FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«140414243441251»
DelPiero1001.11.2007 16:00

Korynna,usor cu alcoolul,ca esti fata! :smile:

fane_casieru'01.11.2007 16:04
Korynna,usor cu alcoolul,ca esti fata! :smile:

 

Lasa-le....ca au cerut drepturi egale cu barbatii...sa invete ! :laugh:

dee01.11.2007 16:09
Cine stie sa nu se imbete e un porc de caine.

 

multumesc pentru compliment :)

DelPiero1001.11.2007 16:10

Atunci ma auto-propun pentru functia de profesor! :laugh:Intotdeauna am avut o inclinatie pentru pedagogie...mai ales cand vine vorba de sexul frumos...

fane_casieru'01.11.2007 16:10

@Dee - a spus caine ...nu catea. :laugh: :laugh: :laugh:

DelPiero1001.11.2007 16:18

Porculetule...esti un mitocan! :biggrin: :biggrin: :tongue:

korynna01.11.2007 17:19

Deocamdata nu m-am imbatat si sunt un porc de caine :laugh: :laugh:

DelPiero1001.11.2007 17:21

Nu ai cum...ala-i Borcica... :wink:

axl2301.11.2007 17:39

Fetele de fata se exclud. Asta ca sa n-am scandal.

Azzido01.11.2007 18:58

Doua muste crosetau vin intr-un bec.

Vine mama lor porcu' si zice: plecati ma de-aici !

 

Lua-v-as la 'sto ! :happy:

bodanelu01.11.2007 22:34
Doua muste crosetau

eu stiu varianta cu doua vaci ce crosetau la nepoti

axl2301.11.2007 22:39

Exagerati ambii.

dee02.11.2007 12:38

@Stanici

 

Dane (asta e numele de scena pe care ti l-am ales, tinand cont ca si tu m-ai botezat)

iti raspund aici, pentru ca sincer, aici ti-e locul si n-as vrea sa deviem de la topicul respectiv.

 

Daca nu doresti sa-mi vezi postarile, utilzeaza cu incredere optiune "ignore". Tocmai pentru ca nu ma simt un suporter adevarat pot sa recunosc unul. Acuma eu inteleg ca nu poti privi mai departe de preferintele tale si nu poti sub nici o forma sa faci diferenta dintre fan, suporter si simpatizant, dar nu pricep de ce ma iei pe mine in colimator pentru ca am indraznit sa spun ca imi plac mai multe echipe?! Da, imi plac (in special echipele mici), n-am spus ca tin cu ele, imi plac pentru ca inca mai pastreaza ceva din fotbalul de altadata.

Faptul ca esti membru AISS nu inseamna automat ca esti mare stelist si-i poti cataloga pe restul de 98% ca sunt pseudosuporteri.

Stanici02.11.2007 12:55

1. Teodor.

2. Nu ma consider mare suporter al echipei pe care eu o iubesc, m-am inscris in Asociatie pentru a face cate ceva pentru stelism - nu pentru a convinge fetele de pe net de fanatismul meu.

3. Nu am nimic cu echipele mici - tot respectul pentru suporterii acelor echipe.

Eu m-am ambalat un pic pentru ca nu ai cum sa spui ca nu sunt suporteri adevarati pe saitul suporterilor stelisti - cred ca daca parerea aia venea din partea altcuiva, ma luam mai serios de el.

dee02.11.2007 13:05
Eu m-am ambalat un pic pentru ca nu ai cum sa spui ca nu sunt suporteri adevarati pe saitul suporterilor stelisti - cred ca daca parerea aia venea din partea altcuiva, ma luam mai serios de el.

 

pai vezi ... de aceea "m-am ambalat" si eu, cum de sari tu sa spui ca numai 2-3% sunt suporteri adevarati? Normal ca trebuia sa "te ating" cu ceva. Probabil ai facut tu un calcul f complicat , dupa sistemul tau de valori si ti-a iesit procentajul asta :) Fiecare avem un sistem de valori si putem sa facem calcule si sondaje.

Vorba ta, daca comentariul asta venea din partea altcuiva, probabil nu m-as fi legat de el.

fane_casieru'02.11.2007 13:10

@Dee & Stanici - vad ca va intelegeti din ce in ce mai bine...totusi nu va imprieteniti ? :laugh:

Stanici02.11.2007 13:14

Nu cred ca s-ar intelege bine cu prietenii mei imaginari.

dee02.11.2007 13:26
@Dee & Stanici - vad ca va intelegeti din ce in ce mai bine...totusi nu va imprieteniti ? :laugh:

 

Fane, tu stii f bine care e principalul motiv pentru care nu ne putem imprieteni, nu mai insista, ca nu-i frumos :)

Stanici02.11.2007 13:34

Fane, de cand n-ai mai fost luat la misto?

fane_casieru'02.11.2007 13:36

De ieri...de la 16.45

-=Danny=-02.11.2007 17:53

V-am ascultat sfatul ala in care ziceati sa invat romana si apoi ma faceti moderator ..... uite ca azi luai 9 la romana :> , asa ca astept oferte ..... pe rand , pe rand :biggrin:

 

PS : Chiar am luat 9 la romana , nu va iau la misto , si chiar vreau sa ma faceti moderator :>

axl2302.11.2007 17:56

La ce lectie? Sau ne iei la misto?

dee02.11.2007 17:58

Danny, sincere felicitari! chiar ma gandeam eu pe unde ai disparut zilele astea ... erai cu burta pe carte . Tinand cont ca esti la real, merge si 9 la romana.

Drumul spre moderare ti-e deschis :)

 

p.s presimt ca Draghoselul iti va pretinde un scan la carnetul de note

Wally02.11.2007 18:25

Deni e la real? Din cate stiam eu(e posibil sa nu stiu bine), Deni nu a luat testarea nationala...

El Nino_902.11.2007 19:45

Eu stiam ca Deni e la Arte si Meserii :biggrin:

«140414243441251»