FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«139404142431251»
dee30.10.2007 15:50

Marius, chiar si _yang iti poate raspunde la intrebarea asta: Costin Manea. Bine, am auzit ca-i fotbalist, dar sincer, nu stiu prin ce Liga isi duce veacul.Gata, nu ma mai testati :)

SSK30.10.2007 15:56

@dee

 

Pe mine m-ai dat pe spate :) (mai ales la faza cu genunchii)

dee30.10.2007 16:06
faza cu genunchii

 

ei, m-am scapat si am spus genunchi, puteam sa spun si coapse, solduri ,abdomen ( procedeul de inlaturare a execesului de grasime- lipoaspiratie e acelasi) .... insa am vrut sa va scutesc de detalii.

Mai puneti si voi mana pe o revista pentru gospodine gen Cosmopolitan, Avantaje etc :D

yo_marius30.10.2007 16:07

dee tu chiar stii!!!!!

 

dar acum te intreb ceva mai greu (ultima intrebare):cum o cheama si cu ce se ocupa iubita lui Alexandru Iacob fotbalist in Liga a 4-a la AFC Clinceni??? are cumva silicoane?? :happy:

_yang30.10.2007 16:09
Marius, chiar si _yang iti poate raspunde la intrebarea asta: Costin Manea. Bine, am auzit ca-i fotbalist, dar sincer, nu stiu prin ce Liga isi duce veacul.Gata, nu ma mai testati :)

 

 

Google am si eu...

dee30.10.2007 16:14

daca memoria nu ma inseala, satelitul Nationalului se zbate in Liga a 3-a :P

Propun sa-l testati pe Yang,are si el google, nu?

_yang30.10.2007 16:40

Antidoping...???

Dragoshel30.10.2007 16:45

Stie domn, asta imi mai trebuie mie s astiu unde si-a pus aia silicoane, sau ce (cum ai zis tu dee) si-a facut aia/ala la genunchi.

c.ronaldo1730.10.2007 17:00

Yo, Marius... unde e xxx-u`? Te`ai lasat? :happy:

fane_casieru'30.10.2007 17:02

@CRonaldo - i-au ramas mici :laugh:

c.ronaldo1730.10.2007 17:03

=))

Imi place cum gandesti. :laugh: :laugh:

Azzido30.10.2007 22:23
p.p.s Bun, m-am lamurit, sa revenim la fotbal pentru ca vad ca nu prea aveti conostinte despre chirurgia estetica si plastica.

Dee, sa ne scuzi, am cheltuit banii de silicoane pe femei cu silicoane. :D

PS: cand iti pronunt numele ma gaandesc la Radio Deea. Wtf ?

Esti actionar sau ceva genul asta ? :laugh:

axl2301.11.2007 09:04
cand iti pronunt numele ...

Si, ia zi, il pronunti des?

-=Danny=-01.11.2007 10:56

am si io o intrebare pentru voi moderatorii .... inafar sa cititi poserile la useri , in cautare de greseli ca sa le corectati .... ce mai faceti ??:D

Azzido01.11.2007 11:23
Si, ia zi, il pronunti des?

din ce in ce mai des. :biggrin:

Stanici01.11.2007 11:43

De ce minti lumea, mah? Ca numai la Dee nu iti era gandul aseara :D.

I.N.Money01.11.2007 11:47

Azzido o dam in nunta pe Neve ? :biggrin:

Dragoshel01.11.2007 12:17

Incercam sa te facem pe tine sa scrii corect ;) (mai citeste o data postul scris de tine si vezi :D )

 

LATER EDIT : @Danny

I.N.Money01.11.2007 12:23

@Dragos

eu ? :unsure:

 

Later edit 2 : Ma speriasem :biggrin:

DelPiero1001.11.2007 13:32
am si io o intrebare pentru voi moderatorii .... inafar sa cititi poserile la useri , in cautare de greseli ca sa le corectati .... ce mai faceti ??:D

Pai mai rad si ei un peu de tine!Desi pentru asta nu e nevoie sa fii moderator... :unsure:

fane_casieru'01.11.2007 13:45
am si io o intrebare pentru voi moderatorii .... inafar sa cititi poserile la useri , in cautare de greseli ca sa le corectati .... ce mai faceti ??:D

 

Tesem la gherghef...mai un goblen...un macrame...o flanea...un ciupic...si cand nu avem ce corecta ne imbatam ca porcii.

Chiar...stii sa crosetezi ?

Stanici01.11.2007 14:31

Eu stiu sa ma imbat.

carminastan01.11.2007 14:34

asa stie toata lumea. ideea e: stii sa nu te imbeti?

axl2301.11.2007 14:58

Cine stie sa nu se imbete e un porc de caine.

korynna01.11.2007 15:30

Uite eu acum nu stiu sa nu ma imbat si e grav :laugh:

«139404142431251»