FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«143444546471251»
-=Danny=-04.11.2007 11:54

Ce aveti ma cu colindele , ca abia a inceput scoala , si pana la craciun mkai aveti multa mamaliga de mancat ..... mai bine datimi si mie un site unde pot sa gasesc toate melodile cu Steaua , despre Steaua , manele despre Steaua ... si sa le downloadez :D

cRiss4Steaua04.11.2007 12:38

manelistu' de dEnii :(

Wally04.11.2007 16:57

Imi place sa cred ca nu existe manele care sa aiba legatura cu Steaua. Sau ma insel?

cRiss4Steaua04.11.2007 18:00

ce ar fi sa deshidem un topic sau sa postam undeva , aici de exemplu , cate o poza cu noi ? sa vedem si noi cu cine vorbim ;)) * nu veniti cu scuze ca nu am poza ca nu va cred :)) *

axl2304.11.2007 18:05

@cRiss

Exista aceasta posibilitate la "Discutii libere", "Fotografii cu si despre femei/barbati".

Knock yourself out.

Stanici04.11.2007 18:23

Nu pun nimic- faceti misto de mine dupa aia.

korynna04.11.2007 18:23

Nu cred ca este o idee buna sa se puna poze aici,unii nu tin la mistouri :tongue:

_yang04.11.2007 22:09

S-ar lasa cu ban ip... Multe ban ip... :(

axl2305.11.2007 11:38

A auzit careva de moartea lui Demi Moore?

fane_casieru'05.11.2007 12:26

@Axl- Da...e moarta dupa mine. :tongue:

cRiss4Steaua05.11.2007 15:07

a murit Demi Moore ? :o

 

inca ceva: care stie cum sa pun videoclipuri in telefon ? am auzit ca este un program cu care pui fisiere 3gp sau cum trebuie pentru. tel .. ms mult :)

c.ronaldo1705.11.2007 15:07

Da, dupa fane. :blush:

Stanici05.11.2007 15:17

Cum sa moara aia dupa Fane?!! Asa ii doriti voi colegului nostru? Sa moara inaintea lui Demi Moore?

fane_casieru'05.11.2007 17:24

@Stanici - Dupa ce ca sunt cu falca umflata si nu pot vorbi ma mai si intarati...dar data viitoare ( la vreo sedinta oarecare )...vin cu pozele cu Demi sa te oftici..na. :wink:

carminastan05.11.2007 17:48

dar vaaaai, cine te-a .....pocnit?!

fane_casieru'05.11.2007 18:15

@Carmina - O doamna..cu poseta..( cred ca avea o caramida in ea ) :tongue:

Stanici05.11.2007 18:33

Oricum, consumati Green Tea - este sanatos pentru trup dar mai ales pentru spirit.

P.S.- Fane, cand ai fost luat ultima oara la misto?:D

fane_casieru'05.11.2007 18:44

@ THEOOOO - Green tea,pentru cunoscatori !

Later: Ieri la 16.45 :biggrin:

axl2305.11.2007 19:24
care stie cum sa pun videoclipuri in telefon ? am auzit ca este un program cu care pui fisiere 3gp sau cum trebuie pentru. tel .. ms mult :)

Eu folosesc Ulead Video Toolbox pentru 3gp-uri sau mp4-uri si sunt mai mult decat multumit.

dee05.11.2007 19:36

mai, imi explicati si mie ceva...cand se autosuspenda o grupare? sunt pe dinafara. Credeam ca daca captura e corecta (bataie in toata regula), nu furt, gruparea se autosuspenda, sa inteleg ca astia la Buzau au utilizat alte metode? :)

Deci, am doua nelamuriri:

1. ce naiba trebuie capturat ca sa se autosuspende gruparea? daca japoneza nu atunci...steag, banner, ce?

2. sa zicem ca o grupare X se autosupenda printr-un comunicat, ce-i impiedica pe membrii ei sa nu se redenumeasca X2.?

DelPiero1005.11.2007 19:59

Eu sunt un mistocar innascut,dar am din ce in ce mai putin chef de gluma cand vad unde a ajuns Steaua...

cRiss4Steaua05.11.2007 20:06
Eu folosesc Ulead Video Toolbox pentru 3gp-uri sau mp4-uri si sunt mai mult decat multumit.

poti sa imi dai si mie programul daca nu ocupa mult , pe mess ? :-"

am incercat pe 3 site-uri diferite sa downloadez dar imi dadea eroare :| Ms. mult :biggrin:

axl2305.11.2007 20:20

@criss

Pai nu prea cred ca pot, eu l-am luat de pe cd-ul original al telefonului, nu cred ca-l pot trimite.

Stanici05.11.2007 20:29

@ Dee

1)- steagul de gard apartine intregii brigazi. Este un fel de "drapel de trupa", lucrul care sta marturie ca respectivul grup ultra' se afla pe stadion si isi sustine echipa. Pierderea sa prin fair fight duce automat la dezonorarea membrilor respectivei brigazi (e ca si cum un regiment al armatei si-ar pierde steagul pe campul de lupta) -drept pentru care grupul respectiv inceteaza a mai exista.

Japoneza (de fapt un steag pe doua bete) poate fi confectionata de catre oricare suporter, nu reprezinta neaparat imaginea unui grup ultra' - este proprietatea privata a unui singur suporter. In cazul de fata, (fostul) posesor al steagului pe 2 bete facea parte din "stupid boys" aia.

2)bunul simt

cRiss4Steaua05.11.2007 20:39

@ axl .. ms oricum .. dar de unde sa iau ? daca imi poti gasi un site de unde sa nu imi dea eroare. Scuza-ma daca cer prea mult. Multumesc :)

«143444546471251»