FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«136373839401251»
fane_casieru'25.10.2007 12:06

@Danny - Sau Charles Aznavour ?

Dragoshel25.10.2007 12:08

Ma sa va iau la misto, da mult mai este pana la meciul cu U Cluj.

cam_mult.JPG

axl2325.10.2007 12:10

@Dragoshel

Totusi e bine ca sunt exacti, chiar daca intervalul de timp este aproape geologic, mai sunt 53 de minute si 38 de secunde.

cRiss4Steaua25.10.2007 12:19

=))

 

tare :))

 

@ dee .. nu`l lua cu joe dassin pe dEni :))

-=Danny=-25.10.2007 18:36

imi place mai mult siteu oficial ..... ca are SONDAJUL PUS SUS !!!!!!!!!!!! Si il vad mereu cand intru acolo ..... am mai zis sa se mute si aici sondaju mai sus , ca sa se vada , dar nici macar nu mi s-a raspuns ... :| .

 

Ce naspa cand are fotbalu pauza .... iti dau seama 2115 zile ?? :blink:

cRiss4Steaua25.10.2007 19:55

se schimba ora duminica .. in loc de 4 va fi 3 .. :x

-=Danny=-25.10.2007 20:55

Si care e diferenta ?? Personal , nu am inteles nici o data de ce se da ora , ca tot atata timp dormi , tot atat timp lenevesti , tot atat timp muncesti .... e ceva inutil :blink:

Dragoshel26.10.2007 10:06

Inca una marca celui mai vizitat site de sport :))))

 

 

Si e un site unde se scrie in LIMBA ROMANA. Greu greu....

special.JPG

cRiss4Steaua26.10.2007 11:58
Si care e diferenta ?? Personal , nu am inteles nici o data de ce se da ora , ca tot atata timp dormi , tot atat timp lenevesti , tot atat timp muncesti .... e ceva inutil :blink:

copilu` .. dormi mai mult cu 1 ora .. in loc sa meri la sc la 8 meri la 9 .. intelegi ? si se va insera mai rapid ! :rolleyes:

-=Danny=-26.10.2007 18:51

Daca te culci la 12 .. si cand se da ora te culkci tot la 12 .... dormi mai mult cumva ?? :blink:

fane_casieru'26.10.2007 18:54

@Danny - esti praff.... :laugh: :laugh: :laugh:

A cazut si calu`pe spate!

cRiss4Steaua26.10.2007 19:26

dEnii .. ma uimesti :mellow: :mellow: tu chiar esti sau te prefaci si ne iei la misto ? cred ca prima varianta .. :( danny draga

 

haide ca iti explic babeste:

 

Tu te culci la ora 12 noaptea. Dar daca se va schimba ora , va fi cu o ora inainte , adica ora 11 ! asa ..

Inca un exemplu: In loc de ora 7 , daca se schimba ora de trezeste la ora 8 , dupa ceasul vechi ! Dormi cu o ora in plus ! capish ?! :(

c.ronaldo1726.10.2007 19:35

Presimt ca el va dormi cu o ora in minus..

 

 

Later Edit:

Babeste Denii:

 

Azi e sambata noapte:

Va fi asa:

ora 12

ora 1

ora 2

ora 3

ora 3

ora 4

ora 5

ora 6

ora 7

 

etc.

 

PS: Am impresia ca nu e corect... Nu cumva dormim cu o ora in minus?

-=Danny=-26.10.2007 19:53

ai daca se da ceasu ... sunt prost sa ma culc la 11 ?? Cand vad ca se face 12 ma culc ... deci tot atata dorm !!!!!! Sper sa nu ma faci sa iti explic iar :blink:

Wally26.10.2007 20:48

Deni...acum am inteles si noi care e treaba cu schimbatul orei. E o nimica toata. Tot atat dormi!

cRiss4Steaua26.10.2007 20:52

=))

 

deni asta .. simpatic rau :)) sper sa nu parasesti forumul curand :)) poate vei primi si un moderator :> [:))]

-=Danny=-27.10.2007 09:27
Deni...acum am inteles si noi care e treaba cu schimbatul orei. E o nimica toata. Tot atat dormi!

 

Pai eu ma chinui sa explic asta de ma sparsai .... da Criss zicea ca dorm cu o ora in + , si ronei zicea ca dorm cu o oara in - ...... se vede ca nu faceti psihologie la scoala :unsure:

cRiss4Steaua27.10.2007 10:21

ma .. wai ..

 

ronei il iei la misto ?:))

 

 

ronei si deni !

 

Duminica seara dai ceasul mai in spate cu o ora! Cand va fi ora 12 , il vei da in spate cu 1 ora , adik va fi 11 .. intelegi :( ?

axl2327.10.2007 10:26

Super tare, am luat 2!

Norocul meu, duminica sunt liber.

 

Deni, nu te ingrijora, paradoxurile temporale ii baga in ceata pana si pe metafizicieni.

Azzido27.10.2007 11:54
=))

deni asta .. simpatic rau

poate vei primi si un moderator :> [:))]

sau poate ca nu ?

cRiss4Steaua27.10.2007 11:57

@azzidoo .. am pus in paranteza [:))] :) faceam misto de el ;)))

-=Danny=-27.10.2007 14:28

Norocu meu ca sunt realist , si stiu ca nu o sa ajung in viata mea moderator pe forumu asta ... poate doar in vise .... da oricum speranta moare ultima , asa ca ... azzido cand ma faci si pe mine moderator ?? :biggrin:

Azzido27.10.2007 17:01

Deni, crede-ma ca la varsta ta ai lucruri mai bune de facut decat sa faci pe moderatorul pe aici.

steagro

fane_casieru'27.10.2007 17:04

Denny- culca-te ....si devii moderator.Somn usor.

Stanici27.10.2007 17:16

Dany - un Km de bere lu' Azzido la Becker Brau si poate se schimba lucrurile:))

«136373839401251»