AXL - sau macar p`aia.....Pe valeeeee...pe valeeeee.s-a facut mazarea boabeeeee...
AXL - sau macar p`aia.....Pe valeeeee...pe valeeeee.s-a facut mazarea boabeeeee...
Si-a-nceput a colinda..pe la care a ura, mai maaaai.
Shake it! (pentru Fane ca asa ii vine lui cateodata)
@M***@*** laviu...uups. ![]()
![]()
![]()
Mi-a venit asa.....asa...
Ce sa am? laviu??!?! n-am n-am...mai intreaba poate are cineva totusi..
O aveam si pe-aia cu marmotule nemernic, sever, dur si brutal. Da' se duse...
Axleeeeee hai tata cu dedicatia aia o data....ca se naste un SENTIMENT luminos aici si n-avem coloana sonora.
Later...si Money se uita la noi si tace.....
Am uitat sa zic, a doua melodie e pentru Rica Neaga. (Am imbulinat-o, a venit Azzido)
Gata, ultima, pentru colegii patrupezi. O sa dureze ceva pana se incarca.
Sa fugiiiimmmmmm.!!!!
A venit tata al nostru. ![]()
![]()
spre24 dica10 sprecl2
Fane nu mai da din coate si alearga pe banda ta!
bravo dEni .. dar la ce lectie ? sunt tare curios ![]()
Gata, s-a inchis tonomatu'.
Hai Azzido ...zi ceva..zi.
Cred ca i-ai tras si lui un cot ...ti-am zis..pastreaza banda..bietul azzido..
nu mai posteaza.
Hefe, noi ne prosteam, n-am vrut raul nimanui.
Ba ..... io sunt la mate info , nu pe la toate plesoianurile))=))) ..... si am luat si 9 la romana .... ma intreb cand o sa primesdc oferta aia de moderator ??
Joi Danny. Joi...dupa Miercurea Ciuc. :smile:
PS: nu va speriati. nu fugiti.
Daca voi nu ma vreti eu va vreau. ![]()
Ca tot ati inceput cu melodiile, tin sa precizez ca azi am cam ascultat colinde.
Cineva este vinovat de situatia creata.
Sa ridice mana sus cel/cea care m-a corupt sa o dau pe muzici din batrani.
Me, meee it was meeeee!!!!
Davai tavarisci, like tavarisci would!
Ca tot ati inceput cu melodiile, tin sa precizez ca azi am cam ascultat colinde.Cineva este vinovat de situatia creata.
Sa ridice mana sus cel/cea care m-a corupt sa o dau pe muzici din batrani.
Azzido , fi amabil si spune-mi si mie ceva site de unde sa pot downloada niste colinde , mai frumoase
mersi mult
)
site ?
nu stiu.
incearca pe dc++ sau fa un efort si da un mesaj cu id-ul tau de mess si iti trimit eu cateva.
@cRiss4Steaua - www.colindefrumoase.ro :laugh:
hitul verii ... :biggrin:
vai vai , innebunesc deja cu dc++ si programe de genul acesta. Nu le stiu folosi ( spre rusinea mea ) si nu pot scoate nimic
. Tot a incercat cineva sa imi explice dar , fara rezultat. Cine stie , poate intr-o zi voi avea sclipirile mele de inteligenta si voi intelege :> ![]()
@ Azzido , ti-am trimis un pm!
... dc++ si programe de genul acesta. Nu le stiu folosi ...
Cred ca e timpul sa ne-adunam toti astia si sa deschidem un club.
Gata, m-am dumirit si cei cu tunsoarea emo.
Hmm nu e nimeni treaz? Azi-noapte ati chefuit bag io de seama ![]()
axl says: Cred ca e timpul sa ne-adunam toti astia si sa deschidem un club.
Ca bine zici :-" :biggrin: