toti sunt beti...cine sa mai fie treaz?
toti sunt beti...cine sa mai fie treaz?
cred ca toti dorm la ora asta
De la cat incepe licitatia?
@yo_marius_xxx - As lua-o eu...... dar nu am shimbat...ai sa-mi dai restul la 100 roni ?
am fane......da' poate da cnv mai mult!!!!
licitatia incepe d la 100 lei......sa vedem....
vand un rinichi.....relatii pe prv
Pune poza cu el, sa vedem pe ce dam banii.
vand un rinichi.....relatii pe prv
Pe care-l vinzi pe ala cu pietre sau ala stafidit ????
Bineinteles, nu am nimic cu nimeni, poate as avea o usoara aversiune fata de cel care mi-a furat bricheta Zippo ieri, dar in cateva zile s-ar putea sa treaca si-asta.
Care bricheta, aia care e la mine si e stantata Zippo pe baza ... si made in USA? ![]()
yo vand fan.....cumpara cineva?
Toti aveti cate ceva de vanzare, dar vad ca nu cumpara nimeni ![]()
Vand retina partial dezlipita.
Cumpar super glue pt cealalta retina.
Rog seriozitate.
Astept propuneri si oferte la adresa l***@***
De cand nu mai e Danny pe forum topicul asta s-a transformat in targ.
faci reducere pentru membrii AISS?
NU
Am fost plecat pe mare o saptamana si deja topicul asta s-a transformat radical. Trebuie sa ma imbat intr-o noapte ca sa-l aduc la gloria de alta data.
Doamne, cate nu fac eu pentru forumul asta!!!
@axele - pai daca tu nu...atunci cine ????
@fane
Stii foarte bine ca am nevoie de-o femeie care sa stie meserie. Si da, port haina de blana, are cineva vreo problema?
@axele - - bine si tu FIZZeeeeee :biggrin:
@everyone.
cumpar bricheta sa-i dau foc lu' benzina :laugh:
Vand preten cu ochi lipsa. Il dau la juma' de pret. Nu stiu daca mai e in garantie.
In topicul asta cum fac offtopic ??? ![]()
sincer, io am facut cerere la inceput, dar apoi nu am mai postat ca s-a refacut sistemul, trebuie sa ai invitatie ca pe myforum ![]()
Motivul pentru care Denii nu mai intra pe forum.
b0gd4n `07: mahh denii mah,
b0gd4n `07: da` esti chiar porc,
b0gd4n `07: de ce nu mai intri pe forum?
b0gd4n `07: lumea te vrea, te iubeste
Danny Dany: daca o sa mai continue insuccesele Stelei nu o sa intruu
Danny Dany: o sa intruu cand are Steaua succes
E un fel de "Victor".