FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«137383940411251»
-=Danny=-27.10.2007 19:09
Deni, crede-ma ca la varsta ta ai lucruri mai bune de facut decat sa faci pe moderatorul pe aici.

steagro

 

Stiu stiu .... da decat sa stau si sa ma enervez la un fifa 08 seara ... mai bine ma bag la dat de warnuri si banuri si etc ..... ce bine suna .... :rolleyes:

 

Mai bine ii dau vin , ca din ala se imbata mai repede , si ma face mai depede moderator ...... ca tot am gasit o crama mijto azi :D:happy:

lucvald-190227.10.2007 21:02
.... da oricum speranta moare ultima...

 

Speranta moare ultima...dar moare...:))..bine ca n-ajungi moderator ca altfel ma faceam negru sin jucam in telenovele..:)))

cRiss4Steaua27.10.2007 21:06

park vad la sts la YM la Dani "DND dau banuri si warnuri pe cel mai tare forum din Romania pe care is Moderator :> " =)) motiv de mandrie :> :))))

 

Dani .. bine zice azzido ... ai lucruri mai mari de facut decat sa stai si sa analizezi fiecare post .. sincer nu t e vad moderatoR :))

**alex**28.10.2007 09:31

Daca Deni ajunge moderator eu ma fac dinamovist.

Dragoshel28.10.2007 09:35

Ce gandire are Danny. Pai o s aramai numai tu pe forum, daca ajungi moderator si dai bann si warn cui place tie :)

 

Vei avea un viitor stralucit

SSK28.10.2007 11:20

O explicatie ceva mai simpla:

 

@Danny

 

Daca te-ai culcat la ora 12 si in mod normal te trezesti la ora 9, inseamna ca ar urma sa dormi 9 ore, da?

 

Bun.

 

In aceasta noapte, tu ai dormit de la 12 la 4, adica 4 ore. Ar fi urmat sa mai dormi inca 5. La ora 4, s-a schimbat ora si s-a facut 3. De la ora 3 si pana la ora 9 tu vei mai dormi inca 6 ore. Deci in noaptea asta ai dormit 4 + 6 = 10 ore, in loc de 9 ore cum era normal. Adica O ORA IN PLUS.

 

Daca ai inteles, ai sanse sa ajungi moderator. Orice soldat tine in ranita bastonul de maresal.

axl2328.10.2007 11:34
Orice soldat tine in ranita bastonul de maresal.

Daca soldatii-ar fuma...

dee28.10.2007 11:41

@Danny

 

Oamenii astia rai nu vor sa inteleaga nimic, eu te-am inteles.

Nici pentru mine nu conteaza ca s-a schimbat ora, daca ma culc la 1.00 tot la 5.30 o sa ma trezesc, deci, tot 4.5 ore o sa dorm pe noapte, indiferent de perioada. Nici macar azi n-am dormit mai mult, din obisnuinta m-am trezit si mi-am dat seama ca s-a schimbat ora, deci as mai fi putut teoretic dormi o ora, insa am preferat sa bantui prin casa :))

 

In legatura cu cealalta problema, moderatul, eu una, pot sa-ti spun ca esti moderatorul meu preferat pe topicul acesta, nu trebuie sa te 'inverzesti' pentru asta, nimeni nu conduce o discutie si detensioneaza situatia mai bine decat tine. Keep up the good work!

SSK28.10.2007 11:42
Daca soldatii-ar fuma...

 

...n-ar mai bombarda si masacra! :)

axl2328.10.2007 11:44

Aprinde tigara, aprinde si pipa

Aproape e seara si n-am fumat nimica.

 

Alcoolul ucide!

 

 

P.S.

Cu ochii inchisi ma gandesc la nori de ciocolata.

Stanici28.10.2007 11:51

Mai nene, in legatura cu fumatul - a tras pana acum careva narghilea cu vodca? E betooooooooooooon! Sa combini fumul cu alcoolul - asta da combinatie.

axl2328.10.2007 11:54
Sa combini fumul cu alcoolul - asta da combinatie.

Sa combini fumul cu alcoolul cu sexul in public. ASTA combinatie.

SSK28.10.2007 11:58

Ha ha ha ha ha ha

Stanici28.10.2007 11:59

Hmm... pentru a face sex, trebuie neaparat partener? :D

 

P.S. : Sa radem , stelisti! Ca cine stie cate motive de tristete vom avea pe viitor.

Azzido28.10.2007 16:35

Prietenul tau imaginar are probleme serioase.

I kiiiiiill you !

AICI

-=Danny=-28.10.2007 18:14
Ce gandire are Danny. Pai o s aramai numai tu pe forum, daca ajungi moderator si dai bann si warn cui place tie :)

 

Vei avea un viitor stralucit

 

 

glumeam cand am zis chestia cu warnurile si banurile , da vroiam sa ma rever , ca o sa imi fac treaba cum trebuie ca moderstor , cand am timp la calc ..... da se pare ca pe aici lumea e rea si nu ma vrea si pe mine in rang inalt .... decat asa , mai bine fara .....

Dragoshel28.10.2007 19:01

chiar ca, nu mai bine ai sta tu linistit in casa, in fata calculatorului, deschizi Wordu' si scrii propozitii fara nici o greseala?:D

 

 

MUUlt mai simplu ;)

yo_marius_xxx28.10.2007 19:03

denii u esti fratiorul meu si eu te sustin!!!! chiar ma ofer voluntar sa-mi dai primul warn cand vei fi moderator!!!

fane_casieru'28.10.2007 19:05

@danny - Lasa taticu ca n-au intrat zilele in sac...mergi tu la scoala si vino cu carnetelul plin de 10 macar la romana si noi ne mai gandim daca meriti sa te facem "moderstor"

Dragoshel28.10.2007 19:08
:))) si sa o suni pe diriga-sa sa vezi daca e cuminte ca te minte danny:))
fane_casieru'28.10.2007 19:22

Sunt convins ca asta micu`ar face orice sa se vada moderstor :laugh:

yo_marius_xxx28.10.2007 19:38
ar face orice sa se vada moderstor

 

in afara de a se duce la orele de romana!!!!

axl2328.10.2007 22:07

Roscatul si pistruiatul de Deni imi aduce aminte de mine cand eram de 8, 9 ani. Dar, in vremurile acelea de trista amintire copiii se maturizau mai repede, asta ca sa se copilareasca la loc peste 10 ani.

dee29.10.2007 04:12
chiar ca, nu mai bine ai sta tu linistit in casa, in fata calculatorului, deschizi Wordu' si scrii propozitii fara nici o greseala?:D

MUUlt mai simplu ;)

 

ai ai cate rautati vad pe aici la adresa micului Danny, care a tastat si el gresit un cuvant.

Lasa Danny, mai e timp pana in aprilie si cum te stiu baiat ambitios sigur vei reusi. Mai tii minte mottoul "moderator pentru o zi" ?! :).

Stai departe de Dragoshelul care-ti micsoreaza ambitia. Oamenii mici intotdeauna fac asta.

Stai mai bine pe langa Axl, un om mare, care te face sa te simti ca si tu vei ajunge mare :)))

Azzido29.10.2007 09:28

pentru Deni nu este posibil "moderator pt o zi", avem libera titulatura de moderator pt o noapte.

E bine asa ?

PS: Dee, ti-ai revenit dupa ce ati sarbatorit revelionul mai devreme ? :biggrin:

«137383940411251»