N-am cum, maine sunt de munca. De fapt azi. Plec la 6.
N-am cum, maine sunt de munca. De fapt azi. Plec la 6.
si nu dormi??
hai ca beau un pahar cu gandul la tine!!![]()
Pai ce zic eu, se pare ca iar nu dorm. Bea linistit, esti inca tanar.
macar am invatzat ceva de la tine:sa nu mai pun cola in vin!!buna idee!!!
Cola nu pui decat in rom, si doar daca e un rom bun. De preferinta cubanez sau porto-rican.
mda......se pare ca omul cat traieste invata.....poate invat la vara mai multe....intrebarea e cum dreaq ma fac cercetas?
Cauta si tu pe google. Dar mai bine nu te faci, e cu cotizatie lunara treaba.
aha.....atunci la tabara aia,daca tot nu intrunesc conditiile pentru a participa,pot sa fiu un "observator activ'??
Stai linistit, pana la vara se pot intampla multe.
aici ai mare dreptate....asa ca astept sa vad......
Dupa indelungi deliberari, s-au stabilit cele 3 reguli ale "Taberei de vara":
1. Nu se vorbeste despre "Tabara de vara".
2. Nu se vorbeste despre "Tabara de vara".
3. Daca e prima ta seara in "Tabara de vara" TREBUIE sa te-mbeti ca porcu'.
P.S. **** Martha Stewart! I say stop being perfect! I say let's evolve. Things you own end up owning you. But do what you like, man.
Nu se mai ia nimeni la misto pe aici? Eu inteleg ca sunteti suparati din cauza echipei, dar macar asa din cand in cand ca de vreo 5 zile nu mai e nici o activitate pe acest topic. Unde sunt sarea si piperul acestui topic(Axl), Deni, Fane, Bodanelu, Marius, Ronaldo?
@Wally - aici sunt....cu cine incepem ???
Pai cu cine sa incepem oare? Sa ne gandim ce posibilitati ar fi...Deni cade din prima ca nu vrea sa se arate. Acum e "in umbra" si asteapta sa devina moderator.
Eu mã tot gândesc sã începem cu... Wally
Iar eu, ca un baiat bun si respectuos ce sunt, spun ca fetele trebuie respectate, le acordam prioritate si propun sa incepem cu Forever :tongue:
Chiar cand vroiam sa scriu statusul la mess imi apare un mass in care cineva isi baga ceva in Bill Gates ca nu se mai poate scrie statusul mai mult de 2 randuri. E adevarat chestia? Sau doar temporara?
@Ronnie
Chestia e adevarata. Nu se mai pot scrie romane la status. Nu stiu pentru cat timp. Eu personal vroiam sa reinstalez mess-ul crezand ca e vorba de vreun bug.
Wally, probabil ar trebui sã iți reinstalezi messenger-ul. Se pare cã într-adevãr e vorba de un bug. Eu am acum status de 4 rânduri și nu îmi face figuri.
@Forever_Steaua
Ciudat. Si mi`e imi da eroare care ii da lui Wally. Si la inca cativa din lista. Asa ca nu cred ca e bug.
PS: Poate la fete face o exceptie... :biggrin:
PS2: Ce status ai? :tongue:
Luateaslamisto, cu dedicatie pentru Wally :laugh:
@Forever
Ai probleme cu mess-ul. Daca eu si Ronnie spunem ca nu merge status mai mare de 2 randuri inseamna ca asa e. Si cu asta-basta!
da bah... chiar ca acuma am vazut si io... da la mine e mai mare problema, merge doar un rand nu 2
O sa il sun pe Bill Gates asta sa vad daca mai am nr lui, si sa il intreb care este problema. Va tin la curent cu tot ce se intampla. ![]()
LATER EDIT: Am gasit si numaru' pretenului meu, lu Bill, l-am sunat, v-am zis ca va tin la curent:
Problema asta e din cauza lor pentru ca daca va uitati in: C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\Cache , si deschideti cu notepad fisierul system.xml vetzi vedea: "<server>
- <max_custom_status>40</max_custom_status>
- </server>"
ceea ce reprezinta ca nu puteti scrie mai mult de 40 de caractere la status
Haualeo aratosilor, lua-v-as la 11 m cum a luat la tinta Iacob avionul de deasupra peluzei. ![]()
TOPIC INCHIS dooarece nimeni nu se mai ia la mishto. Pacat ca nu era Becali in avionul care trecea pe deasupra peluzei.