Fane- o adevarata gospodiina, spala si curata de n-ai reaba.Vezi, mah, asta micu'? N-am nicio treaba cu tine- daca e sa ma iau e tine, ma iau asa, la misto' - nu cu interventii sa te baneze oamenii rai de la moderare. Da-ti seama unde este cu adevarat RAUL, pustiu' si razbuna-te. Daca vrei, iti dau nr. de tel a lui Fane - sa ii dai bipuri fierbinti la ore inaintate.
Ba da tu chiar nu ti-ai dat seama ca GLUMEAM ?? ![]()
Si apropo .... in legatura cu nr lu Fane chiar sunt interesat ...... :biggrin:
Criss , LA Multzi Ani !!!! >
< .... uite io stiu ce iti doresti , ca ai 15 ani ca si mine
, asa ca sa ai parte de cele mai bune famei care depasesc orice imaginatie de-a ta .... sa ti se indeplineasca cele mai amoroase ganduri ale tale !!!! ![]()
