - sunt cu moralul la pamant.

 

Ne da ban 23`u daca zicem ceva.. :mellow:

yo_marius27.11.2007 17:27
... din pacate, in ultima vreme mi-esti simpatic.

 

 

din pacate??????????

dee27.11.2007 17:32
din pacate??????????

 

aha ... bine insa ca axl mi-a reamintit cine sunt de fapt si ce asteptari aveti de la mine.

axl2327.11.2007 17:32

Hai sa scriem de naspa de Victoras Iacob, s-a intors Janker.

fane_casieru'27.11.2007 17:55

@Dee - spune-mi TU...fara domnule.

@Stanici - esti o ...pleava societatii...o hahalera...un ..o..nesimtit..dar eu te plac si-asa.

@yo Marius - culca-te man...esti veriga cea mai slaba..cand aveam nevoie de tine,ai fugit.

@Axle - lasa-ma si pe mine sa-i dau macar o data ban lui Janker...mereu mi-o luati inainte.

 

Later: Stanici,ca sa te simti si mai bine deja te-am trecut la caietul cu scarbe ! :laugh:

c.ronaldo1727.11.2007 18:07

Baaaaaa.. am status cu Guta!

axl2327.11.2007 18:09
am status cu Guta!

Are, l-a schimbat p'ala cu diCapricio.

c.ronaldo1727.11.2007 18:09

Era sor`mea bah atunci. Eu eram la meci..

fane_casieru'27.11.2007 18:10

@Cronaldo17

 

Ahaaaaa......deci tu erai !!!!!!

yo_marius27.11.2007 18:12
@yo Marius - culca-te man...esti veriga cea mai slaba..cand aveam nevoie de tine,ai fugit.

 

 

unde era ardei Gheorghe.......parca ti-au suspendat "latul salbaticiunilor" ma!!!

 

P.S. am fost nevoit sa plec,nu m-am retras..:wink:

axl2327.11.2007 18:14

Toata lumea, evribadi, avatar cu Guta!!!!

fane_casieru'27.11.2007 18:31

@axl

daca n-am cu Gutza...pot sa incerc cu Salam ?

axl2327.11.2007 18:35

@Fane

Ori Guta, ori Romeo Fantastik, atat! Fara impostori gen Salam, ala grasutu' de la Valahia sau Pustiu' de Aur.

yo_marius27.11.2007 18:36

ce de manelari............

pe vremea mea,la moda erau "fata cu parul de foc",Dida Dragan,Angela Similea.......alea avatare nu ce e acum......

c.ronaldo1727.11.2007 18:38

@yo_marius

 

Esti rocker cumva, mancatsiash banii tai? :angry:

 

LE: Bhaa, mi s-a blocat statusu` cu Guta. Nu mai vrea sa dispara.

korynna27.11.2007 18:41

Ntz ntz ntz...tineretul din ziua de azi :laugh:

 

@fane

 

Iti da axl poza lui daca tu n-ai cu gutza...daca nu vrea sa o pastreze doar pentru el.Oricum m-ai dezamagit...n-ai avatar cu gutza? :blink:

axl2327.11.2007 18:41

Pozele de mai jos par identice. Sesizeaza cele 6 diferente si vei castiga un proverb.

 

 

Rahat, ma doare stomacul, cred ca am mancat prea mult in seara asta. Am mancat asa:

-doi poloneji

-un oltenesc

-friptura de vita

-ciuperci

-diferite legume din salata

-porumb fiert

-doua eclere cu ciocolata

Bineinteles ca ma doare burta, daca n-am baut decat Pepsi.

 

 

Azi a aparut un user cu nick-ul anonim_suporter_steaua. Oare a ales acest apelativ ca sa nu fie recunoscut?

yo_marius27.11.2007 18:59

@ronnie

 

nu-s ma,doar ca am cateva prietene care m-au indopat cu muzica "buna" asa ca l-am lasat pe gutza,pentru moment :wink:

 

@moderatorii

 

hai ma nu-mi dati aidiurile??

sau altcineva.......oricine......:|

korynna27.11.2007 19:05

@axl

 

Asta ai mancat doar in seara asta? :blink:

 

Cred ca te doare burta pentru ca ai vizionat prea multe poze cu idolii poporului :tongue: si le mai pui si pe site ca sa te razbuni pe noi.

«159606162631251»