FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«118192021221251»
axl2319.09.2007 21:13

Ce porc!!!

c.ronaldo1720.09.2007 17:18

Dovada ca Denii ne urmareste din umbra.

 

asd.PNG

Dragoshel20.09.2007 17:19

ahaaaa,, pentru ca el este cu ochii pe noi :))))

korynna20.09.2007 17:20

Dar tu il urmaresti cam mult pe Danny... :wink:

c.ronaldo1720.09.2007 17:32

@Korynna

 

Sunt un aparator al marilor eroi ai fotbalului romanesc de dupa Ceausescu incoace. :D

axl2320.09.2007 17:40

Eu cand v-am spus ca l-am vazut la "Ce carti am mai citit" nu m-a crezut nimeni.

yo_marius_xxx22.09.2007 07:23

incepem actiunea "cautarea lui denii"????

JDERUL22.09.2007 07:30

Culmea indolentei: Sa te numesti Ovidiu Petre si sa te plangi patronului ca Hagi nu are ce sa te invete in materie de fotbal !

forever_STEAUA22.09.2007 08:45
incepem actiunea "cautarea lui denii"????

 

 

Poți sã te apuci de treabã. Venim și noi imediat.

fane_casieru22.09.2007 09:18

Nu-l mai cautati pe Danny.A ramas in Cehia in asteptarea returului cu Slavia :biggrin: :biggrin:

yo_marius_xxx22.09.2007 09:21

haahahahahahahahahahaha........scuze da' n-am putut sa ma abtin!!!!! f tare fane!!! =)))

-=Danny=-22.09.2007 11:46

@korynna , tu chiar esti moderator ???:O:O:O:O Asta chiar m-a lasat puff ..... Si sa stiti ca nu m-ati pierdut , io am intrat si am postat pe forum , da daca voi ma cautati decat la discutii libere :laugh:

korynna22.09.2007 11:48

Nu,sunt doar green :tongue: Chiar asa greu de crezut?

-=Danny=-22.09.2007 11:53

Ce e si ala gren ?? Oricum ms pentru raspunsul fff rapid :D , vreau si io sa devin moderator .... sau gren :D .

korynna22.09.2007 11:57

Nu cu mine trebuie sa vorbesti daca vrei sa devii mod.

**alex**22.09.2007 17:23

Denii o sa ajungi moderator cand o sa plece Gigi de la Steaua.

Wally22.09.2007 18:47

E clar atunci. Deni n-o sa ajunga niciodata moderator...

dee22.09.2007 19:48
Ce e si ala gren ?? Oricum ms pentru raspunsul fff rapid :D , vreau si io sa devin moderator .... sau gren :D .

 

 

Danny ... in sfarsit ti-ai facut aparitia ...ma bucur.

Eu zic ca esti pe drumul cel bun, tempereza-ti limbajul , un pic de atentie la gramatica ...si gata, esti moderator.

Oricum, ai un atu: poti sa intretii atmosfera ;)

yo_marius_xxx22.09.2007 20:09

dar macar "moderator pentru o zi" pot sa fiu si eu??? daca se poate pe 29 februarie (macar o data la 4 ani!!!)

cRiss4Steaua22.09.2007 20:39

pot sa fiu moderator pentru 2 minute cat fac un print ? :X dau spaga groasa !

Wally22.09.2007 20:41

Si-a facut Dee aparitia? :blink:

**alex**22.09.2007 20:44

S-a intors din strainatate :laugh: :wink:

Wally22.09.2007 20:48

Poate nici n-a fost plecata :tongue:

dee22.09.2007 20:49
Si-a facut Dee aparitia? :blink:

 

 

surpins, mirat, dezamagit? :)

mai, nu m-am putut abtine sa nu-i transmit un mesaj de incurajare lui Danny , in demersul lui de a ajunge moderator.

Wally22.09.2007 20:53

Surprins si mirat. Dezamagit, nu. Au fost tot felul de polemici pe baza echipei pe care o simpatizezi cel mai mult. Eu am militat pentru U. Poate ne lamuresti...

 

Deni e pe drumul cel bun, dar mai are de "tras" pentru a ajunge moderator...

«118192021221251»