FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«121222324251251»
JDERUL24.09.2007 20:05

Putem sa incepem cu cererile de pe-acum?

**alex**24.09.2007 20:07

Puteti, dar nu promit sa le rezolv pe toate, intai sa vedem cum o sa decurga afacerile. :tongue:

JDERUL24.09.2007 20:13

OK ! E bine de stiut ca,cel putin ipotetic,candva,nu se stie cand,cineva ne va ajuta,nu se stie cum,dar sigur o va face !

lucvald-190224.09.2007 20:25
ba da e... unii sustin 2, maxim 3 echipe... da' 12-13 n-am mai auzit... Faceam si eu clasamente din astea cand aveam 7-8 ani da' ultimul loc era 5-6... Si nici nu aparea dinam0 sau Rapid in ele..

Mai mult cel mai mare filozof din istorie si probabil un exemplu pentru lucvald.

 

@Yang

 

De ce vrei sa pari neobrazat?...

s-a pus punc la discutia respectiva..nu e nevoie sa ma urechezi si nici sa-i tii apararea unui curcubeu !

 

NOTA

curcubeul are o multitudine de culori..posibil si ros'-albastru.dar ca a sasea optiune !

DEEA stie de ce..;)

_yang24.09.2007 20:48
@Yang

 

De ce vrei sa pari neobrazat?...

s-a pus punc la discutia respectiva..nu e nevoie sa ma urechezi si nici sa-i tii apararea unui curcubeu !

 

Sunt 100% alaturi de tine... Nu vreau sa te urechez... Sunt fan Al Bundy..

yo_marius_xxx24.09.2007 21:02
Sunt curios daca imi pot modifica nivelul de avertizare. Sau daca imi pot da singur ban. Sau daca incetati cu on-topicul.

 

=)))))....ceva din toate cele 3 se poate intampla......intrebarea e ce???=)))))

SebahSTEAUA24.09.2007 21:04

Scuze pentru off-topic,dar nu am stiut in ce sectiune sa postez.Nu e vorba de banat,avertizat, s.a.m.d. ,pentru ca ma lasa rece daca e banat sau nu si nici macar nu asta a fost intentia mea cand v-am aratat p.m.-ul lui, ci de cat de jos poate ajunge un user intr-o polemica..Dar..atat stie,atat poate.Ultimul off-topic,scuze daca am deranjat.

Virgil25.09.2007 06:27

@ Sebah

 

Daca nu e vorba de vreo sanctiune atunci de ce l-ai mai postat? Doar asa ca sa incurci lumea? Crezi ca intereseaza pe cineva ce mesaje private primesti? Si apoi iti mai ceri si scuze... Ai dat-o in penibil.

 

Referitor la Steaua din Chicago cred ca ar trebui maturat de pe forum. A primit cel putin o data ban de 7 zile si continua continua continua. Degeaba avem o Armata de moderatori... Se feresc ca dracul de tamaie sa supere pe cineva care ar putea sa-i reclame adminului sau celorlalti moderatori. Urmarea ar putea fi neplacuta.

Azzido25.09.2007 12:20
Sunt 100% alaturi de tine... Nu vreau sa te urechez... Sunt fan Al Bundy..

Eu sunt fan jenna jameson. :happy:

 

@Virgil

s-a mai vorbit despre chestia asta.

Daca respectivul nu calca pe bec pe forum, nu prea e ok sa-l sanctionam.

Pana la urma nu cred ca individul din Chicago este cel mai rau de pe forum.

Deci hai s-o lasam balta, deocamdata il lasam in durerea lui, daca continua pe aceeasi linie il trimitem la plimbare.

Pana la urma sa dai un ban e f usor, dar nu cred ca asta este scopul nostru aici.

Hai sa fim mai intelegatori !

lucvald-190225.09.2007 13:14
Eu sunt fan jenna jameson. :happy:

 

eu categoric Kristal STEEL...mai ales de la parbriz in jos ;)

carminastan25.09.2007 13:18

io zic sa mai puneti si un xxx in fatza titlul threadului :). Poate va ia gura pe dinainte ca mai sunt si copii :)). Un patrazel, un acordul parintilor, chiar asa, vreti sa vina CNA-ul?

yo_marius_xxx25.09.2007 13:19
eu categoric Kristal STEEL...

 

 

sa inteleg ca nu va place alina plugaru??? :D:D:D

lucvald-190225.09.2007 13:25
Un patrazel, un acordul parintilor

 

pai am 10 peste acordul parintilor...iar patratelul este inutil..vorbim pe sestache..:)) :biggrin:

Virgil25.09.2007 17:34

@ Azzido

 

Eu doar am spus, decizia va apartine voua.

dee25.09.2007 17:38

@Virgil

regulile nu sunt intotdeauna aceleasi , judecata e subiectiva.

Daca ti-as fi aratat ce p.m am primit intr-o perioada , ai fi considerat ca steaua_chicago ar merita un premiu de decenta :)

Nici chiar tie nu m-am plans ...

S-au plans in schimb altii si ai vazut si tu care au fost consecintele.

yo_marius_xxx25.09.2007 19:47

pe ce coasta a americii e orasul chicago??(fara nici o legatura cu altceva)

andyro26.09.2007 14:33
@axl23

 

it's a free country!

free will :D

 

La cratita fimeie...ce-i aici, razmerita ?! :biggrin: :biggrin:

 

@axl

 

La vara facem "Tabara de vara fcsteaua.ro&AISS"

Azzido26.09.2007 14:34

asa nene, asa te vreau

bravos !

axl2326.09.2007 14:37

Da, la vara ii tragem o tabara, e clar.

fane_casieru26.09.2007 14:39

Putem veni fara parinti ?

Marisia26.09.2007 14:41

@andyro

 

make me!

axl2326.09.2007 14:42

@Fane

Fara parinti, am auzit ca astia consuma alcool.

fane_casieru26.09.2007 14:44

Fetelor,fetelor,fetelor....deabia astept. :biggrin:

Marisia26.09.2007 14:46
Da, la vara ii tragem o tabara, e clar.

 

da' toamna asta ce are? .. pana nu e prea frig..

fane_casieru26.09.2007 14:51
da' toamna asta ce are? .. pana nu e prea frig..

 

@Marisia - ai vreun gand ?....repede pana nu se raceste apa... :biggrin:

«121222324251251»