FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«144454647481251»
axl2305.11.2007 20:46

Aici ai un trial, dar nu stiu cat o sa te lase sa lucrezi cu el.

http://www.snapfiles.com/get/uvideotoolbox.html

Mai incearca si tu pe odceuri din alea.

 

 

Criss, vezi ca ai p.m.

SSK05.11.2007 21:19

@dee, unde ai vazut poze cu captura de la buzau?

Stanici05.11.2007 21:39

A fost concurs de pescuit sportiv la Buzau?

cRiss4Steaua06.11.2007 14:08

=)) tare stanici :laugh:

Stanici06.11.2007 17:35
@Stanici - Dupa ce ca sunt cu falca umflata si nu pot vorbi ma mai si intarati...dar data viitoare ( la vreo sedinta oarecare )...vin cu pozele cu Demi sa te oftici..na. :wink:

 

Fane, ma confunzi cu alte brelocuri de pe aici.

Sau, da, adu-le - o sa le maresc si o sa imi fac japoneza cu ele si or sa mi le ia oamenii rai si o sa ma autodesfiintez si nu o sa mai postez pe sait si o sa va fie dor de mine si mie nu o sa imi pese.

fane_casieru'06.11.2007 17:37

Stanici sa nu faci asa ceva...nu as suporta.

Are cineva o batista ???

Stanici06.11.2007 17:42

O batista imbibata in apa rece.

De cand nu ai mai fost luat la misto?:D

fane_casieru'06.11.2007 17:51

@Stanici - de ieri de la 16.45

-=Danny=-06.11.2007 21:29
@Stanici - de ieri de la 16.45

 

Fane , de ce de fiecare data cand te intreaba Stanci de cand nu s-a mai facut mijto de tine , tu ii zici mereu de ziua precedenta si mereu ACEASI ora ?!?!?!?! :blink:

 

 

@Stanci ce naiba ai vrut sa zici aici : "o sa le maresc si o sa imi fac japoneza cu ele" ?? :blink:

Stanici06.11.2007 23:44

Nimic, Dany - doar ca imi plac asiaticele si vreau sa am o japoneza doar a mea.

bodanelu07.11.2007 10:00

@Stanici imi faci si mie una? :D

Stanici07.11.2007 11:11

Vineri, la hochei.

bodanelu07.11.2007 15:17

nu pot sa vin, nici la hochei nici dupa.

Stanici07.11.2007 15:21

Pacat - la cat alcool o sa fie la mijloc, sigur ti-ar fi placut (de japoneza).

-=Danny=-07.11.2007 21:57

Imi zice si mie cineva de ce e Fane luat mereu la aceeasi ora la mijto ... poate i se repeta acceasi zii mereu ... nu stiu ..... :unsure:

 

@Stanci , iti dai seama cat de bine arata japoneza aia ?? =P~

fane_casieru'07.11.2007 22:06

@Danny - Ai si tu un foc mare...nu stii tu de ce este 16.45...ete nu-ti spun...na.

Stanici08.11.2007 14:47

Fane este prins intr-o bucla temporala, impreuna cu Demi si o japoneza- doua.

De-aia se repeta fazele!

-=Danny=-09.11.2007 14:32

Fane esti in bulca eterna de la info ??? :laugh:

cRiss4Steaua09.11.2007 17:33

m-am pus pe arabeasca fratilor :> :)) este o melodie superba :x Amr Diab >> El Alem Allah :> merita sa o downloadati :D ziceti`mi dk va placeti

 

una funny: Indecent - festival folclor Bacau 2007 =)))))

c.ronaldo1709.11.2007 17:56

Nu pot sa nu urmaresc zilele astea topicul cu Fifa. E prea captivant duelul cu Steaua.net. :blush:

dee12.11.2007 16:14
o sa imi fac japoneza cu ele si or sa mi le ia oamenii rai si o sa ma autodesfiintez si nu o sa mai postez pe sait si o sa va fie dor de mine si mie nu o sa imi pese.

 

Stanici, pregateste-te ... pe 24 sunt in Bucuresti . Voi sta probabil la T1, insa in pauza voi face o scurta vizita in T2 sa-ti confisc japoneza. Sa nu cumva sa spui ca nu e fair fight, ti-am zis din timp :)

 

p.s banuiesc ca membrii AISS vor sta 'cuminti' in T2 ..am eu un feeling :wink:

korynna12.11.2007 17:25

Stanici sta la T2? :ohmy: ..... :tongue:

fane_casieru'12.11.2007 19:37

@Dee - ai un feeling gresit...chiar daca stam la T2.

 

@korynna - Da... Stanici o sa stea la t2 si o sa vina la cravata..office adica.

DelPiero1012.11.2007 21:13

Fratilor,ce-a patit site-ul asta?Ne-au luat javrele la misto,au hackuit siteul...

axl2312.11.2007 21:14

@DelPiero'

Nici nu meriti sa-ti raspund, avand in vedere ca esti un dinamovist imputit.

«144454647481251»