Nu te lasi de loc. Vrei sa ai mereu ultimul cuvant... Vezi, asta-i defectul tau, esti parsiv. Hai sa ne oprim. Eu doream s-o faca inainte de acest post al tau, dar daca ai tras turta pe spuza ta, am incercat contrariul. Ce conteaza e ca nu sunt suparat pe tine, nu am niciun cui impotriva ta asa cum bine spui. Mi-ai devenit brusc simpatic. Nu te ignor. :biggrin:
