FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«147484950511251»
dee15.11.2007 17:30
e baiat bun..asa

 

daca tu spui .... oricum, eu i-am 'creionat' portretul :wink:

fane_casieru'15.11.2007 17:34

@dee

vrem o schita macar !!!!

dee15.11.2007 17:36

ce tehnica preferi: carbune, acuarela, creion? :) sau doar o descriere in cuvinte?!

fane_casieru'15.11.2007 17:37

@dee

in carbune medicinal ar fi mers....dar ma multumesc si cu o descriere.

dee15.11.2007 17:46

(T, acuma glumesc si eu, ia-o ca atare)

 

Fane, ce sa-ti spun ... el a dat ceva indicii, care tin de aspectul sau fizic, exagerand evident.

Deci, sigur ca e genul suplu (un fel de Kate Moss varianta masculina), maini finute de pianist, brunet si cu gusturi bune.

fane_casieru'15.11.2007 17:50

@dee... :laugh: :laugh: :laugh: ....am cazut cu scaunul...ati auzit mah ???...Kate Moss varianta masculina....mooorr. :laugh: :laugh: :laugh:

dee15.11.2007 17:54

ce nu-ti place? ... un fel de Claudiu Niculescu ,dar mai suplu (gen KM) :tongue:

ioi ... de vede Stanici cu cine l-am comparat si moare .... ziceti-mi unul de la Steaua brunet si .... frumusel ...repede! Nu din echipa actuala, ca nu exista asa ceva .... din cei care s-au perindat pe la echipa.

 

ceva de genul ...

2004980528717413158_rs.jpg

 

gata, ma potolesc, ma fac om serios , nu ma mai abordati pe topicul asta :)

fane_casieru'15.11.2007 17:55

@dee

 

pentru prima faza EU

 

LE: pentru comparatia lui Stanici ...Bostina..... :laugh:

korynna15.11.2007 18:06

Iuu Bostina?Thereau...da; nu prea era brunetel,oricum singurul dragutel :biggrin:

dee15.11.2007 18:09

singurul jucator care mi-a placut vreodata de la Steaua, strict din punct de vedere fizic, a fost DURO!

oricum,ei sa fie buni pe gazon ... in rest nu conteaza!

 

p.s pentru necunoscatori, gen Fane, m-am referit la albanezul Albert Duro

fane_casieru'15.11.2007 18:11

@dee

Normal..ca era din Cluj!

Stanici15.11.2007 18:55

Alooooooooo! Nu sunt TIGAN - deci varianta Claudiu Niculescu pica.

In rest, va las sa va faceti de cap si sa credeti ce vreti despre aspectul meu fizic. In ceea ce priveste aspectul moral, hmm, am bafta ca nu se accepta cuvintele vulgare care ar fi cele mai potrivite pentru a fi "creionat", "pixelat" si "acuarelat".

Oricum, la cat e Fane de caterincos, ma astept sa-mi puna linkul de haifaiv pe forum.

P.S. Daca eu aduc cu Bostina, Fane aduce cu Banel.

LE - ala aduce a poponar(sau lacke flaushat), Dee - si ne suparam :)).

fane_casieru'15.11.2007 19:09

Ups...a aparut Kate Moss varianta masculina...

 

Later: dee,am auzit io`ca Duro a fost crescut la Cluj.

Stanici15.11.2007 19:15

Fane, dupa ce ca in mailul meu esti trecut la sectiunea "spam", te bagi si peste posturile mele... de fapt, ia sa vad eu cum arata Kate asta, mah.... Moooama, daca as arata ca aia...muhahahaa trei italieni mi-as trage - dar nu arat:))

dee15.11.2007 19:17
LE - ala aduce a poponar(sau lacke flaushat), Dee - si ne suparam :)).

ala e barbat stilat, dar ok, am retinut ...pica varianta , nu-i cazul tau :)

@fane: mi-am adus aminte de un alt jucator stelist care imi placea: Nana Falemi ( ce timpuri, ce vremuri ...oare ce s-a mai intamplat cu el? innecat intr-o mare de chinezi) unul dintre cei mai spirituali fotbalisti.

Wally15.11.2007 19:25

@Dee

 

Ti-a placut de Duro, Falemi, dar de Saban nu ti-a placut?

Stanici15.11.2007 19:28

Ma bate gandul sa dau urmare tendintelor xenofobe destul de puternice pe care le am. Mrrrr...

dee15.11.2007 19:32
@Dee

Ti-a placut de Duro, Falemi, dar de Saban nu ti-a placut?

 

Falemi a fost un personaj f interesant, tin minte ca intr-o anumita perioada era mereu invitat pe la emisiuni, m-a impresionat. Un fotbalist care avea multe de spus, cu un stil aparte, original. (avea gusturi buni, rafinate- probabil le mai are) ...era altceva.

 

Ok, am ceva mustari de constiinta, prea m-am legat de Stanici, asa ca propun sa ma luati pe mine la misto :) De fapt,facem o rotativa: a fost Fane, a fost Stanici,urmez eu...dupa Marius ....se mai anunta careva pe lista?

c.ronaldo1715.11.2007 19:34

Lua`te`as la misto la ora 21:30 dee :)

 

e 21.35...nu-ti merge bine

 

ah, fane.. am 3 ceasuri diferite cu 3 ore diferite.. mereu intarzii :(

**alex**15.11.2007 20:10

Ole ole, ole ola, unde e Elodia?

Wally15.11.2007 20:22

Elodia nu a murit. Sta pe invisible...

yo_marius15.11.2007 20:57
Ok, am ceva mustari de constiinta, prea m-am legat de Stanici, asa ca propun sa ma luati pe mine la misto :) De fapt,facem o rotativa: a fost Fane, a fost Stanici,urmez eu...dupa Marius ....se mai anunta careva pe lista?

 

 

insist dee...d-soarele au prioritate....cu toate ca sunt curios cine o sa te ia misto(in afara de mine si stanici - 2 carractere "indoielnice")

 

app fane......am auzit ca ai ceva probleme pe acasa cu consoarta dupa ce si-a facut si ea cont aici...

 

 

LATER: @ dee

 

faza cu shaorma a fost folosita deci astept ceva "nou si inovator"....macar din partea ta :))))

Stanici15.11.2007 21:18

Adevarul e ca, fiind un nestilat, as putea sa iau si o domna sau domnisoara la 'sto. Sau mai bine astept fightul.

Aaaa, stilat inseamna ala care merge la stilist, noooo?:D

LE -"Fetita de 8 ani blablaba in Italia"; bai nene, care mai da massuri d-astea hapciupalitice, sa ii trag la miuta, vorba aia din topicul despre fuemei.

yo_marius15.11.2007 21:34

@stanici

 

 

ce bine ca n-am id-ul tau!!!! nu de alta dar e cam frig pentru miutza!!!!:D

Stanici15.11.2007 21:45

Haaaa, Dee, GOT YOU. Stiu cum arati, fightul este inevitabil.

«147484950511251»