FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«130313233341251»
yo_marius_xxx14.10.2007 20:58

@bugaboo

 

you're absolutly right!!!!!! la fel si al doilea!!! :laugh:

 

 

acum stau si ma intreb oare ce mi-a tradat "aplecarea" spre acest gen de filme........

 

si ma mai intreb cum se poate ca o fata sa stie de site-urile astea pe care,recunosc, ca nu le stiam!!!!! :laugh:

cRiss4Steaua15.10.2007 13:42

@ Marius .. www.megarotic.com .. the best porn site :-"

 

 

@ ceilalti .. care imi poate da un winamp 3.35 sau mai nou ?:(

Dragoshel15.10.2007 13:47

Incearca AICI

cRiss4Steaua15.10.2007 16:47

ms Dragoshel :)

 

tot nu mere cum o zis danny :| cum aflu modelu` yahoo`lui ? :))

c.ronaldo1715.10.2007 16:51

Downloadeaza programul acesta si iti va merge.

Wally15.10.2007 17:08
Sau daca e intrii in winap ( tre sa fie mai nou de 5.35) intrii la Shoucast TV , si gasesti acolo o gramada de televiziuni porno , in caz ca nu iti ajunge www.pornotube.com

Eu care folosesc Winamp 2.80 de unde sa stiu de site-urile astea? :lol:

cRiss4Steaua15.10.2007 17:51

La toate cele 3 programe imi da eroare , iar la restu` le mere` ..

 

1. prg. YM8 4 status messenger .. ceva de genu

 

2. prg. Y!AmpM8 ..

 

3. prg Hyper IM 2.3 setup ..

 

Cine poate sa ma ajute .. post pls ! :|

 

 

 

Edit :))

 

problema rezolvata .. datorita lui Dragoshel ..

 

 

Mersi mult frate` pakat ca nu suntem in acelasi oras .. faceam cinste

erooor.JPG

erorrYamp.JPG

hyper.JPG

-=Danny=-15.10.2007 20:13

@criss4Steaua ms pentru site .... da tot mai mijto sunt filmele de pe pornotube :D

 

@xxx_marius ba desteptule , soramea nu a intrat nici o data pe contu meu , doar am intrebat-o io o data ce sa ii scriu lu Stanci , si am intrebat-o ce cafea ii place ca intrebati voi , si ATAT !!! Deci io am postat pe forumu asta mereu , nu soramea ..... spre ca acum ai inteles :unsure:

Wally16.10.2007 08:26

Danny e plecat la meci. E sora lui la calculator.

yo_marius_xxx16.10.2007 19:17

@ denii+sora lui

 

eu am crezut ca postez pe "lua-te-as la misto"......se pare ca m-am inselat :tongue:

 

p.s. nu am nici un chef de "cearta" asa ca o sa incetez..

p.p.s mi-am dat seama ca tu esti denii (iar te-ai grabit cand ai scris,cum le dai tu de lucru moderatorilor!!) :laugh:

p.p.p.s.(daca exista asa ceva) frate ce se cearta lumea pe topicul ala cu moderatorii..woow...o sa incerc sa caut niste bancuri,poate mai destindem atmosfera!! :biggrin:

lucvald-190216.10.2007 19:31
p.s. exista injuraturi cu dedicatie pentru functionarii de la ghiseele bancilor??? 1 ora ca sa platesc o amarata de factura la connex.....cred ca si denii al nostru se pricepe mai bine la pc decat unele functionare!!!!!!

 

Cardu' bifeaza si 'lumina' si 'connex-ul' ..la optiunea ALTI FURNIZORI ;)

cristian8616.10.2007 21:03

Eu cred ca danny face misto de noi scriind intentionat gresit. Nu-i asa danny?

De fapt esti olimpic la romana, nu-i asa ca am dreptate?

Stanici17.10.2007 00:39

Nu il mai lua la misto ca vine cerberul iubitor de irish cofffe si "te pune la respect". Ca doar preferam cracterul fara de inteligenta, nuuu? Decat sa criticam constructiv (poate-poate se satura si pustiu' de cat se facea misto de el si rezolva cate ceva in privinta ortografiei).

dee17.10.2007 03:09
Nu il mai lua la misto ca vine cerberul iubitor de irish cofffe si "te pune la respect". Ca doar preferam

 

Cerberul ,Stanici? sa inteleg ca Danny e Leul din Nemeea? :) Voi nu ati observat ca Danny clacheaza si scrie gresit in momentul in care e atacat? Cand se lupta pentru o idee, se precipita si face greseli; cand e relaxat , poate sa scrie acceptabil. Hai sa nu-l judecam dupa aparente ci sa extragem esenta din ceea ce spune :) ( eu raman fascinata in fata 'perlelor' pe care le spune, au o savoare aparte mesajele lui)

 

p.s la un moment dat era cineva care facea misto de noi toti, cu o lb romana impecabila in privat, insa pe main se dezlantuia intr-o serie de atacuri si injurii scrise gresit (intentionat) , care semanau zanzanie intre noi . Nu ma tin minte cate zile de concediu a primit, cred ca permanent ;)

-=Danny=-17.10.2007 07:31

Ce nesimtire pe unii oameni sa se ia de mine ca scri gresit .... iate ba de mine daca te jignesc , daca te calc pe nervi , daca n te las in pace , daca te iau la mijto .... da nu asa va luati de mine numai pentru un amarat de scris gresit !!!!

Stanici17.10.2007 08:49

Danny,se poate ca oamenii se iau de tine nu neaparat pentru ca sunt nesimititi ci pentru ca si-ar dori ca o "piatra neslefuita" ca tine sa isi atinga adevaratul potential.

yo_marius_xxx17.10.2007 11:48

alooooooooooooooo denii!!!!!!!!nu ma iau de tine tata(deh.....m-am simtit vizat de postul tau :tongue: ) doar ca as vrea sa ma uimesti odata cu un post impecabil (recunosc ca atunci cand am citit prima data postul surori tale,crezand ca e al tau,am ramas masca!!!)......deci astept ziua cand vei scrie tu un asemenea post!!!

 

p.s. are dreptate dee,mesajele tale au un farmec aparte si de aceea m-as simti prost daca tu crezi ca am ceva cu tine :wink: (aici din nou e de vina postul tau...).....eu unul te consider fratele meu mai mic,asta sa vezi ca n-am nimic cu tine......

 

p.p.s. si denii,topicul asta se numeste "lua-te-as la misto" asa ca te astept!!!! ia-ma la misto sa vezi ca eu nu ma supar pe fratiorul meu!!! :wink:

-=Danny=-17.10.2007 16:27

@yo_XXX_Marius sincer nici nu mai stiu ce sa zic .... m-ai lasat paff cu postu tau ..... :blink:

 

PS : uite ca m-am straduit sa scriu corect , ca sa te las paff !!!:D

 

Marius ..... de tine de ce nu rade lumea ca scrii gresit :" recunosc ca atunci cand am citit prima data postul surori tale " , fratiorul meu mai mare , surorii se scrie cu doi de " i " :biggrin: ....... lasa ca esti de-al meu , bine ai venit in clubul analfabetilor >:D< :rolleyes:

 

 

PS : Dragoshel , stiu ca esti cu ochii pe mine , dar era prea importanta postarea asta , ca sa o combin cu cealalta de mai sus ... sorry :unsure:

yo_marius_xxx17.10.2007 16:54

denii sunt uimit!!!!! si am 2 motive!!!!!

1.ai obs o greseala la mine,ceea ce inseamna ca ai un mare viitor ca moderator!!!!!!!

2.ai scris 2 posturi corect gramaticale!!!!

 

p.s. si mai am 2 motive: in sfarsit m-ai luat la misto :laugh: ........si mi-ai spus fratior mai mare!!!!

p.p.s. am insa o nelamurire:nu cumva tot sora ta a scris posturile?(macar pe primul)........ca prea iese in evidentza XXX din nick-ul meu....si e si asezat intr-o pozitie strategica!!!

-=Danny=-17.10.2007 16:58

Nu , eram tot io , da vroiam sa iti scriu tot numele , si nu il stiu prea bine , am fost io in toate posturile ..... :laugh:

O intrebare .... mananci mult , ca daca acum esti fratimio ... inca o gura de hranit ... daca continui sa imi mai fac frati si surori pe forum falimentez !!! :unsure:

Stanici17.10.2007 17:19

Da' ce, Dany, tu le dai sa manance? Sau vrei sa iti ramana tie mai mult de la parinti?

-=Danny=-17.10.2007 17:27

Sunt oltean , am tot dreptu sa gresesc :happy: .... am vrut sa zic ca falimenteaza parintii mei :D

yo_marius_xxx17.10.2007 17:49

lasa denii.....din fericire ma intretin singur,asa ca din punctul asta de vedere fii fara grija!! :biggrin:

cRiss4Steaua19.10.2007 12:09

cine vine in concert la voi la licee pentru. Miss Boboc ?;))

 

La mine vine Funky Dj :| urasc DIGEI ! :|

fane_casieru'19.10.2007 17:58

Un tragic incendiu a distrus astãzi, în jurul amiezii, biblioteca personalã a patronului de la Steaua, Gigi Becali. Ambele sale cãrți au fost mistuite de flãcãri, prejudiciul neputând fi estimat în momentul de fațã, dar urmând a fi stabilit ulterior. Purtãtorul de cuvânt al omului de afaceri a declarat cã acesta este cu atât mai afectat, cu cât nici nu apucase s-o coloreze pe cea de-a doua. Vom reveni cu amãnunte.

«130313233341251»