@Danny - Sau Charles Aznavour ?
@Danny - Sau Charles Aznavour ?
@Dragoshel
Totusi e bine ca sunt exacti, chiar daca intervalul de timp este aproape geologic, mai sunt 53 de minute si 38 de secunde.
=))
tare ![]()
@ dee .. nu`l lua cu joe dassin pe dEni ![]()
imi place mai mult siteu oficial ..... ca are SONDAJUL PUS SUS !!!!!!!!!!!! Si il vad mereu cand intru acolo ..... am mai zis sa se mute si aici sondaju mai sus , ca sa se vada , dar nici macar nu mi s-a raspuns ...
.
Ce naspa cand are fotbalu pauza .... iti dau seama 2115 zile ?? ![]()
se schimba ora duminica .. in loc de 4 va fi 3 .. :x
Si care e diferenta ?? Personal , nu am inteles nici o data de ce se da ora , ca tot atata timp dormi , tot atat timp lenevesti , tot atat timp muncesti .... e ceva inutil ![]()
Si care e diferenta ?? Personal , nu am inteles nici o data de ce se da ora , ca tot atata timp dormi , tot atat timp lenevesti , tot atat timp muncesti .... e ceva inutil![]()
copilu` .. dormi mai mult cu 1 ora .. in loc sa meri la sc la 8 meri la 9 .. intelegi ? si se va insera mai rapid ! ![]()
Daca te culci la 12 .. si cand se da ora te culkci tot la 12 .... dormi mai mult cumva ?? ![]()
@Danny - esti praff.... :laugh: :laugh: :laugh:
A cazut si calu`pe spate!
dEnii .. ma uimesti
:mellow: tu chiar esti sau te prefaci si ne iei la misto ? cred ca prima varianta ..
danny draga
haide ca iti explic babeste:
Tu te culci la ora 12 noaptea. Dar daca se va schimba ora , va fi cu o ora inainte , adica ora 11 ! asa ..
Inca un exemplu: In loc de ora 7 , daca se schimba ora de trezeste la ora 8 , dupa ceasul vechi ! Dormi cu o ora in plus ! capish ?! ![]()
Presimt ca el va dormi cu o ora in minus..
Later Edit:
Babeste Denii:
Azi e sambata noapte:
Va fi asa:
ora 12
ora 1
ora 2
ora 3
ora 3
ora 4
ora 5
ora 6
ora 7
etc.
PS: Am impresia ca nu e corect... Nu cumva dormim cu o ora in minus?
ai daca se da ceasu ... sunt prost sa ma culc la 11 ?? Cand vad ca se face 12 ma culc ... deci tot atata dorm !!!!!! Sper sa nu ma faci sa iti explic iar ![]()
Deni...acum am inteles si noi care e treaba cu schimbatul orei. E o nimica toata. Tot atat dormi!
=))
deni asta .. simpatic rau
sper sa nu parasesti forumul curand
poate vei primi si un moderator :> [
]
Deni...acum am inteles si noi care e treaba cu schimbatul orei. E o nimica toata. Tot atat dormi!
Pai eu ma chinui sa explic asta de ma sparsai .... da Criss zicea ca dorm cu o ora in + , si ronei zicea ca dorm cu o oara in - ...... se vede ca nu faceti psihologie la scoala ![]()
ma .. wai ..
ronei il iei la misto ?![]()
ronei si deni !
Duminica seara dai ceasul mai in spate cu o ora! Cand va fi ora 12 , il vei da in spate cu 1 ora , adik va fi 11 .. intelegi
?
Super tare, am luat 2!
Norocul meu, duminica sunt liber.
Deni, nu te ingrijora, paradoxurile temporale ii baga in ceata pana si pe metafizicieni.
=))deni asta .. simpatic rau
poate vei primi si un moderator :> [
]
sau poate ca nu ?
@azzidoo .. am pus in paranteza [
]
faceam misto de el
))
Norocu meu ca sunt realist , si stiu ca nu o sa ajung in viata mea moderator pe forumu asta ... poate doar in vise .... da oricum speranta moare ultima , asa ca ... azzido cand ma faci si pe mine moderator ?? :biggrin:
Deni, crede-ma ca la varsta ta ai lucruri mai bune de facut decat sa faci pe moderatorul pe aici.
steagro
Denny- culca-te ....si devii moderator.Somn usor.
Dany - un Km de bere lu' Azzido la Becker Brau si poate se schimba lucrurile:))