FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«151525354551251»
raducj18.11.2007 16:34
Hai ca-ti imprumut eu bolobocul, spaclu, ciocanul de cauciuc, adeziv .... eventual te ajut sa intinzi sfoara :)

 

vad ca stii bine in teorie, dar ia spune ... cine te-a ajutat la practica? cine a carat gresia, cine a cumparat adezivul, de la cine ai imprumutat tu spaclul? ;)

fane_casieru'18.11.2007 18:10

Credeti ca este nevoie de un topic nou pe tema...Cum sa ne amenajam baia..sau il intrebati pe Axl cum se procedeaza ca tot este in mare deranj cu casa.

Atentie...omul este de rit vechi...e pe var...vedeti cum puneti intrebarea,sau lasati-l pe Danny sa intrebe..la cum pune el problema poate-si i-a ban.

Stanici18.11.2007 19:47

Hmmm, avem un spion de renume mondial printre noi.

Sau trebuie sa se grabeasca mama undeva?

-=Danny=-18.11.2007 21:24

De ce la numele lui Dee , acmu imi apare "Mata hari" ....... ce suspicios ......

 

@Axl , te intreb ce zicea Fane ..... nu prea am inteles ce vroia sa zica , da te intreb :biggrin:

Stanici18.11.2007 21:58

Dany- cine e, man, suspicios?

-=Danny=-18.11.2007 22:06

Cred ca cineva a luat-o la sto pe Dee , sau Dee a fost hakerita de vreun dinamuist ...sau de vreo cacacioara !!!! Si mai e ceva ..... cine naiba a pus un meci intreg la sectiunea video ?? :blink:

Azzido18.11.2007 22:30

@ Deni & ceata de suspiciosi, pe dee nu a hackerit-o nimeni si nici nu avem spioni printre noi.

Puteti sa mergeti linistiti la culcare, totul e ok.

axl2318.11.2007 22:45
Puteti sa mergeti linistiti la culcare, totul e ok.

Eu unul asa o sa fac. Noapte buna.

lucvald-190218.11.2007 23:30
Eu unul asa o sa fac. Noapte buna.

 

 

axl....bai omule..se anunta inundatii si eu am treaba in zona ta.....probleme ceva gogule..p-acolo..sau ?

yo_marius19.11.2007 05:01

offffffffffffffff........iar e luni ..........afara bate vantu'.....si ploua...............offfffffffffffff

Mata Hari19.11.2007 06:53
Cred ca cineva a luat-o la sto pe Dee , sau Dee a fost hakerita de vreun dinamuist

 

nimic nu-ti scapa ...pacat insa ca te hazardezi in niste supozitii false :)

cum ai putut crede ca am fost hakerita... moi? :)

-=Danny=-19.11.2007 07:50

delirez .... delirez ......

yo_marius19.11.2007 08:07

bai da' voi chiar nu aveti treaba??

 

denii go to school!!!!azi ai romana!!!

 

dee (mata hari??????wtf??) go to work!!!

 

ce dreaq ma......afara e cod galben/portocaliu/violet/maro (cine mai stie..) si voua va arde de mistouri??

 

P.S. lua-v-as!!! :D :biggrin:

c.ronaldo1719.11.2007 13:52

"Ia-l si pe Surdu, Elodia ia-l si pe Surdu" :))

cRiss4Steaua19.11.2007 14:05

people ... Mata Hari a fost un spion renumit de origine olandeza .. femeie ..

fane_casieru'19.11.2007 14:12
people ... Mata Hari a fost un spion renumit de origine olandeza .. femeie ..

 

cRiss - nu este adevarat,defapt numele sau real este Dee si este o binecunoscuta spioanca din Cluj.

axl2319.11.2007 14:52
axl....bai omule..se anunta inundatii si eu am treaba in zona ta.....probleme ceva gogule..p-acolo..sau ?

Frig si ploaie, vant si noroi. Cam atat pentru moment, calamitati si alte de-astea mai incolo.

Daca tot ai treaba pe-aici poate bem o bere si-o barfim pe Mata Hari.

Stanici19.11.2007 15:48
people ... Mata Hari a fost un spion renumit de origine olandeza .. femeie ..

 

Eu raman la parerea ca e ceva despre mama ca tre' sa se grabeasca.

Adica nu i-as dori lui Dee soarta aleia.

yo_marius19.11.2007 15:53
people ... Mata Hari a fost un spion renumit de origine olandeza .. femeie ..

 

 

inca functioneaza google......pfiiiuuuuu...m-am mai linistit.....

 

app criss,daca tot te intereseaza asa mult istoria,si in special spionajul din timpul razboiului,poate ne mai spui si alti spioni celebri......nu,nu de james bond e vorba :D........ii gasesti pe google ;)

Stanici19.11.2007 15:55

Marius - ai preluat cate ceva din rautatea mea, vad eu. Oricum, tine-o tot asa si o sa ajungi sa ma secondezi in topul "nemernicul topicului". La mai mare! :smile:

yo_marius19.11.2007 15:58
ai preluat cate ceva din rautatea mea, vad eu. Oricum, tine-o tot asa si o sa ajungi sa ma secondezi in topul "nemernicul topicului".

 

 

you're my idol,blue eyes!!! :wink:

Stanici19.11.2007 16:08

Asa ii zice iubita-sa unui prieten de-al meu lui in momente d-alea scarboase, de dragalasenie. ABTINE-TE!!!

 

LE - prefer "ochi injectati"

yo_marius19.11.2007 16:11

iubita prietenului tau ii spune "you're my IDOL"????............dragostea din ziua de azi,cine s-o inteleaga...pe vremea mea........

 

oricum o sa incerc sa ma abtin......sau o sa gasesc alta modalitate de a-mi exprima afectiunea :laugh:

 

LE: daca batem pe Dinamo te cinstesc cu o bere "ochi injectati" (rosii e deja luat)

cRiss4Steaua19.11.2007 16:24

LE = ?

 

:))

Stanici19.11.2007 16:30

Da-n "google" si o sa gasesti "Later Edit".

Oricum, te-ai inselat, sigur e vorba de o mama care trebuie sa se grabeasca in legatura cu nickul ales de madmoazela.

«151525354551251»