FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«152535455561251»
cRiss4Steaua19.11.2007 16:48

@stanici , ms

axl2319.11.2007 17:20

LE = editare tardiva

Stanici19.11.2007 17:39

Tardiva = ?

 

:))

axl2319.11.2007 18:21

Da, tardiva.

 

Apropo, Coca Cola Zero tastes like crap.

Stanici19.11.2007 18:27

I-auziti, mah! Cola Zero are gust de peste...

Mata Hari19.11.2007 18:32
Eu raman la parerea ca e ceva despre mama ca tre' sa se grabeasca.

Adica nu i-as dori lui Dee soarta aleia.

 

 

mata hurry up ,hai ca a fost buna asta ....

Mai, mai, cate explicatii pentru o schimbare de nick,parca sunteti plutonul de executie.

Daca Marius a renuntat la celebrul xxx (care sincer, imi placea), mi-am facut si eu o schimbare de look, am ajuns si eu la saturatie ;)

 

le: acum 10 ani ma tenta agentia nationala de informatii, dar m-am razgandit.

Stanici19.11.2007 18:36

Naravul, cum ramane cu naravul?

axl2319.11.2007 19:04

Nu, nu, e o confuzie, e o confuzie la mijloc. Am zis ca tastes like crap, nu like carp. Adica ca bullshit-u'. Si in nici un caz nu-mi da euforia si entuziasmul tipului din reclama. Mai degraba ma deprima. Poate daca-l fierb e mai bine. Adica pe el, pe sucul.

-=Danny=-19.11.2007 19:34
Nu, nu, e o confuzie, e o confuzie la mijloc. Am zis ca tastes like crap, nu like carp. Adica ca bullshit-u'. Si in nici un caz nu-mi da euforia si entuziasmul tipului din reclama. Mai degraba ma deprima. Poate daca-l fierb e mai bine. Adica pe el, pe sucul.

 

Ce explicati precisa ai dat axl .... ca pentru retardati :laugh:

 

@Dee , nu imi place deloc noul tau louc , pentru ca mie mi se pare ca mata hari ar fii injuratura ... si Dee suna excelent , si nu imi place nici avataru , adoram gheata aia cu toc , avea si o semnificatie ... parca vorbea . Si avatar ...... seamna c un hentai ( asa il percep io ) :smile:

c.ronaldo1719.11.2007 19:35

Mata Hari nu a jucat la Otelul? :huh:

axl2319.11.2007 19:40

Nu, ala era Tactu Sloudeaun.

fane_casieru'19.11.2007 19:40

@danny

 

MATA HARY...mah !

yo_marius19.11.2007 20:18
Daca Marius a renuntat la celebrul xxx (care sincer, imi placea),

 

 

esti singura care nu mi-a zis ca era nick de obsedat!!! :wink:

 

@denii

 

ma de unde stii tu atatea?? yo la 15 ani jucam frunza si gardiana 10,si furam corcoduse,cirese,gutui si struguri........si tu vii acu' sa-mi zici de hentai????? mai denii..iti recomand winampu ala vechi...fara shout cast :wink:

Stanici19.11.2007 20:23

Pe vremea noastraaaa.

Tineretul din ziua de azi... daca il intrebi pe unul de 15 ani cum joaca fotbal, iti raspunde la randul lui cu alta intrebare:" De care?2007 sau 2008?".

Ia gata, ma bag inapoi la film - m-a distras Fane si iar m-am bagat in seama ca brelocul

 

de fapt ca supozitorul ai vrut sa zici...nu ?

Stanici19.11.2007 20:49

Sa-ti raspund, sa nu iti raspund...Ti-as raspunde dar esti om in varsta si etatea trebuie respectata. Oricum, sa zicem ca daca ma bagam in (seama) cu o anumita persoana eram supozitor. Ghiciti voi persoana.

fane_casieru'19.11.2007 20:51

Ca supozitorul stim cine e !

yo_marius19.11.2007 20:54
Ia gata, ma bag inapoi la film - m-a distras Fane si iar m-am bagat in seama ca brelocul

 

de fapt ca supozitorul ai vrut sa zici...nu ?

 

 

pacat ma....erati prieteni odata.....uite ce face netu asta....strica prietenii cladite pe muuuuuuuulte sticle de bere (si nu numai)

 

P.S. nu Fane,acum nu ma bag si eu ca supozitorul!!! :laugh:

Stanici19.11.2007 20:56

Pai daca te bagi in (seama cu) Fane, cam ca supozitorul faci. Mai baieti, haideti dreaq sa ne mergem la o (mie) de bere si sa ne chill.

Marius :D .. cine e Alina, ma? Si daca nu merge sa i-o dai de prima oara (poate pica netul), de cate ori ai fi dispus sa incerci?

-=Danny=-19.11.2007 21:13

Bai , ce muma masi s-a umplut pe aici de bereloade ( supozitoare ) .... pai va credeti pe tarlaua lu tacto mare ??

 

Si .... propun un sondaj .... cui ii place noul louc al lui Dee , si cui nu ... adica Mata Harii :biggrin:

axl2319.11.2007 21:16

Gata, Deni, la culcare!

Stanici19.11.2007 21:18

Propun alt sondaj : pe cine intereseaza noul look indeajuns de mult sa se faca sondaj.

axl2319.11.2007 21:21

N-am stiut niciodata ce sa-i raspund frizeritei cand intreaba "cum va tund?". **** mea, nu stiu... Ia-ma pierdut la spate.

-=Danny=-19.11.2007 21:21

Pe mine !!!!

 

@Axl , prea devreme ...... nici macar nu imi luai protia de Fifa 08 in seara asta :unsure:

Stanici19.11.2007 21:25

Era raspunsul intr-un banc :"In liniste".

Era un program care iti permitea sa vezi sub stelutele de la parole - o functiona si p-aici? ca tare curios sunt in legatur cau ce ai vrut sa spui.

yo_marius19.11.2007 21:34
nu stiu... Ia-ma pierdut la spate.

 

 

sa inteleg ca in fatza e mai rar???e "pierdut" de la natura??

«152535455561251»