Uff!
Am scapat ieftin.
Uff!
Am scapat ieftin.
@axl23
Da' cine a zis cã am terminat?
Tu mers gingas, tu, surasul meu
Daca-i sti, cu inima-i pustie,
Cum poate iubi un derbedeu
Si cat poate de supus sa fie.
Poate, poate ma iarta. Carciumile le-as uita pe veci.
La scandal renunț întâia oarã :icon_rolleyes:
Sa nu-l lasam pe Deni, acest Tom Sawyer al forumului, sa intervina in relatia noastra. Eu unul sunt pornit pe compromisuri, mai ales ca ma simt amenintat in orgoliul masculin de catre acest baietas de 15 ani, roscat, cu pistrui si breton stramb.
Ronie ai sora si n-ai pus poza cu ea la matrimoniale? ![]()
Am googalit un pic si-am facut rost de poze cu Deni, la diferite varste.
exact asa mi-l imaginam si eu pe denii :biggrin:
@**alex**
Cica nu le plac astea sub 18 ani... fara experienta.
Daca are sub 18 e buna pentru Denii ![]()
slabute avertismentele ![]()
Ma duc sa spal vasele si apoi plec sa ma tund. Pierdut la spate.
axl, te vrem EMO ![]()
EMO
In discutiile mele rasiste, misogine si pseudo-stiintifice cu un foarte bun prieten ce sta in Bucuresti a fost pomenita si aceasta tunsoare. Inca sunt nedumerit, amicul nu se pricepe la desenat.
Am impresia ca e un fel de ciuperca`n cap.
Brunetyca cu siguranta stie, poate ne ajuta sa aflam.
@axl
din moment ce brunetica e asa "dorita" pe topicul asta te rog sa-i faci o "chemare" oficiala (ca doar esti cineva pe forumul asta) inapoi!!!!
p.s. si eu vreau sa revina aici :tongue:
Eu nu vreau, e cosmarul moderatorilor.
daca voi nu o vreti,noi o vrem (unii mai mult,altii in alt fel :wink: )
asa ca: denii in calitate de reprezentant al nostru te rog sa faci tu "onorurile" si s-o inviti aici pe brunetica.....
p.s. pana la urma a batut pe cineva forever? :laugh:
@Axl mel aia de fu la radio fcsteaua.ro "uite asa as vrea sa mor " o dedic mie tie , si lu Wally![]()
Iar eu ii multumesc lui Deni de dedicatie si ii dedic si eu Parazitii - Instigare la cultura :biggrin:
@Wally mersi mult !!!! :laugh:
Breeee da pocit ma mai vedeti ma voi pe mine ..... lasa ca nu mai chem nici o Brunetzyca daca ma imaginati un dela cu cocoasa .... ![]()
denii news-flash: brunetica a venit singura (cred ca ai vazut pe "poze cu femei") :tongue:
"Tanar deloc simpatic, incapabil de a socializa cu femeile in viata reala, caut sa ma bag in seama pe cale virtuala cu fetele de pe forumul FCSteaua.ro. Amatoarele ar trebui sa indeplineasca urmatoarele conditii: sa nu fie barbati; daca au sau nu habar despre Steaua nu are relevanta. Fotogafiile ar constitui un avantaj."
Ce ziceti, ma lipesc si eu de ceva?
zicetimi si mie va rog mult .... in ce an a mrit Gica Petrescu
..... ca am de facut la franceza de el .... :biggrin:
"Tanar deloc simpatic, incapabil de a socializa cu femeile in viata reala, caut sa ma bag in seama pe cale virtuala cu fetele de pe forumul FCSteaua.ro. Amatoarele ar trebui sa indeplineasca urmatoarele conditii: sa nu fie barbati; daca au sau nu habar despre Steaua nu are relevanta. Fotogafiile ar constitui un avantaj."Ce ziceti, ma lipesc si eu de ceva?
ai uitat sa mentionezi ca ai ochelari cu o dioptrie apreciabila si niste cosuri absolut respingatoare......
nu cred ca te lipesti oricum si ca sa fiu un nostradamus modern iti prevad o nevasta urata si grasa.......dar in fine,nu-mi ies de fiecare data predictiile :wink:
zicetimi si mie va rog mult .... in ce an a mrit Gica Petrescu..... ca am de facut la franceza de el .... :biggrin:
Danny, uita-te si tu pe http://ro.wikipedia.org/wiki/Gic%C4%83_Petrescu
mai sigur despre Gica Petrescu ai de scris la franceza, nu era cumva Joe Dassin? ![]()