FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«133343536371251»
-=Danny=-22.10.2007 17:54

Dai : " Print Screen Sysrq " , te duci in Paint , dai edit , si dai paste , pe urma dai Save , si dai in loc de 24-bit , JPEG . Off modeartor in toata firea sa nu stie asta ... :blink:

 

Pe mine cand ma faceti moderator ?? :biggrin:

 

@axl Print Screen Sysrq e deasupra la Insert de obicei ....

Dragoshel22.10.2007 17:59

ce explicit ai fost:)))) sincer, daca nu stiam cum se face n-as fi inteles:), poate axl e mai cultivat ca mine si cred ca DA.

axl2322.10.2007 17:59
Dai : " Print Screen Sysrq "

N-am asa ceva in calculator.

Dragoshel22.10.2007 18:01

axl, la 2 nusth ce sa zic...

**alex**22.10.2007 18:04

@c.ronaldo17

 

Tu ai Windows 98? :tongue:

axl2322.10.2007 18:29

Pai mai Deni, de ce nu zici ca "print screen" e o tasta? (cel putin 50% din taste nu le folosesc - seria F1-F12, alea din dreapta, si-o multime de butonase raspandite peste tot)

Si, mai nou, nu-mi functioneaza o alta multime de taste, cred ca e momentul sa-mi curat tastatura de diferite sosuri. Sau s-o instalez din nou, e din aia cu cd de instalare, n-o merit.

-=Danny=-22.10.2007 18:32

@axl , cauta bine , pe toata tastatura " Print Screen " , trebuie sa gasesti ....

 

@Alex , daca avea windous 98 nu ii merfea fifa manager , sau fotbal manager .... da si-a put tema de windous slab ca u are destui rami :D

 

 

Vreau sa propun ca fiecare user de ziua lui sa fie moderator 24 h , si daca face ravagii pe forum , i se ia direct dreptul de moderator , si e pedepsit in functie de rautatile care le face ..... ce ziceti ??:D

 

Cand mi-a venit indeea nu m-am gandit la mine , ca ziua mea e abia prin aprilie .... :sad2:

axl2322.10.2007 18:34
Vreau sa propun ca fiecare user de ziua lui sa fie moderator 24 h

Misto ne mai iei la misto, bravo!

**alex**22.10.2007 18:38
@Alex , daca avea windous 98 nu ii merfea fifa manager , sau fotbal manager .... da si-a put tema de windous slab ca u are destui rami :D

 

Serios?! :blink:

Dragoshel22.10.2007 18:39

Danny, va facem cadou un tricou cu numele tau si numarul a cati ani faci. E de ajuns nu?? cu toate ca e doar poza la tricou, MERITA.

axl2322.10.2007 18:41

Si de altfel imi inchipui ca visul oricarui aniversat e sa stea toata ziua de nastere la calculator, moderand ineptii.

-=Danny=-22.10.2007 18:44

Gestu conteaza !!! :laugh:

 

Nu pe bune acum , chiar e buna ideea , si cred ca e singura mea seansa sa ajung si eu moderator , nici nu stii cat de mult imi doresc .....

 

@dragoshel , tu ce ai facut de ai devenit moderator ?? Invata-ma si pe mine ..... :sad2:

Dragoshel22.10.2007 18:50

deci cum sa iti explic eu tie, secretul meseriei :)

 

iti zic doar ceva, graba strica treaba.

baga-te bine pe langa 1-2 moderatori sa te propuna ei:)

-=Danny=-22.10.2007 18:57

Si io care credeam ca e pe merit ..... hai ca iti ascult sfaturile :D

Azzido , vii si c mine pe la un club sa agatam femei ??:D

Axl vii si cu mine la o bere , sau la un vin fiert ca tot e frig afara ?? :D

Dragoshel vii si cu mine pe afar maine ?? :D

Fane , vii si cu mine sa imi fac un tatuaj cu Steaua semipermanent ?? :D

SSK vii sa imi iau si io o carte de la biblioteca ?? :D

Korina cand mergi si cu mine in orash ??:D

Forever vrei sa fii amica mea ?? :D

 

Din 7 trebuie sa accepte unu ...... :unsure:

Dragoshel22.10.2007 18:59

normal ma ca sunt pe merit.

trebuie sa nu mai fii asa insistent si s ate tii de treaba, deci, sa fii userul model, dar deja cam toti userii/adminii/mod si -au facut o parere buna/rea despre tine.

-=Danny=-22.10.2007 19:01

Asa e , dar cred ca majoritate si-au facut o parere rea despre mine ( din pcate ... ) , dar totusi speranta moare ultima :D

 

I.M. Money , iti place berea sau vinu ??:D

cRiss4Steaua22.10.2007 19:05

=))

 

 

 

ai inteles axl ? hai ca iti imprumut eu tasta :))

I.N.Money22.10.2007 19:14

e IN nu IM :)

Imi place ceaiul la ora 5.

axl2322.10.2007 19:15
Azzido - club femei

Axl - bere vin

Dragoshel - pe afara

Fane - tatuaj semipermanent

SSK - carte de la biblioteca

Korina - orash

Forever - amica

Cred ca am lasat o impresie destul de proasta daca pana si Deni ma asociaza cu alcoolul.

 

Deni, vezi ca Forever e deja prietena mea. Si mai vroiai sa fii moderator...!

**alex**22.10.2007 19:23

@Money

 

Ce ceai preferi? De menta, coriandru sau rostopasca?

cRiss4Steaua22.10.2007 19:23

forevar e fata ? :-b

-=Danny=-22.10.2007 19:24

Nu mi-ai lasat deloc impresie proasta , dar stiu ca tu mai povesteai ca te mai imbatai pe la Vama ( deci nu esti antialcool ) , si nu am mai avut si io o betie crunta de ceva timp ... ziceam ca poate vrei sa fii parteneru meu de halba . Lui Forever , i-am cerut amicitia , sper sa nu fii gelos ..... :unsure:

 

@axl si mie imi plac bauturile cu alcol , nu e ceva grav .....

I.N.Money22.10.2007 19:25

@Alex

Lipton Green Tea :biggrin:

 

Later edit : Lipton Grin Tii ca asa vorbim aici .

axl2322.10.2007 19:26

@Deni

Adica sa stam toti trei la masa, eu sa beau bere si tu sa te giugiulesti cu Forever? Never! Ever!

**alex**22.10.2007 19:28
@Alex

Lipton Green Tea :biggrin:

 

Atunci nu vei putea fi partenerul meu de ceasca.

«133343536371251»