FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«122232425261251»
Azzido26.09.2007 15:16
Da, la vara ii tragem o tabara, e clar.

 

la Vama ? w00t.gif

forever_STEAUA26.09.2007 15:17

Vã rãcoresc eu de nu vã vedeți. Treceți la lucru! :angry:

Azzido26.09.2007 15:18

pe nicio coasta.

USA_map_WI_location_500%20copy.jpg

yo_marius_xxx26.09.2007 15:52

mersi!!!

 

:P

c.ronaldo1726.09.2007 15:56

Si uite cum se incheie o poveste de vara. :P

carminastan26.09.2007 16:04

Putem sa incepem una de toamna-iarna. Oricand.

Dragoshel26.09.2007 18:00

da mai pe la sfarsitu' lu' august nuuuu?? sa termin si io cu chestiile..

 

totusi eu insist sa vina si tati ca nu pot bea fara el...

-=Danny=-26.09.2007 19:58

Sa va amintesc ..... MAMA CE BINE JUCA Steaua !!!! Facu 4-0 cu Bacau , inca sunt impietrit de fericire !!!! In sfarsit o noapte in care ma pot culca fericit :> , sunt mandru de Steaua , de jucatorii , si de decizia luata de Petrazzini cand s-a accidentat Golansky :> , sper ca sa nu ziceti ca a fost doar o echipa de B si etc .... totusi , s-a vazut jocul mult mai ofensiv , pase din prima , viteza , frate am inebunit de fericire :biggrin

Wally26.09.2007 20:34

@Danny

Steaua mai are mult de tras pana sa spunem ca a jucat bine. A dat 4 goluri unei echipe din Liga secunda, nimic mai mult!

Wally26.09.2007 20:43

Da...obligat trebuie o tabara la vara! Sparg normele cu Axl si poate ii mai dai o sansa la ouzo :tongue:

Oricum sunt siguri ca mai sunt si alti "practicanti" doritori sa ni se alature :biggrin:

axl2326.09.2007 20:48

Tardiv, Wally, tardiv, ouzo ala de mult s-a integrat in absolut undeva pe o plaja in Vadu.

 

Dar daca in primavara ajung in Mediterana, cum de altfel sper, promit sa aduc o sticla special pentru tine. Si cateva de Olmeca, Martini, Bacardi, Old No.7 pentru mine.

yo_marius_xxx26.09.2007 21:06
Oricum sunt siguri ca mai sunt si alti "practicanti" doritori sa ni se alature :biggrin:

 

 

cand se depun cererile de "inrolare" in tabara???

yo_marius_xxx26.09.2007 21:08

danny!!!!!! lua-te-as la misto!!!!! :))

Wally26.09.2007 21:11

Nu e cu cerere, dar e cu probe de "aptitudini"...daca nu "duci" e clar ca n-o sa rezisti pe langa un maestru ca Axl :biggrin:

SebahSTEAUA26.09.2007 21:14

@Virgil

Nu mi se pare ca m-am umplut de penibil daca am aratat si celorlalti useri de pe forum un private message primit.Si nu este problema mea daca te intereseaza sau nu ce pm-uri primesc eu.Am vrut doar sa arat cat de frustrat este acel pseudo-romano-american.Ban-urile,Warn-urile,etc. mi se par puerile in condintiile astea.Incurajez discutiile si polemica.Te-as ruga sa iti controlezi limbajul pe viitor.

Nu m-am plans nimanui ci doar am aratat ceva.Atat.Mi-am cerut scuze,pentru ca desi suntem in thread-ul discutii libere se pare ca am fost off-topic,nu pentru altceva.Stiu ca tu ai un cui impotriva mea,dar controleaza-ti reactiile.Salut

axl2326.09.2007 21:16

@yo

Trebuie sa indeplinesti urmatoarele conditii:

- sa fii Cercetas al Romaniei, minim categoria "temerar", cu cel putin una din urmatoarele calificari: geograf, explorator, constructor, comunicare, calauza, bucatar, bineinteles cu carnetul temerarului vizat la zi.

- sa bei.

Wally26.09.2007 21:24

A doua conditie e proba eliminatorie :laugh:

Virgil27.09.2007 05:25
Nu mi se pare ca m-am umplut de penibil...

 

Foarte bine, atunci ti-o spun altfel. E un gest de lasitate. Trebuia sa-ti rezolvi treaba cu el pe privat. Probabil ca ai si facut-o dar ai vrut "sa-l pui si la gazeta de perete". Paraciosule!

Avea dreptate Dee, e mai decent si mai corect decat multi de pe aici. Inclusiv decat Sebah.

Daca mai ai ceva de spus cauta-ma pe privat, nu mai polua forumul cu nimicuri. Iti recomand insa sa-ti controlezi reactiile si limbajul. :biggrin:

JDERUL27.09.2007 05:56

@ Danny

Si inca n-ai vazut nimic ! Sa vezi ce-o sa-i fugarim pe Arsenal !!!!!!!!!Sa vezi atunci fericire pe capul tau !!!!!

Azzido27.09.2007 10:00

nu conteaza ce bei, numai sa o faci.

Exemple:apa rece de izvor, apa sarata cu iz de M. Neagra, sifon, cola, american cola (deh, suntem saraci), cafea si mai ales suc de morcovi.

Nu cred ca este cazul sa mai amintim ca bauturile alcoolice sunt interzise, doar suntem minori, nu ? :icon_rolleyes:

yo_marius_xxx27.09.2007 10:09

la proba eliminatorie m-as descurca,problema e ca nu-s INCA cercetas!!! daca imi spui unde cand si cum poate se rezolva si asta!!

Dragoshel27.09.2007 10:13

Tocmai asta era ideea, sa iei legatura cu axl..... dai ceva de baut si cele enumerate de Azzido, si te-ai scos...

SebahSTEAUA27.09.2007 11:59

@Virgil

Esti amuzant.O iau punctual:

1.Cum sa iti raspund pe privat daca tu nu accepti mesaje,cel putin asa imi spune cand incerc sa raspund.

2.Mi-as fi rezolvat orice treaba cu el pe privat daca ar fi pastrat un ton decent(Nu i-am trimis niciun pm).Nu inteleg de ce ma face las sau paracios :)) faptul ca am aratat adevarata fata a acestui individ.

3.Sunt de-acord ca nu e cel mai mare rau al forumului.Nu cei care injura sunt.Ci cei parsivi care ataca subtil,asa ca tine.

4.PM-ul tau a fost perfect pana la ultima propozitie.Nu cred ca te-am jignit vreodata.Ma rog.Imi cer scuze pentru atacurile pe care le-am avut asupra ta.Cu anumite pareri de-ale tale nu am fost de-acord,de aceea am si sarit calul un pic atacandu-te acolo unde poate nu avea rost.In fine,cred ca discutia noastra mai bine se opreste aici,caci nu am de gand sa continuam pe acest ton cu jigniri.E usor sa aduci injurii.Nu cred ca sunt nici oaie,nici prost,cum cred ca nici tu nu esti asa..Ma rog,pe viitor ignora-ma.Salut

andyro27.09.2007 12:53
Tardiv, Wally, tardiv, ouzo ala de mult s-a integrat in absolut undeva pe o plaja in Vadu.

 

Dar daca in primavara ajung in Mediterana, cum de altfel sper, promit sa aduc o sticla special pentru tine. Si cateva de Olmeca, Martini, Bacardi, Old No.7 pentru mine.

 

Si pentru mine :dry: ?

 

@yo_marius - acceptam mita :D.

carminastan27.09.2007 13:04
Trebuie sa indeplinesti urmatoarele conditii:

- sa fii Cercetas al Romaniei, minim categoria "temerar", cu cel putin una din urmatoarele calificari: geograf, explorator, constructor, comunicare, calauza, bucatar, bineinteles cu carnetul temerarului vizat la zi.

- sa bei.

In proportie de 90% ma calific:

- legitimatia de cercetas nu e vizata cam din 2000, dar altfel.....eram chiar sefa de patrula :biggrin:

- beau

«122232425261251»