FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«123242526271251»
Virgil27.09.2007 13:16

Nu te lasi de loc. Vrei sa ai mereu ultimul cuvant... Vezi, asta-i defectul tau, esti parsiv. Hai sa ne oprim. Eu doream s-o faca inainte de acest post al tau, dar daca ai tras turta pe spuza ta, am incercat contrariul. Ce conteaza e ca nu sunt suparat pe tine, nu am niciun cui impotriva ta asa cum bine spui. Mi-ai devenit brusc simpatic. Nu te ignor. :biggrin:

axl2327.09.2007 13:34

@andyro

O rezolvam noi cumva, numai alcool sa aiba. (Am vaga impresie ca dau impresia de a fi un mare betivan, desi nu sunt.)

 

 

@carminastan

Hahahahaha, ai fost la cercetasi! Nerd!

SebahSTEAUA27.09.2007 13:36

Hai ca ajungem sa ne iubim :)) . Noroc

fane_casieru27.09.2007 13:38

@Virgil & SebahSTEAUA - ...parca vad ca va cereti prietenia... :biggrin:

axl2327.09.2007 13:39

Eu zic sa va completati reciproc oracolele.

fane_casieru27.09.2007 13:45

@axl - (Am vaga impresie ca dau impresia de a fi un mare betivan, desi nu sunt.)

 

Lasa Axle .....ce ...eu daca sunt casier crezi ca am bani ?

SebahSTEAUA27.09.2007 13:46

Nu ca el e baiat rau si nu vrea sa mi-l dea pe al lui.Si auzi tu fane,neobrazatule,nu crezi ca astfel de probleme le discutam pe privat :))

carminastan27.09.2007 14:00
@carminastan

Hahahahaha, ai fost la cercetasi! Nerd!

 

:))) cam asa, ochelarii imi lipseau. Pacat ca pe vremea aia nu erau camere foto digitale ca va uimeam si cu vreo poza din aia in uniforma

fane_casieru27.09.2007 14:03

@sebah - mea culpa... :biggrin:

SebahSTEAUA27.09.2007 14:06

Dumnezeu te iarta fiule.Si Dumnezeu si apostolul Jiji.Lasati copiii sa vina la mine!

fane_casieru27.09.2007 15:42

@sebah - lasa copii in pace...ca putem intelege altele... :biggrin: :biggrin:

SebahSTEAUA27.09.2007 15:46

hahaha...Intai Virgil,apoi copiii,URMEZI =))

 

EDIT: Gluma e gluma,dar lumea intra la banuieli si imi fac reputatie proasta :D

fane_casieru27.09.2007 15:53

@sebah- n-ai ce face cu mine....sunt prea batran pentru experiente noi. :biggrin: :biggrin:

SebahSTEAUA27.09.2007 16:04

Niciodata sa nu spui niciodata! :)

Wally27.09.2007 17:14
Am vaga impresie ca dau impresia de a fi un mare betivan, desi nu sunt.

Pai chiar nu esti. (fara nici un fel de ironie)

yo_marius_xxx27.09.2007 17:19

atunci pana la vara astept pm cu locul unde sa ma prezint cu mita si ce preferati sa contina aceasta(apa plata de izvor etc....)

fane_casieru27.09.2007 18:43
Pai chiar nu esti. (fara nici un fel de ironie)

@wally-nu-l mai umfla atat...ce daca-i moderator....spune adevarul. :biggrin:

 

Later edit: aici este vorba despre un moderator...

Wally27.09.2007 20:38

@Fane

Trebuie sa am si eu o "pila" la un moderator. Si Axl e omul perfect pentru asta :biggrin:

fane_casieru27.09.2007 20:48

@Wally -nu mai da nume pe forum .....si-asa s-a dus vestea ca este "cititor de frunte"

Wally27.09.2007 20:59

Bine, fara nume! La ce moderator pot sa am si eu o "pila"? Voluntari? :biggrin:

M@rmota27.09.2007 21:00

Eu la ce moderator trebuie sa imi fac o "pila"? Cica nu contezi daca n-ai "pile". Care e moderatorul perfect pentru asa ceva?

 

@Wally ce crezi ca daca ai postat cu cateva secunde inaintea mea ai prioritate? Me 1st!!

Wally27.09.2007 21:07

Fiecare secunda conteaza! Deci am prioriate! Cu toate ca m-as multumi si cu o "pila" la unul dintre admini :tongue: Nici n-am pretentii...

M@rmota27.09.2007 21:08

S-o crezi tu p'asta......go away from the admin!

fane_casieru27.09.2007 21:10

@M@rmo - Tu in totdeauna ai contat pentru noi asa cum esti,tu nu ai nevoie de pile,tu insuti esti o pila...tu esti....First Lady aici...( cum ramane cu concertul lui Iris ?)

Wally27.09.2007 21:13

Bag de seama ca am pierdut "batalia" cu M***@*** are deja "pile" la toata lumea...Eu imi strang jucariile si plec acasa!

«123242526271251»