FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«124252627281251»
yo_marius_xxx27.09.2007 21:26

wally daca tot vrei pile la moderatori mai asteapta bro putin,pana ajung eu moderator,si mai vb atunci........ :biggrin:

Wally27.09.2007 21:33

Nici asa nu ar fi rau. Cand ajungi? :biggrin:

yo_marius_xxx27.09.2007 21:53

.....nu stiu,dar tu o sa fii primu caruia ii editez o postare!!! :biggrin:

korynna28.09.2007 01:37

@ wally

 

Cei oferi in schimb pentru o "pila"? :happy:

Marisia28.09.2007 06:58
@yo

Trebuie sa indeplinesti urmatoarele conditii:

- sa fii Cercetas al Romaniei, minim categoria "temerar", cu cel putin una din urmatoarele calificari: geograf, explorator, constructor, comunicare, calauza, bucatar, bineinteles cu carnetul temerarului vizat la zi.

- sa bei.

 

ma inscriu la "bucatar" !!! in urma recomandarilor calduroase ale lu' andyro !!

fane_casieru28.09.2007 07:07

@Marisia - andyro doar te-a alintat....chiar...stii sa-o pui de mamaliga ? :laugh: :laugh: :laugh:

Wally28.09.2007 07:36
@ wally

 

Cei oferi in schimb pentru o "pila"? :happy:

Asta nu se poate discuta decat pe privat, daca intelegi ce vreau sa zic :tongue:

Marisia28.09.2007 07:44
@Marisia - andyro doar te-a alintat....chiar...stii sa-o pui de mamaliga ? :laugh: :laugh: :laugh:

 

dak n'o latrat nimeni (inca) de la ce gatesc.. hai sa zicem ca's specialista, :P

 

acum ca mi-am luat atributii.. cine va fa focul de tabara?? care's cu chitarile???

fane_casieru28.09.2007 07:58

@Marisia - cu focul ma pricep eu....adica i-au foc repede...iar cu chitarele,probabil baietii de la O-ZONE

axl2328.09.2007 14:52

Cine vrea pile sa completeze o cerere tip si s-o ataseze dosarului personal "Ce-am facut in ultimii 5 ani"dupa care sa expedieze acest dosar la c***@***.

 

Evident, dosarele expeditorilor de gen feminin trebuie sa contina poze din fata/profil in costum de baie.

yo_marius_xxx28.09.2007 14:59

si cine nu vrea pile poate sa trimita doar pozele?? :biggrin:

c.ronaldo1728.09.2007 15:01

Forum de neseriosi. Si eu care credeam ca aici se pun mozi dupa merite... :biggrin:

 

Ma rog, si ca sa devin admin direct ce trebuie sa fac? :laugh:

yo_marius_xxx28.09.2007 15:03
Ma rog, si ca sa devin admin direct ce trebuie sa fac? :laugh:

 

 

banuiesc ca trebuie sa trimiti poze nud cu tine,si toate fetele de la A.S.E. :laugh:

Wally28.09.2007 15:32
Ma rog, si ca sa devin admin direct ce trebuie sa fac? :laugh:

Sa astepti! Rabdare, fiule! Va veni si ziua ta! :laugh:

axl2328.09.2007 15:58

Ce mare teapa mi-am luat! Maine sunt serviciu, schimbul doi, adica de la 12:00 la 16:00 si de la 00:00 la 04:00, eu m-am pus asa ca sa vad meciul, numai ca maine noapte se schimba ora si-n loc de 4 ore prind 5. Draci baltati!

Wally28.09.2007 16:16

Lasa ca "recuperezi" in primavara! Te pui cand se schimba ora si in loc de 4 ore faci 3 :biggrin:

carminastan28.09.2007 18:30

Se schimba ora? deja? ce bineeeeeeeeeeeee. de asta primavara astept sa dorm mai mult =))))))))))

c.ronaldo1728.09.2007 18:43

Vreau sa vad si eu pentru prima data pe fane_c sa fie rau, sa dea un ban unui user cu sange rece. H`ah, hai mai fane, vreau sa fac un print cu tine dand un Ban.

 

ps: daca n-ai cui da-mi mie pana maine dimineata. :)

 

 

Ban pana maine dimineata pentru grave incalcari ale regulilor gramaticale.

 

Si totusi, mi`a mai dat Fane ban? (c.ronaldo17)

axl2328.09.2007 18:45

Hai, Fane, stiu ca poti. Da-i tu ca sa nu-i dau eu. Stii ca nu-s sanatos.

fane_casieru28.09.2007 18:46

@Axl - oky.

Dragoshel28.09.2007 18:48

@Ronaldo poate "greseste" de ramai peste limita pe bara

fane_casieru28.09.2007 18:50

Gata baietii....stati sa ma starnesc...

 

Later edit.......a rezolvat-o Axl....l-a facut din tastatura.

axl2328.09.2007 20:35

@Fane, ce liniste azi, n-am dat decat un ban.

axl2328.09.2007 23:51

Of, Doamne, nici in noaptea asta nu dorm. Mai nou, nu-s numai insomniac, sunt si somnambul, cel putin asa-mi zice prietena. Cica vorbesc in somn si umblu teleleu prin pat. Ma intreb cand oare reusesc sa ma odihnesc. Cred ca la munca.

yo_marius_xxx28.09.2007 23:53

axl...se rezolva cu o sticla de vin!! :biggrin:

«124252627281251»