wally daca tot vrei pile la moderatori mai asteapta bro putin,pana ajung eu moderator,si mai vb atunci........ :biggrin:
wally daca tot vrei pile la moderatori mai asteapta bro putin,pana ajung eu moderator,si mai vb atunci........ :biggrin:
Nici asa nu ar fi rau. Cand ajungi? :biggrin:
.....nu stiu,dar tu o sa fii primu caruia ii editez o postare!!! :biggrin:
@ wally
Cei oferi in schimb pentru o "pila"? ![]()
@yoTrebuie sa indeplinesti urmatoarele conditii:
- sa fii Cercetas al Romaniei, minim categoria "temerar", cu cel putin una din urmatoarele calificari: geograf, explorator, constructor, comunicare, calauza, bucatar, bineinteles cu carnetul temerarului vizat la zi.
- sa bei.
ma inscriu la "bucatar" !!! in urma recomandarilor calduroase ale lu' andyro !!
@Marisia - andyro doar te-a alintat....chiar...stii sa-o pui de mamaliga ? :laugh: :laugh: :laugh:
@ wally
Cei oferi in schimb pentru o "pila"?
Asta nu se poate discuta decat pe privat, daca intelegi ce vreau sa zic :tongue:
@Marisia - andyro doar te-a alintat....chiar...stii sa-o pui de mamaliga ? :laugh: :laugh: :laugh:
dak n'o latrat nimeni (inca) de la ce gatesc.. hai sa zicem ca's specialista, ![]()
acum ca mi-am luat atributii.. cine va fa focul de tabara?? care's cu chitarile???
@Marisia - cu focul ma pricep eu....adica i-au foc repede...iar cu chitarele,probabil baietii de la O-ZONE
Cine vrea pile sa completeze o cerere tip si s-o ataseze dosarului personal "Ce-am facut in ultimii 5 ani"dupa care sa expedieze acest dosar la c***@***.
Evident, dosarele expeditorilor de gen feminin trebuie sa contina poze din fata/profil in costum de baie.
si cine nu vrea pile poate sa trimita doar pozele?? :biggrin:
Forum de neseriosi. Si eu care credeam ca aici se pun mozi dupa merite... :biggrin:
Ma rog, si ca sa devin admin direct ce trebuie sa fac? :laugh:
Ma rog, si ca sa devin admin direct ce trebuie sa fac? :laugh:
banuiesc ca trebuie sa trimiti poze nud cu tine,si toate fetele de la A.S.E. :laugh:
Ma rog, si ca sa devin admin direct ce trebuie sa fac? :laugh:
Sa astepti! Rabdare, fiule! Va veni si ziua ta! :laugh:
Ce mare teapa mi-am luat! Maine sunt serviciu, schimbul doi, adica de la 12:00 la 16:00 si de la 00:00 la 04:00, eu m-am pus asa ca sa vad meciul, numai ca maine noapte se schimba ora si-n loc de 4 ore prind 5. Draci baltati!
Lasa ca "recuperezi" in primavara! Te pui cand se schimba ora si in loc de 4 ore faci 3 :biggrin:
Se schimba ora? deja? ce bineeeeeeeeeeeee. de asta primavara astept sa dorm mai mult =))))))))))
Vreau sa vad si eu pentru prima data pe fane_c sa fie rau, sa dea un ban unui user cu sange rece. H`ah, hai mai fane, vreau sa fac un print cu tine dand un Ban.
ps: daca n-ai cui da-mi mie pana maine dimineata. ![]()
Ban pana maine dimineata pentru grave incalcari ale regulilor gramaticale.
Si totusi, mi`a mai dat Fane ban? (c.ronaldo17)
Hai, Fane, stiu ca poti. Da-i tu ca sa nu-i dau eu. Stii ca nu-s sanatos.
@Axl - oky.
@Ronaldo poate "greseste" de ramai peste limita pe bara
Gata baietii....stati sa ma starnesc...
Later edit.......a rezolvat-o Axl....l-a facut din tastatura.
@Fane, ce liniste azi, n-am dat decat un ban.
Of, Doamne, nici in noaptea asta nu dorm. Mai nou, nu-s numai insomniac, sunt si somnambul, cel putin asa-mi zice prietena. Cica vorbesc in somn si umblu teleleu prin pat. Ma intreb cand oare reusesc sa ma odihnesc. Cred ca la munca.
axl...se rezolva cu o sticla de vin!! :biggrin: