FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«125262728291251»
axl2328.09.2007 23:54

N-am cum, maine sunt de munca. De fapt azi. Plec la 6.

yo_marius_xxx28.09.2007 23:55

si nu dormi??

 

hai ca beau un pahar cu gandul la tine!!:)

axl2328.09.2007 23:56

Pai ce zic eu, se pare ca iar nu dorm. Bea linistit, esti inca tanar.

yo_marius_xxx28.09.2007 23:57

macar am invatzat ceva de la tine:sa nu mai pun cola in vin!!buna idee!!!

axl2328.09.2007 23:59

Cola nu pui decat in rom, si doar daca e un rom bun. De preferinta cubanez sau porto-rican.

yo_marius_xxx29.09.2007 00:01

mda......se pare ca omul cat traieste invata.....poate invat la vara mai multe....intrebarea e cum dreaq ma fac cercetas?

axl2329.09.2007 00:04

Cauta si tu pe google. Dar mai bine nu te faci, e cu cotizatie lunara treaba.

yo_marius_xxx29.09.2007 00:06

aha.....atunci la tabara aia,daca tot nu intrunesc conditiile pentru a participa,pot sa fiu un "observator activ'??

axl2329.09.2007 00:07

Stai linistit, pana la vara se pot intampla multe.

yo_marius_xxx29.09.2007 00:19

aici ai mare dreptate....asa ca astept sa vad......

axl2329.09.2007 01:17

Dupa indelungi deliberari, s-au stabilit cele 3 reguli ale "Taberei de vara":

1. Nu se vorbeste despre "Tabara de vara".

2. Nu se vorbeste despre "Tabara de vara".

3. Daca e prima ta seara in "Tabara de vara" TREBUIE sa te-mbeti ca porcu'.

 

P.S. **** Martha Stewart! I say stop being perfect! I say let's evolve. Things you own end up owning you. But do what you like, man.

Wally03.10.2007 12:25

Nu se mai ia nimeni la misto pe aici? Eu inteleg ca sunteti suparati din cauza echipei, dar macar asa din cand in cand ca de vreo 5 zile nu mai e nici o activitate pe acest topic. Unde sunt sarea si piperul acestui topic(Axl), Deni, Fane, Bodanelu, Marius, Ronaldo?

fane_casieru'03.10.2007 12:34

@Wally - aici sunt....cu cine incepem ???

Wally03.10.2007 13:57

Pai cu cine sa incepem oare? Sa ne gandim ce posibilitati ar fi...Deni cade din prima ca nu vrea sa se arate. Acum e "in umbra" si asteapta sa devina moderator.

forever_STEAUA03.10.2007 14:15

Eu mã tot gândesc sã începem cu... Wally

Wally03.10.2007 14:23

Iar eu, ca un baiat bun si respectuos ce sunt, spun ca fetele trebuie respectate, le acordam prioritate si propun sa incepem cu Forever :tongue:

c.ronaldo1703.10.2007 14:41

Chiar cand vroiam sa scriu statusul la mess imi apare un mass in care cineva isi baga ceva in Bill Gates ca nu se mai poate scrie statusul mai mult de 2 randuri. E adevarat chestia? Sau doar temporara?

Wally03.10.2007 14:44

@Ronnie

Chestia e adevarata. Nu se mai pot scrie romane la status. Nu stiu pentru cat timp. Eu personal vroiam sa reinstalez mess-ul crezand ca e vorba de vreun bug.

forever_STEAUA03.10.2007 14:47

Wally, probabil ar trebui sã iți reinstalezi messenger-ul. Se pare cã într-adevãr e vorba de un bug. Eu am acum status de 4 rânduri și nu îmi face figuri.

c.ronaldo1703.10.2007 14:50

@Forever_Steaua

 

Ciudat. Si mi`e imi da eroare care ii da lui Wally. Si la inca cativa din lista. Asa ca nu cred ca e bug.

 

PS: Poate la fete face o exceptie... :biggrin:

PS2: Ce status ai? :tongue:

forever_STEAUA03.10.2007 14:51

Luateaslamisto, cu dedicatie pentru Wally :laugh:

Wally03.10.2007 15:20

@Forever

 

Ai probleme cu mess-ul. Daca eu si Ronnie spunem ca nu merge status mai mare de 2 randuri inseamna ca asa e. Si cu asta-basta!

Dragoshel03.10.2007 16:36

da bah... chiar ca acuma am vazut si io... da la mine e mai mare problema, merge doar un rand nu 2

O sa il sun pe Bill Gates asta sa vad daca mai am nr lui, si sa il intreb care este problema. Va tin la curent cu tot ce se intampla. ;)

 

 

LATER EDIT: Am gasit si numaru' pretenului meu, lu Bill, l-am sunat, v-am zis ca va tin la curent:

 

Problema asta e din cauza lor pentru ca daca va uitati in: C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\Cache , si deschideti cu notepad fisierul system.xml vetzi vedea: "<server>

- <max_custom_status>40</max_custom_status>

- </server>"

ceea ce reprezinta ca nu puteti scrie mai mult de 40 de caractere la status

Azzido03.10.2007 17:04

Haualeo aratosilor, lua-v-as la 11 m cum a luat la tinta Iacob avionul de deasupra peluzei. naughty.gif

Bodanel03.10.2007 17:42

TOPIC INCHIS dooarece nimeni nu se mai ia la mishto. Pacat ca nu era Becali in avionul care trecea pe deasupra peluzei.

«125262728291251»