Deni, crede-ma ca la varsta ta ai lucruri mai bune de facut decat sa faci pe moderatorul pe aici.steagro
Stiu stiu .... da decat sa stau si sa ma enervez la un fifa 08 seara ... mai bine ma bag la dat de warnuri si banuri si etc ..... ce bine suna .... ![]()
Mai bine ii dau vin , ca din ala se imbata mai repede , si ma face mai depede moderator ...... ca tot am gasit o crama mijto azi ![]()
![]()
