FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«142434445461251»
fane_casieru'02.11.2007 22:22

AXL - sau macar p`aia.....Pe valeeeee...pe valeeeee.s-a facut mazarea boabeeeee...

M@rmota02.11.2007 22:23

Si-a-nceput a colinda..pe la care a ura, mai maaaai.

 

Shake it! (pentru Fane ca asa ii vine lui cateodata)

fane_casieru'02.11.2007 22:24

@M***@*** laviu...uups. :ohmy::ohmy::ohmy:

 

Mi-a venit asa.....asa...

M@rmota02.11.2007 22:25

Ce sa am? laviu??!?! n-am n-am...mai intreaba poate are cineva totusi..

axl2302.11.2007 22:27

O aveam si pe-aia cu marmotule nemernic, sever, dur si brutal. Da' se duse...

fane_casieru'02.11.2007 22:28

Axleeeeee hai tata cu dedicatia aia o data....ca se naste un SENTIMENT luminos aici si n-avem coloana sonora.

 

Later...si Money se uita la noi si tace.....

axl2302.11.2007 22:33

Am uitat sa zic, a doua melodie e pentru Rica Neaga. (Am imbulinat-o, a venit Azzido)

 

Gata, ultima, pentru colegii patrupezi. O sa dureze ceva pana se incarca.

 

 

 

fane_casieru'02.11.2007 22:34

Sa fugiiiimmmmmm.!!!!

A venit tata al nostru. :wub::wub::wub: spre24 dica10 sprecl2

M@rmota02.11.2007 22:36

Fane nu mai da din coate si alearga pe banda ta!

cRiss4Steaua02.11.2007 22:40

bravo dEni .. dar la ce lectie ? sunt tare curios :D

axl2302.11.2007 22:41

Gata, s-a inchis tonomatu'.

fane_casieru'02.11.2007 22:41

Hai Azzido ...zi ceva..zi.

M@rmota02.11.2007 22:43

Cred ca i-ai tras si lui un cot ...ti-am zis..pastreaza banda..bietul azzido..:( nu mai posteaza.

axl2302.11.2007 22:43

Hefe, noi ne prosteam, n-am vrut raul nimanui.

Azzido02.11.2007 22:43
Ba ..... io sunt la mate info , nu pe la toate plesoianurile :))))=))) ..... si am luat si 9 la romana .... ma intreb cand o sa primesdc oferta aia de moderator ??

Joi Danny. Joi...dupa Miercurea Ciuc. :smile:

PS: nu va speriati. nu fugiti.

Daca voi nu ma vreti eu va vreau. :D

 

Ca tot ati inceput cu melodiile, tin sa precizez ca azi am cam ascultat colinde.

Cineva este vinovat de situatia creata.

Sa ridice mana sus cel/cea care m-a corupt sa o dau pe muzici din batrani.

15_Si_de_a_cui_is_aiestea_curturi.mp3

M@rmota02.11.2007 22:44

Me, meee it was meeeee!!!!

axl2302.11.2007 22:45

Davai tavarisci, like tavarisci would!

cRiss4Steaua02.11.2007 22:51
Ca tot ati inceput cu melodiile, tin sa precizez ca azi am cam ascultat colinde.

Cineva este vinovat de situatia creata.

Sa ridice mana sus cel/cea care m-a corupt sa o dau pe muzici din batrani.

Azzido , fi amabil si spune-mi si mie ceva site de unde sa pot downloada niste colinde , mai frumoase :) mersi mult ;))

Azzido02.11.2007 22:53

site ?

nu stiu.

incearca pe dc++ sau fa un efort si da un mesaj cu id-ul tau de mess si iti trimit eu cateva.

fane_casieru'02.11.2007 22:54

@cRiss4Steaua - www.colindefrumoase.ro :laugh:

Azzido02.11.2007 22:57

hitul verii ... :biggrin:

S_a_murit_Dumitru.mp3

cRiss4Steaua02.11.2007 23:01

vai vai , innebunesc deja cu dc++ si programe de genul acesta. Nu le stiu folosi ( spre rusinea mea ) si nu pot scoate nimic :)) . Tot a incercat cineva sa imi explice dar , fara rezultat. Cine stie , poate intr-o zi voi avea sclipirile mele de inteligenta si voi intelege :> :))

 

@ Azzido , ti-am trimis un pm!

axl2302.11.2007 23:03
... dc++ si programe de genul acesta. Nu le stiu folosi ...

Cred ca e timpul sa ne-adunam toti astia si sa deschidem un club.

 

Gata, m-am dumirit si cei cu tunsoarea emo.

 

carminastan03.11.2007 06:47

Hmm nu e nimeni treaz? Azi-noapte ati chefuit bag io de seama :)

cRiss4Steaua03.11.2007 08:56

axl says: Cred ca e timpul sa ne-adunam toti astia si sa deschidem un club.

 

Ca bine zici :-" :biggrin:

«142434445461251»