FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«131323334351251»
-=Danny=-19.10.2007 18:49

Asta ai luat-o de pe topicu de bancuri si e tare rau :laugh:

 

@fane .... mersi ca existi si ca esti tu :happy:

axl2319.10.2007 18:51

Fane, un casier de nota...7, cu doi copii...minori...

Azzido19.10.2007 19:11

tata a doi copii, ...minori :happy:

--

era sa uit.

Lua-v-as la misto. :D

-=Danny=-19.10.2007 19:25

Azido , mi-ai dat idee de unde topic pe discutii libere .... te rog frumos nu mi-l stergee [-o< :D

axl2319.10.2007 20:47
tata a doi copii, ...minori :happy:

Ce, ma, nu-ti mai ajunge strada?!

cRiss4Steaua19.10.2007 20:51

=))

 

cata caterinca

 

:))

 

 

 

eu m-am pus de 3 zile sa citesc mara

 

is la pagina 80 .. capitolo 9 .. fac cinste cand termin .. mai am 200 pagini

=))

-=Danny=-19.10.2007 20:55

Te-ai pus degeaba sa o citesti , tebuia sa te multumesti si tu cu un rezumat de pe net :D , oricum pana cand termini tu cartea pai faci inca 3-4 romane la scoala :D .

 

Ba apropo .... unde a disparut brunetica , aia dupa care mureati in curu ei toata vara ?? :biggrin:

 

@axl ti-ai cumparat strada ?? :unsure:

axl2319.10.2007 21:01
Ba apropo .... unde a disparut brunetica , aia dupa care mureati in curu ei toata vara ?? :biggrin:

 

@axl ti-ai cumparat strada ?? :unsure:

B. tocmai se conecteaza, ma astept in curand sa posteze pe-aici.

Si da, mi-am cumparat strada. Strada Sperantei, colt cu Piata Romana, nr. 9, veniti, privighetoarea canta.

cRiss4Steaua19.10.2007 21:02

pana luni cik tre sa o termin ..

 

da o term sapt viitoare ..

 

profu o zis sa nu copiem dp net .. ca ne intreaba detalii .. sa citim :-j

 

 

 

 

care are un prg care iti alege melodiile doar 1 data ? ex. ai Puya - tot in familie de 3 ori in calc da iti pune in winamp 1 data .. sau ceva in winamp .. ca nu mai pot .. am o mel de 7 ori

axl2319.10.2007 22:26

Auzi reclama:

Noua Mirinda! Acum cu suc de portocale!

 

Pai pana acum cu ce-a fost?

yo_marius_xxx19.10.2007 22:33

mirinda e sucul ala verde???? :biggrin:

axl2319.10.2007 22:34

Da, da, Brifcor.

yo_marius_xxx19.10.2007 22:43

pai ala si pana acum tot suc de piersici a avut!!! ce le-o fi venit cu reclama aia??

axl2319.10.2007 22:48

Oameni neseriosi.

yo_marius_xxx19.10.2007 22:51

daca tot n-am somn,si am vazut si reclama aia :biggrin: ....o sa zic si eu ca inca n-am copii,dar am una bucata sora (asta pentru denii,doamne cat am ras pe topicul ala =)))

axl2319.10.2007 22:54

Mda, nici eu n-am somn, desi azi-noapte n-am dormit iar azi am picotit vreo trei ore. Am fost adineauri in dormitor sa vad ce face aia mica si cand am intrebat-o daca doarme mi-a zis "Mori!". Sper ca vorbea prin somn.

yo_marius_xxx19.10.2007 22:57

eu sper ca nu risti sa vezi daca vorbea in somn!!!!

 

p.s. adica l-ai mintit pe denii??lui i-ai zis ca n-ai pe nimeni!!! :tongue:

axl2319.10.2007 22:58

Nu e copil, e prietena mea. Eu nu l-am mintit niciodata pe Deni.

Stii vreun film bun cu zombie?

yo_marius_xxx19.10.2007 23:01

nu e cu zombi,dar mie imi place "poltergeist"........

axl2320.10.2007 09:53

Infrant, cu mintea imbacsita, cu ochii infundati, recunosc cu rusine ca am cedat azinoapte, pe la vreo 2 jumate.

yo_marius_xxx20.10.2007 12:21

eu am vazut "ultimatumul lui bourne" si dupa aia am vazut ca.O. al lui bute!!!!super sportiv bute asta,merita toate felicitarile!!!!

I.N.Money20.10.2007 13:10

Va recomand filmul "Lean on me", e un clasic cu Morgan Freeman cand inca nu avea parul carunt .

@Axl

Cu zombie seria Return of the Living Dead :biggrin:

axl2320.10.2007 13:14

@I.N.Money

L-am vazut, e simpatic. Acum ma zbat sa fac rost de "28 weeks later" da' de unde downloadez tot de primul dau. Nemernicii!

I.N.Money20.10.2007 13:20

E cam rasuflat,fata de prima parte :unsure:

forever_STEAUA20.10.2007 13:52
@I.N.Money

L-am vazut, e simpatic. Acum ma zbat sa fac rost de "28 weeks later" da' de unde downloadez tot de primul dau. Nemernicii!

 

 

Încercã pe RevConnect, versiunea 28.Weeks.Later[2007]DvDrip[Eng]-aXXo.avi

 

TTH-ul TREBUIE sã fie EVJHMPRE7LQXFEHRGD3ON36E3FPYKU4IYIIJHRQ

 

 

Mãrimea fișierului: 735,145,984 bytes (701.1 MB)

«131323334351251»