tu sa te giugiulesti cu Forever? Never! Ever!
Mai axl .... nu m-ai inteles , tu esti prietenu lu Forever 9 adica ibitu ) , si io sunt amic ei , adica ma inteleg bine cu ea , nu o giugiulesc nu nimica :laugh:
ce mi-a placut cum ai zis faza cu giugiulitu
)=)))
i.N.Monei , cand iesi si cu mine la un ceai ??? :laugh: Mai explicit la un Lipton Grin Tii ![]()
