FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«126272829301251»
cRiss4Steaua03.10.2007 18:00

nu vreau sa iau la misto :D

 

Acest mesaj a fost editat de forever_STEAUA: Oct 03 2007, 20:51 PM

 

Motivul editari : ia'ne la misto te rog

yo_marius_xxx03.10.2007 18:02

chiar ma intrebam cand o sa va aduceti aminte si de topicul asta?? :tongue:

 

 

later edit:desi nu stiu cum de imi permit asa ceva,totusi:LUATEASLAMISTO FOREVER!!!(daca nu vrea criss ma risc eu :laugh: )

Wally03.10.2007 18:55

@Marius

 

Vezi poate te ia Forever la misto si iti da vreun ban de vreo 2 saptamani. Sa vezi atunci misto...

yo_marius_xxx03.10.2007 23:14

eu sper sa nu!!!

 

nu de alta dar n-ar fi misto!!! :wink: :laugh:

bodanelu04.10.2007 04:28

eu sunt aici.. :)

pacat ca mai am si facultate, cazari in camin de facut, camera de aranjat etc etc etc...

+ echipa :(

 

PS: same problem with mess

yo_marius_xxx04.10.2007 07:24

daca imi permiteti un sfat:daca tot aveti inspiratie pentru un roman,sau chiar 2,nu ar fi mai bine sa le scrieti pe un caiet ceva??iar la status sa va limitati la cele 2 randuri?? :tongue:

 

p.s. nici mie nu-mi merge messul,pot sa scriu mai mult de 2 randuri!!!! :laugh:

cRiss4Steaua04.10.2007 17:07

doar 50 de litere :(

 

 

care joaca pool ?:D

Wally04.10.2007 17:30

Nici nu mai stiu ce sa mai zic cu mess-ul asta...La care va merge sa scrieti cat vreti, la care 40 de caractere, la care 50, numai eu pot scrie 39 de caractere...

cRiss4Steaua04.10.2007 18:41

stiu cum sa rezolvati treaba asta cu messu .. cu statusu`

 

Descarca fisierul system.xml de aici http://www.kissnews.ro/system.xml

Salveaza-l in (Stanga sus File, Save as) C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\Cache

Restart Yahoo! Messenger (Sign out si exit ). Done ! incercati ... merge 100 %

yo_marius_xxx04.10.2007 19:23

@criss

 

ce destept esti ma!!luateaslamisto!!!(ce sa fac,sunt fericit!!! a pierdut si dinamu!!)

fane_casieru'04.10.2007 19:35

Gata....s-a terminat...saracii maidanezi ...n-a fost sa fie,cat despre palome mi-e o mila...sa vezi ca nu mai dorm la noapte de grija lor. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

17 Nentori, Knattspyrnufelag, Elfsborg - Umilintele continua !

cristian8604.10.2007 20:09

Insusi clubul dinamu1948 este un misto.

dee04.10.2007 20:11

Stefane, tu nu o sa dormi la noapte de atata bucurie :)

Cu toate ca Rapidul e penultima echipa din campionat in topul preferintelor mele ( .. hai ca va las 30 sec. sa radeti) parca, parca mi-a parut rau ca nu s-au calificat. Mi-a parut rau nu atat pentru jucatori, nici pentru Copos, ci mai degraba pentru suporteri. ( mi-a placut atmosfera, a dat bine la TV).

Insa imfima tristete pe care am resimtit-o dupa meciul lor a fost stearsa cu desavarsire de esecul lui Dinamo. De duminica, le-am pus gand rau ... :)) acuma nu mai am nimic cu ei , mi-a trecut ...

fane_casieru'04.10.2007 20:14

@Dee - nu dorm....imi permit sa fac o noapte alba, se merita ! :tongue:

yo_marius_xxx04.10.2007 22:48

asa ma!!! sa sarbatorim!! cine vine cu bautura?? ca eu am paharele!! :laugh:

 

 

LATER EDIT:(na ca am ajuns moderator mai denii,ma editez singur :biggrin: ) welcome back dee!!!!!

cRiss4Steaua05.10.2007 21:10

baieti .. si fete , va merge gsp.ro ?

cristian8605.10.2007 22:22
baieti .. si fete , va merge gsp.ro ?

 

ne iei cumva la misto ?

axl2306.10.2007 05:47

Mai frate, soarele-i de trei suliti pe cer si pe forum doar trei useri. Pai e frumos asa, mai, somnorosilor?

Azzido06.10.2007 11:25

da mai Axl dar vezi tu, noaptea este ziua mea.

dee06.10.2007 12:13

pe unde a disparut Fane_casieru'?

am citit de curand ceva amuzant si m-am gandit la el :)

 

"Pietrele zboara din peluza-n peluza, sangele curge siroaie pe bluza, ultrasii neinfricati au durerea in buza, simbolul ce-l aparam e singura scuza ..U"

-=Danny=-06.10.2007 13:07

Am auzit ca in ultimu timp au inceput sa apara moderatorii ca ciupercile dupa ploaie pe forumu asta ...... :happy:

Dragoshel06.10.2007 13:08

spaga lor, daca tu si-acuma te judeci cu aia de la sportro .... poate aveai un viitor mai stralucit aici ;;)

-=Danny=-06.10.2007 13:12

Au castigat procesu aia de la sport.ro , si acum trea sa platesc costurile judecatii si pagube la ei .... care ma ajuta si pe me cu bani ?? :unsure:

 

PS : Pe mine cand ma faceti moderator ??? :sad2:

c.ronaldo1706.10.2007 13:14

@-=Danny=-

 

Tu esti moderatorul nostru spiritual. Tu ne predai lectii de viata aici. :blush:

Dragoshel06.10.2007 13:15

pacat, le puteai lua banii la aia..

 

 

vezi Ronaldo stie...:)))

«126272829301251»