FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«135363738391251»
axl2323.10.2007 08:51

Uff!

Am scapat ieftin.

forever_STEAUA23.10.2007 08:54

@axl23

 

Da' cine a zis cã am terminat?

axl2323.10.2007 09:03

Tu mers gingas, tu, surasul meu

Daca-i sti, cu inima-i pustie,

Cum poate iubi un derbedeu

Si cat poate de supus sa fie.

 

 

Poate, poate ma iarta. Carciumile le-as uita pe veci.

forever_STEAUA23.10.2007 09:28

La scandal renunț întâia oarã :icon_rolleyes:

axl2323.10.2007 09:32

Sa nu-l lasam pe Deni, acest Tom Sawyer al forumului, sa intervina in relatia noastra. Eu unul sunt pornit pe compromisuri, mai ales ca ma simt amenintat in orgoliul masculin de catre acest baietas de 15 ani, roscat, cu pistrui si breton stramb.

**alex**23.10.2007 11:01

Ronie ai sora si n-ai pus poza cu ea la matrimoniale? :dry:

axl2323.10.2007 11:14

Am googalit un pic si-am facut rost de poze cu Deni, la diferite varste.

 

 

 

yo_marius_xxx23.10.2007 11:22

exact asa mi-l imaginam si eu pe denii :biggrin:

c.ronaldo1723.10.2007 12:19

@**alex**

 

Cica nu le plac astea sub 18 ani... fara experienta.

**alex**23.10.2007 12:33

Daca are sub 18 e buna pentru Denii :)

bodanelu23.10.2007 12:43

slabute avertismentele :))

axl2323.10.2007 13:13

Ma duc sa spal vasele si apoi plec sa ma tund. Pierdut la spate.

c.ronaldo1723.10.2007 14:27

axl, te vrem EMO :cool:

axl2323.10.2007 16:39
EMO

In discutiile mele rasiste, misogine si pseudo-stiintifice cu un foarte bun prieten ce sta in Bucuresti a fost pomenita si aceasta tunsoare. Inca sunt nedumerit, amicul nu se pricepe la desenat.

c.ronaldo1723.10.2007 16:43

Am impresia ca e un fel de ciuperca`n cap.

 

Brunetyca cu siguranta stie, poate ne ajuta sa aflam.

yo_marius_xxx23.10.2007 17:23

@axl

 

din moment ce brunetica e asa "dorita" pe topicul asta te rog sa-i faci o "chemare" oficiala (ca doar esti cineva pe forumul asta) inapoi!!!!

 

p.s. si eu vreau sa revina aici :tongue:

axl2323.10.2007 17:24

Eu nu vreau, e cosmarul moderatorilor.

yo_marius_xxx23.10.2007 17:27

daca voi nu o vreti,noi o vrem (unii mai mult,altii in alt fel :wink: )

 

asa ca: denii in calitate de reprezentant al nostru te rog sa faci tu "onorurile" si s-o inviti aici pe brunetica.....

 

p.s. pana la urma a batut pe cineva forever? :laugh:

Wally24.10.2007 16:59
@Axl mel aia de fu la radio fcsteaua.ro "uite asa as vrea sa mor " o dedic mie tie , si lu Wally :D

Iar eu ii multumesc lui Deni de dedicatie si ii dedic si eu Parazitii - Instigare la cultura :biggrin:

-=Danny=-24.10.2007 19:49

@Wally mersi mult !!!! :laugh:

 

Breeee da pocit ma mai vedeti ma voi pe mine ..... lasa ca nu mai chem nici o Brunetzyca daca ma imaginati un dela cu cocoasa .... :angry:

yo_marius_xxx24.10.2007 19:51

denii news-flash: brunetica a venit singura (cred ca ai vazut pe "poze cu femei") :tongue:

Stanici24.10.2007 20:16

"Tanar deloc simpatic, incapabil de a socializa cu femeile in viata reala, caut sa ma bag in seama pe cale virtuala cu fetele de pe forumul FCSteaua.ro. Amatoarele ar trebui sa indeplineasca urmatoarele conditii: sa nu fie barbati; daca au sau nu habar despre Steaua nu are relevanta. Fotogafiile ar constitui un avantaj."

Ce ziceti, ma lipesc si eu de ceva?

-=Danny=-25.10.2007 07:08

zicetimi si mie va rog mult .... in ce an a mrit Gica Petrescu :D ..... ca am de facut la franceza de el .... :biggrin:

yo_marius_xxx25.10.2007 07:14
"Tanar deloc simpatic, incapabil de a socializa cu femeile in viata reala, caut sa ma bag in seama pe cale virtuala cu fetele de pe forumul FCSteaua.ro. Amatoarele ar trebui sa indeplineasca urmatoarele conditii: sa nu fie barbati; daca au sau nu habar despre Steaua nu are relevanta. Fotogafiile ar constitui un avantaj."

Ce ziceti, ma lipesc si eu de ceva?

 

ai uitat sa mentionezi ca ai ochelari cu o dioptrie apreciabila si niste cosuri absolut respingatoare......

nu cred ca te lipesti oricum si ca sa fiu un nostradamus modern iti prevad o nevasta urata si grasa.......dar in fine,nu-mi ies de fiecare data predictiile :wink:

dee25.10.2007 11:26
zicetimi si mie va rog mult .... in ce an a mrit Gica Petrescu :D ..... ca am de facut la franceza de el .... :biggrin:

 

Danny, uita-te si tu pe http://ro.wikipedia.org/wiki/Gic%C4%83_Petrescu

 

mai sigur despre Gica Petrescu ai de scris la franceza, nu era cumva Joe Dassin? :)

«135363738391251»