FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«138394041421251»
Stanici29.10.2007 09:48

Revelionuuu, revelionuuu... :D

Azzido29.10.2007 11:35

tu sa taci mah misoginule :happy:

Stanici29.10.2007 12:05

Cum, mah?!! Faptul ca nu te suport PE TINE ma face misogin?

Brelocule....

Azzido29.10.2007 12:12

Aici vorbeai tu sau prietenul tau imaginar ? :blink:

Stanici29.10.2007 12:15

Prietenul meu imaginar il bate pe prietenul tau imaginar...

Asa ca ai grija. Cade-ti-ar ochiul.

 

Continuam diseara la bere

fane_casieru'29.10.2007 13:15

Eu zic s-o dati pe vin ca deja se apropie iarna ...nu de alta dar sa nu faceti turturi la nas pe terasa la bere.

axl2329.10.2007 13:20

Eu cred ca voi va plictisiti de aberati pe-aici. Puneti mana pe-o carte! Pe-o lopata! Crosetati ceva, nu mai pierdeti timpul aiurea.

Dragoshel29.10.2007 13:33

vorba lu axl, ia care nu aveti ce face va dau io niste variante la matematica , sa va "pierdeti tipmpul" cu ele :)

fane_casieru'29.10.2007 13:44

@Danny !!!

I-auzi tata,probleme la mate...te bagi ????

Azzido29.10.2007 14:49
Eu cred ca voi va plictisiti de aberati pe-aici. Puneti mana pe-o carte! Pe-o lopata! Crosetati ceva, nu mai pierdeti timpul aiurea.

bai nene , ia nu va mai luati de noi.

suntem la serviciu si muncim.

incercati sa apreciati efortul :biggrin:

cRiss4Steaua29.10.2007 19:11
Asa ca ai grija. Cade-ti-ar ochiul.

=)) nu te lega te ochiul omului ma :))

axl2330.10.2007 10:57

Acum vreo 7 ani faceam o lucrare despre originea si raspandirea zvonului, legata mai mult de aplicatii pe mass-media, dar eram, la momentul respectiv, atat de entuziasmat de subiect incat am incercat sa starnesc un mic experiment. Asa ca am raspandit, cat m-au tinut puterile, zvonul ca a murit Demi Moore, in momentul respectiv o actrita in pana de filme, deci nefiind in atentia presei, neprecizand modalitatea in care a murit. Si am avut un feed-back interesant, accident de masina, supradoza, accident la filmari, etc. Zvonul n-a avut o prea mare raspandire si la un moment dat am renuntat la el.

Sunt curios acum daca vreunul dintre voi a auzit de moartea lui Demi.

yo_marius30.10.2007 11:02

@axl

 

observ ca ai extrem de mult timp liber!!!! keep up the good work!!!

si apropo,stiai ca acum mirinda are suc de portocale??? :laugh:

dee30.10.2007 11:04
Sunt curios acum daca vreunul dintre voi a auzit de moartea lui Demi.

 

vai mah, imi dai palpitatii la corazon .... am citit Deni :)))

N-am auzit nimic despre Demi in ultima vreme, probabil e internata in vreo clinica sa-si faca o noua operatie estetica.

fane_casieru'30.10.2007 12:30

@Dee - ce ar putea sa mai schimbe...s-au invechit silicoanele ?

dee30.10.2007 12:41

@Fane

esti culmea, cand spui operatie estetica tu automat la silicoane te gandesti :)

Mai degraba cred ca a apelat la liposuctie, corectarea genunchilor, indepartarea ridurilor etc.

acuma o luam la misto pe Demi Moore? hai sa schimbam subiectul ... eventual, hai sa ne legam de nevestele fotbalistilor autohtoni,zi-mi una, si-ti spun eu ce si-a facut :)

fane_casieru'30.10.2007 12:47

@Dee - noi baietii asa gandim cand vine vorba de operatie estetica la fete...cat despre duduile fotbalistilor mai bine nu,ca mai stim si noi una, alta. :tongue:

IONUTZ-CIPRIAN30.10.2007 12:54
@Fane

esti culmea, cand spui operatie estetica tu automat la silicoane te gandesti :)

Mai degraba cred ca a apelat la liposuctie, corectarea genunchilor, indepartarea ridurilor etc.

acuma o luam la misto pe Demi Moore? hai sa schimbam subiectul ... eventual, hai sa ne legam de nevestele fotbalistilor autohtoni,zi-mi una, si-ti spun eu ce si-a facut :)

Nevasta-sa lui MARA!! :biggrin: !!

dee30.10.2007 13:00

Dana, o doamna 'respectabila' la 38 de ani posesoarea unor implanturi de 3000E. Next pls

axl2330.10.2007 13:00
corectarea genunchilor

WTF?

Dragoshel30.10.2007 13:02

off, adica a avut geninchi in gips, si i-au ramas strambi:D, si normal trebuiau indreptati

fane_casieru'30.10.2007 13:04

"doamna" lu`Zicu

 

@Dee

 

:wink: :wink: :wink: stiam :wink: :wink: :wink:

dee30.10.2007 13:14

@Fane

Mihaela, o manechinuita de 21- 22 de ani (cred) a apelat si ea la gelul siliconic care e garantat pe viata :)

 

@Dragoshel - lipoaspiratie pentru genunchi :)

p.s a nu se confunda implantul de silicon cu implantul de gel siliconic.

p.p.s Bun, m-am lamurit, sa revenim la fotbal pentru ca vad ca nu prea aveti conostinte despre chirurgia estetica si plastica.

_yang30.10.2007 14:42

Bine ca esti tu desteapta... :angry:

yo_marius30.10.2007 14:46

@dee

 

hai sa te intreb altceva.ai auzit de giulia "cantareata"?? cica are un "iubit" fotbalist,care e ala??? :tongue:

«138394041421251»