FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«134353637381251»
-=Danny=-22.10.2007 19:29
tu sa te giugiulesti cu Forever? Never! Ever!

 

Mai axl .... nu m-ai inteles , tu esti prietenu lu Forever 9 adica ibitu ) , si io sunt amic ei , adica ma inteleg bine cu ea , nu o giugiulesc nu nimica :laugh:

 

ce mi-a placut cum ai zis faza cu giugiulitu :)))=)))

 

 

i.N.Monei , cand iesi si cu mine la un ceai ??? :laugh: Mai explicit la un Lipton Grin Tii :))

I.N.Money22.10.2007 19:31

Eu va sugerez sa va potoliti ca daca vede Forever iese prapad :biggrin:

-=Danny=-22.10.2007 19:33

Lasa ca ii explica axl sitoatia ca tot e prietenu ei ..... :biggrin:

axl2322.10.2007 19:33

@INM

De asta mi-e si mie frica, pana la urma cred ca ma apuc de editat.

-=Danny=-22.10.2007 19:36

@I.N.Money , vrei si biscuiti la Lipton Grin Tii ??:D

 

@axl , iti zic ca ai mult de munca , mai bine ii explici tu asa frumos .... dupa ce iti faci curaj cu o votca :D

axl2322.10.2007 19:37

Deni lasa prostiile si verifica transmisia radio, aici:

http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?sho...ic=9321&hl=

Stanici22.10.2007 19:41

Merge! It's alive! Pe viitor ar fi marfa sa se faca si emisiuni - cand se va ajunge la standardele urmarite de initiatorii radioului, adica. Emisiuni d'alea cu unguri :D.

-=Danny=-22.10.2007 19:46

@axl asta e radio fcsteaua.ro ??:D Aici vor fii transmise in direct toate meciurile ??:D Aici o sa se puna melodi dea lu Steaua non stop ??:D

Stanici22.10.2007 19:48

Mdea, cred ca asta e Radio Steaua sau cum s-o numi - oricum, e ceva organizat de oamenii care au treaba cu saitul asta. Oricum, sa ne traiasca DJ-ul !

axl2322.10.2007 19:48

Deni, cred ca tu esti cam tampitel sau ai mari dificultati de concentrare. Se va transmite audio comentariul lui Gabi Safta la meciul Sevilla-Steaua.

**alex**22.10.2007 19:49

O sa fie si emisiune pentru dedicatii?

-=Danny=-22.10.2007 19:50

Timidel nu sunt , vorbesc mult , si nu am dictie deloc , daca nu intelegi , nu te sfia sa intrebi ce am vrut sa zic :P

 

La radio fcsteaua.ro , cand vorbeste DJ , mi se aude foarte slab , nu inteleg nimic .... la voi e la fel ??:(

axl2322.10.2007 20:05
-=Danny=-22.10.2007 20:17

@Axl mel aia de fu la radio fcsteaua.ro "uite asa as vrea sa mor " o dedic mie tie , si lu Wally :D

 

Ce melodi beton baga la radio, nu sunt asa noi , dar sunt beton :D , si se aude de ca lumea :D

axl2322.10.2007 20:19

Merci, Deni, merci.

 

@c.ronaldo17

 

Tu ai Windows 98? :tongue:

Lasa Win98, pe mine ma intereseaza cine e b3b3_m4d4_mic.

bodanelu22.10.2007 21:35

@deni mai poti?

axl2322.10.2007 21:44

Am observat ca am inceput sa albesc pe la tample, o fi de la moderare?

Azzido22.10.2007 21:58

am observat ca am inceput sa albesc de la 15 ani.

sa fie oare de la ei sau de la mine ?

korynna22.10.2007 22:13

Eu cred ca e de la mine :tongue:

bodanelu22.10.2007 23:21

si eu ca am fire albe de cand m-am nascut? tot de la tine korynna? :D

axl2322.10.2007 23:25
am fire albe de cand m-am nascut

Freak!

c.ronaldo1723.10.2007 04:21
@c.ronaldo17

 

Tu ai Windows 98? :tongue:

 

Nu :)). Ti`a raspuns Denii corect. :biggrin:

 

@axl

 

E sor`mea baaaaaa. :happy:

 

LE: Uite ma cum doarme omu` mai mult deja se scriu 3 pagini p`aici. Intarzie omu` si la scoala din cauza voastra....

 

LE2: Si normal, am intarziat azi 20 de minute.

axl2323.10.2007 08:18

Hopa! A intrat Forever, am imbulinat-o.

fane_casieru'23.10.2007 08:20

Sa fugiiiiim.

forever_STEAUA23.10.2007 08:24

Stați sã fumez o țigarã înainte... Poate mã calmez și eu puțin.

 

 

PS: Am zis POATE!

 

Later edit: Nu am reușit!

 

Deci: fane, norocul tãu cã ai fugit!

 

Denii: giugiulit, cunoști ce însemnã? Practic, nu teoretic :P

 

Axl: alcool și femei în preajma minorilor? Pușcãrie scrie pe fruntea ta! :D

«134353637381251»