@yo_XXX_Marius sincer nici nu mai stiu ce sa zic .... m-ai lasat paff cu postu tau ..... 
PS : uite ca m-am straduit sa scriu corect , ca sa te las paff !!!
Marius ..... de tine de ce nu rade lumea ca scrii gresit :" recunosc ca atunci cand am citit prima data postul surori tale " , fratiorul meu mai mare , surorii se scrie cu doi de " i " :biggrin: ....... lasa ca esti de-al meu , bine ai venit in clubul analfabetilor >
< 
PS : Dragoshel , stiu ca esti cu ochii pe mine , dar era prea importanta postarea asta , ca sa o combin cu cealalta de mai sus ... sorry 