FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«150515253541251»
lucvald-190217.11.2007 15:38

ma bagam eu victima....da' recunosc ca nu prea tin la gluma.. :))

dee17.11.2007 16:00
Voi iar n-aveti treaba? zise Axl si mai stranuta 5 kile de var.

 

tot la faza de var ai ramas???

ai ai ai... eu nu pricep ce poate fi atat de greu sa-ti montezi faianta,sincer.

Hai ca-ti imprumut eu bolobocul, spaclu, ciocanul de cauciuc, adeziv .... eventual te ajut sa intinzi sfoara :)

yo_marius17.11.2007 16:11

1-0 pentru bulgaroi.....wtf????

-=Danny=-17.11.2007 18:00

Daca tot nu se ofera nimeni .... vreau sa fiu io urmatoru pe lista de luat la mijto ..... ca ma tin bine la glume :D

 

@Axl , pana si eu stiu sa pun faianta .... am exarsat la mine in baie ..... asa ca angajeazama pe mine , nu cer mult , 10 ron m patrat :D

axl2317.11.2007 18:39

Alo, alo, nu pun faianta!!! Varuiesc!

IONUTZ-CIPRIAN17.11.2007 19:16
Daca tot nu se ofera nimeni .... vreau sa fiu io urmatoru pe lista de luat la mijto ..... ca ma tin bine la glume :D

 

@Axl , pana si eu stiu sa pun faianta .... am exarsat la mine in baie ..... asa ca angajeazama pe mine , nu cer mult , 10 ron m patrat :D

Filme sau reviste???? :biggrin: :biggrin: !!

-=Danny=-17.11.2007 19:19
Alo, alo, nu pun faianta!!! Varuiesc!

 

Varuiesti in baie ...... nu cred ca e bine , ca atunci cand faci dush , o sa intre apa prin doate varurile tale :D

 

@xxxmarius , nu mai vorbi ma prosti pe forum , vrei ban ?? Cine te-a invatzat cuvinte urate ca wtf ..... ca poate vede vrun copil ( ca mine ) si invata si el prosti ..... daia a ajuns Romania in halul asta ..... HUOOOO !!!!!

 

@de , ce inseamna wtf ?? :unsure:

yo_marius17.11.2007 19:21
Daca tot nu se ofera nimeni .... vreau sa fiu io urmatoru pe lista de luat la mijto ..... ca ma tin bine la glume :D

 

@Axl , pana si eu stiu sa pun faianta .... am exarsat la mine in baie ..... asa ca angajeaZA-MA pe mine , nu cer mult , 10 ron m patrat :D

 

 

hai ma denii...fa un efort si scrie corect.....am auzit ca pe mess esti profesor in romana!!!

 

 

LE: "@xxxmarius , nu mai vorbi ma PROSTII pe forum , vrei ban ?? Cine te-a invatzat cuvinte urate ca wtf ..... ca poate vede vrun copil ( ca mine ) si invata si el PROSTII ..... D-AIA a ajuns Romania in halul asta ..... HUOOOO !!!!!"

 

 

@DENII in priul rand xxx a plecat!!! nu mai e!! ;)

 

in al doilea rand wtf= was ist das (intr-o germana "de balta")...sper ca esti lamurit!!

in al treilea rand "HUOOO"?? denii?? ce va invatza pe voi la scoala mai??

Dragoshel17.11.2007 19:21

Hai ma Danny, de cand atunci cand uzi varul cade dupa perete, sau iostu' ce mai face el. ;)

cRiss4Steaua17.11.2007 19:55

pot sa rad ? =))

Azzido17.11.2007 22:06
Varuiesti in baie ...... nu cred ca e bine , ca atunci cand faci dush , o sa intre apa prin doate varurile tale :D

 

@xxxmarius , nu mai vorbi ma prosti pe forum , vrei ban ?? Cine te-a invatzat cuvinte urate ca wtf ..... ca poate vede vrun copil ( ca mine ) si invata si el prosti ..... daia a ajuns Romania in halul asta ..... HUOOOO !!!!!

 

@de , ce inseamna wtf ?? :unsure:

What the ****, Deni aveam pretentii... :tongue:

Wally17.11.2007 22:24
Filme sau reviste???? :biggrin: :biggrin: !!

@Ionut

 

Foarte subtil...mi-am luat portia de ras pe ziua de azi cu faza asta :laugh: :laugh: :laugh:

yo_marius17.11.2007 22:52

care mai esti ma acasa sambata noaptea (in loc sa fii la disco/club/nevasta/etc...)???

 

lua-v-as!!! wtf!! :D

Dragoshel17.11.2007 22:56

io io asta din Buftea....hai ia-ma

yo_marius17.11.2007 22:57

pe tine nu...ca mi-a placut mult in Buftea!!!=)))))

 

altu altu!!;)

Wally17.11.2007 23:19

Eu mai sunt...

yo_marius17.11.2007 23:42

wally????

dee18.11.2007 04:22

Ajunge si omul obosit acasa si ce gaseste:

-un Marius solitar, urmarind probabil "Neveste disperate" ca sa adoarma

-un Azzido care de pe la 2.00 face nani-nani

-un Wally care viseaza ultimul film de groaza vazut :tone de sange, membre si creier pe pereti.

-un Danny care-si cauta ursuletul pe sub pat

 

… imi place sa va vad dormind, hai ca va las' ...

pana pe la 12.00 va rog liniste ;)

bodanelu18.11.2007 06:15

nu!

yo_marius18.11.2007 06:52

pe la biserica nu mai dati si voi???? e totusi duminica!!!!!! si ne mai miram de ce nu castiga Steaua......

IONUTZ-CIPRIAN18.11.2007 09:24

Daca ma duc la biserica,imi cade usa de la intrare in cap!!

lucvald-190218.11.2007 09:39
pe la biserica nu mai dati si voi???? e totusi duminica!!!!!! si ne mai miram de ce nu castiga Steaua......

 

sa stii ca ar trebui sa fac o excursie cu o lumanare in mana....m-a scos un miracol si-un airbag dintr-un accident cumplit !

 

ma duc sa fac o plecaciune..de-o saptamana nu mai sunt ateu ...

-=Danny=-18.11.2007 10:05
pe la biserica nu mai dati si voi???? e totusi duminica!!!!!! si ne mai miram de ce nu castiga Steaua......

 

Asa e ba pacatosilor !!!!

 

E ora 12:03 , mai e deschisa biserica sa ma duc la slujba ??:D

 

@dee nu cautam ursuletzu sub pat , cautam niste reviste ..... :laugh:

 

LE : Lucvald , ce miracol .... ce minune .....

dee18.11.2007 11:12

@Danny

lasa-l pe Marius cu slujba de dimineata, tu du-te la vecernie ... dati si voi acatiste pentru Steaua :)

 

@Luc

ai grija de tine.

yo_marius18.11.2007 11:22

@denii

 

du-te copilu' cand poti.....nu trebuie sa fie neaparat dumica dimineatza,ai putea sa te duci si in cursul saptamanii daca vrei neaparat...eu unu' recunosc ca ajung mai mult martea......

«150515253541251»