FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«129303132331251»
-=Danny=-11.10.2007 19:51

@Stanici, iti multumesc pentru sugestie, e o idee foarte buna sa ma apuc de ghicit. De fapt, chiar cred ca am unele valente cu arta ghicitului, cel putin in privinta ta lucrurile sunt clare. Am vazut in zat ca esti genul de om care nu gusta o gluma, impulsiv si mereu aflat pe o pozitie ofensiva. Viitorul tau , dedus din stele, ar putea fi promitator daca ai face mai multe compromisuri si ai intelege ca lumea nu e zugavita in doua culori alb si negru, ci are o infinitate de nuante de gri.

Nu stiu foarte multe despre cititul in palme,dar promit ca o sa ma documentez. Eu am recunoscut ca am unele lacune legate de Steaua, dar sunt dornic sa invat. Ti-as lasa tie lumea cartilor, desi, am senzatia ca te tenteaza mai mult cititul etichetelor de bere. (cu toate ca nu vei recunoaste niciodata asta).

Imi permit sa-ti dau si eu un sfat, daca tot mi-ai dat tu mie unul ,de fapt, nu e un sfat,e o tema de meditatie pentru tine: caracterul fara inteligenta poate multe, insa inteligenta fara caracter nu valoreaza nimic.

axl2311.10.2007 19:59

Danny, tata, eu am impresia ca te-ai molipsit de la Dee.

Wally11.10.2007 20:26

@Danny, de unde ai copiat ce ai postat mai sus?

danimarcu11.10.2007 21:21

Ceva nu-i in regula cu Danny...

Alterneaza posturile agramate cu cele impecabile(cum a fost cel de mai sus)!...

Cred ca are vreo sora mai rasarita,care mai intra din cand in cand in locul lui...

Oricum,simpatic pustiul...

Ii prevad un viitor maret!Candva va fi Jiji Becali,ca nici el nu le prea are cu istoria Stelei,cred ca nici acum nu a aflat cine a marcat in finala de la Sevilla!... :biggrin:

dee12.10.2007 03:27

Ce aveti mai cu Danny?

Am citit si eu ce a scris, dar mi se pare simpatica faza cu 80.000 lei pretul maxim al cartii, cred ca a spus-o in gluma, asa trebuia sa o luati si voi.

Stanici, lasa-l in pace , ce-ai sarit asa pe el? Imi place cum te-a pus la punct :)

O fi mic, dar stie cum sa se apare sau are cine sa-l apare. Pana la urma nu conteaza daca a fost sau nu influentat, important e ceea ce a spus ... si a cam avut dreptate.

 

@Danny, a fost buna maxima aia cu inteligenta fara caracter nu valoareaza nimic. Cine a spus-o?

 

@Axl, ce vrei sa spui prin faptul ca s-a molipsit de la mine? :tongue:

Stanici12.10.2007 05:50

@Mai Dany, m-ai dat gata. Sa mor daca nu cred ca ai dubla personalitate. Prea belea raspunsul, in unele faze m-ai cam ghicit (sunt impulsiv si , intr-adevar am o gandire cam fixa in ceea ce priveste pricipiile, valorile morale, etc. precum si cititul etichetelor de bere - sunt un adevarat filolog in domeniul respectiv). La faza cu lipsa mea de caracter - tre' sa iesi la o bere cu mine ca sa iti poti da cu parerea - adu-ti personalitatea aia care mi-a dat raspunsul. Bafta!

yo_marius_xxx12.10.2007 09:43

ma scuzati ca ma bag asa,dar daca a 2 peronalitate a lui denii e de genul feminin,are peste 18 ani si arata cel putin ca monica belluci VIN SI YO LA BERE CU STANICI!!!!

c.ronaldo1712.10.2007 13:17

@-=Danny=-

 

Stanici are dreptate -=Danny=-, nu poti sa spui ca nu ai da mai mult de 8 lei pe o carte...

forever_STEAUA12.10.2007 13:24

@c.ronaldo17

 

Poate cã ar da el mai mult de 8 lei pe o carte... dar nu uita cã a pierdut procesul cu sportro.

axl2312.10.2007 13:53
...daca a 2 peronalitate a lui denii e de genul feminin,are peste 18 ani si arata cel putin ca monica belluci ...

E de genul feminin, are peste 24 de ani si arata mai bine ca Monica.

 

 

@Dee

Stii tu.

-=Danny=-12.10.2007 15:39

Hai sa dau cartile pe fata .... am cerut ajutoru lu soramea ( e adevarat ca e mai mare ca mine ) , ca nu am vrut sa ma iau de tine Stanci , ca esti de la AISS , si te stiu de mai de mult pe forum .... nu puteti sa iesiti la o bere cu soramea , ca nu ii place ..... daca vreti la o cafea :biggrin:

axl2312.10.2007 15:51

Mai, Deni, da' ce familie numeroasa ai tu! Un frate mai mare care urla la tine cand nu dai cu matura, o sora mai mare careia ii place cafeaua.. Altii mai ai?

 

 

Danny - P*I*M*P

yo_marius_xxx12.10.2007 16:10

ce cafea bea sora ta denii??? :cool: .......

 

@ axl

 

stii sigur ca arata mai bine ca monica?? :happy:

-=Danny=-12.10.2007 17:43

Uite pentru tine ... o intrebai si zisa : Ca ii place irish coffee , si zisa ca ii mai plac si cocktailurile pe baza de whiskey . Succes .....;):rolleyes:

Stanici12.10.2007 20:56

@Dany- de apreciat sinceritatea- dai dovada de caracter si meriti sa fii respectat pentru chestia asta. Acum imi pare rau ca m-am luat de tine, ar fi trebuit sa iti explic faptul ca o carte bun merita mai mult decat o anumita suma de bani, merita sa fie pus suflet in ea.

Despre sora ta si cafeaua- ma bag cu 2 conditii:1)Sa fie cafea cu rom.2)Ea sa bea cafeaua- eu beau romul.

Inca o chestie- faptul ca fac parte din AISS nu inseamna ca trebuie sa beneficiez de un tratament preferential din partea celorlalti oameni de pe forum.

Bafta!

yo_marius_xxx12.10.2007 21:07
ii place irish coffee , si zisa ca ii mai plac si cocktailurile pe baza de whiskey . Succes .....;)

 

 

spunei ca stiu o cafenea misto in dorobanti (acolo unde a luat remes carnatii) si ca am acasa (pura intamplare) 2 sticle de j&b........si daca are...curaj sa pui o poza cu ea pe topicul ala cu femei :wink:

 

p.s. sa incepem alt topic??ceva de genul "cuplam-as cu sor-ta"?? :laugh:

cristian8612.10.2007 21:21
Adica cu Tata !!! Pai am mai vazut emisiunea aia de cateva ori .... si imi place sa citesc gazeta sporturilor ... ca am o colega in clasa de o cumpara zilnic :D

 

Eu ma gandeam la nea Imi ! :biggrin:

**alex**13.10.2007 15:08

Danny daca vrei sa pui o poza cu sora ta, vezi ca exista topic separat :biggrin:

-=Danny=-13.10.2007 19:42

Am incercat , si nu reusesc .... sa ma invete cinvea repede , ca daca ma prinde soramea , ma rupe !!! :unsure:

dee14.10.2007 07:08
daca ma prinde soramea , ma rupe !!! :unsure:

 

Danny, gandeste-te bine la ce faci, sora ta pare isteata, te-ar putea prinde usor . Daca te porti bine, s-ar putea chiar sa-ti imprumute masinuta (sa exersezi) ... think twice :happy:

yo_marius_xxx14.10.2007 07:42

@dee

 

ia nu te mai baga tu!!!vreau s-o vad pe sor-sa!! :biggrin:

 

denii nu te lua dupa dee si pune poza aia!!!!! :wink:

cRiss4Steaua14.10.2007 13:00

ma ajutati cu ceva ? am incercat sa instalez programul acela ca iti arata ce melodie asculti la status si imi da erroare .. http://img91.imageshack.us/img91/4001/erooorrz2.jpg

 

mda cum pot pune o imagine ? :|

-=Danny=-14.10.2007 20:03

In locu tau as instala winap 5.35 sau mai nou ... intri in winap dai ctrl+p , te duci la optiunile de mai jos , si e acolo sa iti apara melodia la status , te descurci tu :P

 

@yo_marius_xxx .... intra pe www.pornotube.com daca nu ai ce face .....

Wally14.10.2007 20:14

Deni cum stii tu toate site-urile astea...

-=Danny=-14.10.2007 20:33
Deni cum stii tu toate site-urile astea...

 

Sau daca e intrii in winap ( tre sa fie mai nou de 5.35) intrii la Shoucast TV , si gasesti acolo o gramada de televiziuni porno , in caz ca nu iti ajunge www.******

«129303132331251»