FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«117181920211251»
yo_marius_xxx08.09.2007 23:40

toti sunt beti...cine sa mai fie treaz?

Bebe4ever09.09.2007 00:23

cred ca toti dorm la ora asta

yo_marius_xxx09.09.2007 10:22

......o cumpara cineva?

Dacie_Suparata_Rau1.JPG

Bebe4ever09.09.2007 12:05

De la cat incepe licitatia?

fane_casieru09.09.2007 12:06

@yo_marius_xxx - As lua-o eu...... dar nu am shimbat...ai sa-mi dai restul la 100 roni ?

yo_marius_xxx09.09.2007 15:16

am fane......da' poate da cnv mai mult!!!!

 

licitatia incepe d la 100 lei......sa vedem....

benzina09.09.2007 15:24

vand un rinichi.....relatii pe prv

Stanici09.09.2007 16:17

Pune poza cu el, sa vedem pe ce dam banii.

fane_casieru09.09.2007 19:36
vand un rinichi.....relatii pe prv

 

Pe care-l vinzi pe ala cu pietre sau ala stafidit ????

PortarNr4310.09.2007 05:49
Bineinteles, nu am nimic cu nimeni, poate as avea o usoara aversiune fata de cel care mi-a furat bricheta Zippo ieri, dar in cateva zile s-ar putea sa treaca si-asta.

 

Care bricheta, aia care e la mine si e stantata Zippo pe baza ... si made in USA? :happy:

shmekheru10.09.2007 19:50

yo vand fan.....cumpara cineva?

Bebe4ever10.09.2007 20:35

Toti aveti cate ceva de vanzare, dar vad ca nu cumpara nimeni :))

Azzido11.09.2007 17:54

Vand retina partial dezlipita.

Cumpar super glue pt cealalta retina.

Rog seriozitate.

Astept propuneri si oferte la adresa l***@***

c.ronaldo1711.09.2007 18:01

De cand nu mai e Danny pe forum topicul asta s-a transformat in targ.

carminastan11.09.2007 18:01

faci reducere pentru membrii AISS?

shmekheru11.09.2007 20:18

NU

axl2315.09.2007 15:42

Am fost plecat pe mare o saptamana si deja topicul asta s-a transformat radical. Trebuie sa ma imbat intr-o noapte ca sa-l aduc la gloria de alta data.

Doamne, cate nu fac eu pentru forumul asta!!!

fane_casieru15.09.2007 16:33

@axele - pai daca tu nu...atunci cine ????

axl2315.09.2007 16:39

@fane

Stii foarte bine ca am nevoie de-o femeie care sa stie meserie. Si da, port haina de blana, are cineva vreo problema?

fane_casieru15.09.2007 16:44

@axele - - bine si tu FIZZeeeeee :biggrin:

Azzido15.09.2007 18:38

@everyone.

cumpar bricheta sa-i dau foc lu' benzina :laugh:

Stanici15.09.2007 19:10

Vand preten cu ochi lipsa. Il dau la juma' de pret. Nu stiu daca mai e in garantie.

_yang18.09.2007 11:34

In topicul asta cum fac offtopic ??? :unsure:

Dragoshel18.09.2007 13:14

sincer, io am facut cerere la inceput, dar apoi nu am mai postat ca s-a refacut sistemul, trebuie sa ai invitatie ca pe myforum :)

c.ronaldo1719.09.2007 16:41

Motivul pentru care Denii nu mai intra pe forum.

 

b0gd4n `07: mahh denii mah,

b0gd4n `07: da` esti chiar porc,

b0gd4n `07: de ce nu mai intri pe forum?

b0gd4n `07: lumea te vrea, te iubeste

Danny Dany: daca o sa mai continue insuccesele Stelei nu o sa intruu

Danny Dany: o sa intruu cand are Steaua succes

 

E un fel de "Victor".

«117181920211251»