Pai nu am avut timp sa ma interesez de trecutu Stelei ... pentru ca m-am stresat si ma stresez mereu sa aflu cele mai noi chesti despre prezentu Stelei .... si io stiam ca Duckadam a aparat 4 penaltiuri unu dupa altu in finala de la sevillia , dar nu stiam ca a jucat cu Barcelona ... si chestia cu super cupa .... da uite ca aflai acum , asa ca plz iertatima ca am fost un Stelist asa incult :sad2:
Tie iti iertam orice fiindca esti simpatic.
Nu ai fost neaparat incult, ci neinformat, fiindca in ziua de azi , stirile sportive sunt orice numai sportive nu.
In general exista o manie a informarii, desi multe din informatii nu au nici o relevanta.
Daca te intereseaza fotbalul romanesc, in general, iti recomand emisiunea Replay de pe tvr2, poate nimeresti peste o emisiune legata de Steaua sau si mai bine discuti cu un stelist mai in varsta care a prins cat mai mult din istoria ei.