Axl, iti dezavuezi fanii?
P.S.:- rugamine personala, vad ca esti mai mare- spune-mi si mie ce inseamana 5/18 ????
L.E. Mi s-a scos warnul:d. 112, unde esti, bozgorel mic si mumos?
Axl, iti dezavuezi fanii?
P.S.:- rugamine personala, vad ca esti mai mare- spune-mi si mie ce inseamana 5/18 ????
L.E. Mi s-a scos warnul:d. 112, unde esti, bozgorel mic si mumos?
ce inseamana 5/18 ?
Habar n-am, clujeanca a fost prea subtila.
O fi grosime/lungime ![]()
mai de graba latime si adancime... :laugh:
Na ca m-ai facut si dobitoc. Bai puta verde, atentie la jigniri!
Nu am stiut ca tu ai fost ala .... sorry ![]()
Uite, promit ca invat mai bine si renunt la prietenul imaginar.
@Dee , Stanci si etc care au fost la meci Steaua - Dinamo ..... cum a fost la meci ?? :biggrin:
@Danny
Pe Stanici si pe Dee nu i-am vazut la meci....probabil nu au mai ajuns...stii tu..ceata.
Nu am stiut ca tu ai fost ala .... sorry![]()
Oricum ar fi trebuit sa sanctionez jignirea, cine mama dracu' credeai tu ca ti-a editat mesajul? V'un hacker? Da' te iert, c-ai promis ca inveti mai bine si renunti la prietenu' imaginar.
mai de graba latime si adancime... :laugh:
Magarule!!!
@fane
Probabil Stanici si dee sunt printre cei 434 de suporteri arestati dupa meciul de aseara
)
Au fost surprinsi de jandarmi in timp ce se agresau fizic unul pe alta. Stanici o lovea peste fata cu japoneza si Dee il calca pe ochi cu tocul. La puscarie cu huliganii!
Coarda jucam in clasa I siu a II-a. cand u jucam fotbal) (oricum ma duceam la echipa in care juca baiatu de care imi placea L-) aka echipa mai varza)
elasticul nu m-a fascinat si coditele nici pe atat
eu am parametrii exagerati la "coarde"....schimb meniul des?!..![]()
fetele sareau coarda odinioara..astazi servesc indeletniciri mai practice..
)..profile de hi5 la 12-13 ani..de le-ar vedea parintii...eu p-a mea as pune-o in genunchi pe coji de stafide la colt..
))
O fi grosime/lungime![]()
perimetru optimizat si marja negativa!
daca nu ma insel...e fix torsiunea la intindere la coarda pe care o juca...cand era coinaca ![]()
@Danny
Pe Stanici si pe Dee nu i-am vazut la meci....probabil nu au mai ajuns...stii tu..ceata.
Am cate ceva sa iti reprosez, domnu' Stefan.
In primul rand, TU ai baut limonada. In al doilea rand, cand eu imi rupeam salele cu steagurile, tu te dicstrai cu ale tale colege in team buildinguri. In al treilea rand, am stat langa tine in marea parte a meciului - iti aduci aminte de ragetele care se auzeau din stanga ta?- eu eram.
esti egoiissst, am fost si io... cine striga la aia cu goarnele
"Tati nu te pune cu alcoolistii astia...."
(Aleee Aleeee Steaua Aleeee prima data va rugamm GOARNA-N c&r v-o indesam.....)
Si ca sa ii iau apararea lui Fane: aia e buna ca ardea instalatia...
Ca sa ii rapund lui Dany dspre cum a fost la meci.
Pai ne-am intalnit de dimineata, am pregatit steagurile pntru tribuna in timp ce ne-am baut cafeaua.
Apoi eu am fost la o carciuma (unde am avut parte de compania selecta a lui Fane ulterior) unde m-am imbatat ca un porc apoi m-am intors pe stadion ca sa distribuim steagurile unor specimene cum rar mi-a fost dat sa intalnesc. M-am imbrancit cu mailatii doritori de enspe steaguri pentru toata familia, m-am luat in gura cu toata lumea si in speical cu retardatii de gornisti; apoi, m-am bucurat ca un maimutoi beat la gol si la sfarsit i-am injurat din tot sufletelul meu pe homosexualii de caini prezenti la meci. Pe drumul de intoarcere, beat fiind, m-am certat cu Azzido, apoi ne-am impacat si am fost la un prieten acasa unde am baut 2 sticle de Riesling Jidvei si 5 sau 6 beri. Cam asa a fost la meci.
Dragoshel, nu sunt egoist, sunt mai nemernic de felul meu. Na!- ca nu te-am inclus in povestire!
Am cate ceva sa iti reprosez, domnu' Stefan.In primul rand, TU ai baut limonada. In al doilea rand, cand eu imi rupeam salele cu steagurile, tu te dicstrai cu ale tale colege in team buildinguri. In al treilea rand, am stat langa tine in marea parte a meciului - iti aduci aminte de ragetele care se auzeau din stanga ta?- eu eram.
Mai copilu`...cand conduci nu bei alcool.... ( decat daca esti alcoolist iremediabil sau irefutabil )
Cand eu taiam toate tevile steagurilor....tu stateai cu sifonul in baie.
La team building am fost din obligatie..ca sa nu-mi scada media la purtare.
Despre ragete as putea spune ca au fost mai degraba RAGAITURI...si aici revin....ma copii..daca nu stiti sa beti..de ce va mai apucati ?....sunt sigur ca tu erai.....asta o poate confirma si Azzido.
Habar n-am, clujeanca a fost prea subtila.
misterul a fost elucidat ...
si NU, n-are legatura cu nici o unitate de masura, deci nu e nici lungime, nici latime, nici adancime,ok?
e un simplu cod ... intre mine si S.
@Danny
dar ce n-ai inteles, mie mi se pare ca a fost explicit. S-a agitat toata ziua, ca un Pepsi.
A sarbatorit victoria Stelei in avans, dar si la final ... inca mai e in starea aceea de beatitudine. Tu nu vezi ca nici macar nu te-a luat la misto azi? ![]()
E clar ...Dee si Stanici....sunt codati.....wall...aim....da..da.
Propun ban permanent pe IP.
E clar ...Dee si Stanici....sunt codati.....wall...aim....da..da.Propun ban permanent pe IP.
Dee ... codata de tine (
) , cum a fost la meci ??
:D: Povestestemi si tu , ca din ce mi-a zis Stanci , ar fii incredibil daca am intzeles 0.06 ...... :biggrin:
@Danny
Nu te mai lua dupa tot ce-ti spune Stanici...
Hai sa-ti spun eu varianta adevarata ( Stanici tot meciul s-a certat cu vanzatoarele de seminte ca iar le-au scumpit si cu prietenii lui imaginari ca nu-l asculta nimeni....ca sa ma intelegi mai bine ..A FOST BMW-u..cum s-ar zice.)
Atmosfera cum nu-ti este dat sa vezi la orice meci.
AISS-ul s-a intrecut pe sine
Neaga a facut pipi pe Blay cu un dribling de senzatie......
Deci.......meci de vis.
@dee
Probabil ar vrea ..dar nu-l mai duce fizicul
Pun pariu ca la ora asta bea apa plata cu lamaie...ca sa nu spun limonada...sau zeama de varza.
Ce norocosi sant unii ( stanci ) , io aseara , la meci , ma chinuiam sa beau cu tata o duluatura de vin ..... care pana la urma a ajuns pe canalizare , ca era prea dulce , si panaroicu din mine zicea ca e facut din cacareze de gaina ..... Mai bine investeam 5 ron intr-o sticla de mere , si era si sufletu meu fericit ( ca a castigat Steaua ) , si ficatu .
Nu stiam unde sa postez, dar cred ca aici e locul cel mai potrivit.
Vedeta filmelor porno, Alina Plugaru, vine azi la Special de la ora 19! Nu rata intalnirea cu Alina Plugaru, care vine sa-ti vorbeasca despre... sansele Stelei de a prinde locul trei in dauna celor de la Slavia Praga.
Astia ne iau la misto?
Poate-i arata tatele lui Dica si asta semneaza cu ea.
Unde sa i le arate?In OTOPENI sau in SALA de FORTA!?
@deeProbabil ar vrea ..dar nu-l mai duce fizicul
Pun pariu ca la ora asta bea apa plata cu lamaie...ca sa nu spun limonada...sau zeama de varza.
Fane, probabil ai aflat ca m-am mai ponderat in ultima vreme cu alcoolul.Adica ma fac praf doar la meciuri - cand mai ies cu prietenii nu beau, chiar te anunt ca si conduc. Cred ca pe asta te bazezi cand spui ca numai pot. Dar tin sa te contrazic; daca aveam macar un pic de chef o luam de la capat fara nicio prolema. Asa ca minunatele lichiori pe care le-ai mentionat ti le las tie sa te bucuri de gust, eu ling cate o bere exact atunci cand am chef . Oricum tu si cand esti treaz esti mistocar, asa ca nu ai nevoie de ele.
In legatura cu banul, nu vad pentru ce ar trebui sa te agiti ca spreiul sa imi dai jet, oricum ne intalnim si fata in fata -deci nu ai avea niciun castig.
Hai ca ne-a luat la misto regina Plugaru si nu a mai venit, lasandu-ne sa salivam in fata televizoarelor. :laugh: