Aici ai un trial, dar nu stiu cat o sa te lase sa lucrezi cu el.
http://www.snapfiles.com/get/uvideotoolbox.html
Mai incearca si tu pe odceuri din alea.
Criss, vezi ca ai p.m.
Aici ai un trial, dar nu stiu cat o sa te lase sa lucrezi cu el.
http://www.snapfiles.com/get/uvideotoolbox.html
Mai incearca si tu pe odceuri din alea.
Criss, vezi ca ai p.m.
@dee, unde ai vazut poze cu captura de la buzau?
A fost concurs de pescuit sportiv la Buzau?
=)) tare stanici :laugh:
@Stanici - Dupa ce ca sunt cu falca umflata si nu pot vorbi ma mai si intarati...dar data viitoare ( la vreo sedinta oarecare )...vin cu pozele cu Demi sa te oftici..na. :wink:
Fane, ma confunzi cu alte brelocuri de pe aici.
Sau, da, adu-le - o sa le maresc si o sa imi fac japoneza cu ele si or sa mi le ia oamenii rai si o sa ma autodesfiintez si nu o sa mai postez pe sait si o sa va fie dor de mine si mie nu o sa imi pese.
Stanici sa nu faci asa ceva...nu as suporta.
Are cineva o batista ???
O batista imbibata in apa rece.
De cand nu ai mai fost luat la misto?![]()
@Stanici - de ieri de la 16.45
@Stanici - de ieri de la 16.45
Fane , de ce de fiecare data cand te intreaba Stanci de cand nu s-a mai facut mijto de tine , tu ii zici mereu de ziua precedenta si mereu ACEASI ora ?!?!?!?! ![]()
@Stanci ce naiba ai vrut sa zici aici : "o sa le maresc si o sa imi fac japoneza cu ele" ?? ![]()
Nimic, Dany - doar ca imi plac asiaticele si vreau sa am o japoneza doar a mea.
@Stanici imi faci si mie una? ![]()
Vineri, la hochei.
nu pot sa vin, nici la hochei nici dupa.
Pacat - la cat alcool o sa fie la mijloc, sigur ti-ar fi placut (de japoneza).
Imi zice si mie cineva de ce e Fane luat mereu la aceeasi ora la mijto ... poate i se repeta acceasi zii mereu ... nu stiu ..... ![]()
@Stanci , iti dai seama cat de bine arata japoneza aia ?? =P~
@Danny - Ai si tu un foc mare...nu stii tu de ce este 16.45...ete nu-ti spun...na.
Fane este prins intr-o bucla temporala, impreuna cu Demi si o japoneza- doua.
De-aia se repeta fazele!
Fane esti in bulca eterna de la info ??? :laugh:
m-am pus pe arabeasca fratilor :>
este o melodie superba :x Amr Diab >> El Alem Allah :> merita sa o downloadati
ziceti`mi dk va placeti
una funny: Indecent - festival folclor Bacau 2007 =)))))
Nu pot sa nu urmaresc zilele astea topicul cu Fifa. E prea captivant duelul cu Steaua.net. ![]()
o sa imi fac japoneza cu ele si or sa mi le ia oamenii rai si o sa ma autodesfiintez si nu o sa mai postez pe sait si o sa va fie dor de mine si mie nu o sa imi pese.
Stanici, pregateste-te ... pe 24 sunt in Bucuresti . Voi sta probabil la T1, insa in pauza voi face o scurta vizita in T2 sa-ti confisc japoneza. Sa nu cumva sa spui ca nu e fair fight, ti-am zis din timp ![]()
p.s banuiesc ca membrii AISS vor sta 'cuminti' in T2 ..am eu un feeling :wink:
Stanici sta la T2?
..... :tongue:
@Dee - ai un feeling gresit...chiar daca stam la T2.
@korynna - Da... Stanici o sa stea la t2 si o sa vina la cravata..office adica.
Fratilor,ce-a patit site-ul asta?Ne-au luat javrele la misto,au hackuit siteul...
@DelPiero'
Nici nu meriti sa-ti raspund, avand in vedere ca esti un dinamovist imputit.