Mi s-a intamplat si mie asta de atatatea ori...
P.S.: Cred ca ar trebui deschis un topic special pentru impatimitii acestor "sporturi": koniac-kanoe, halbere, sticlism...
Axl fiind moderator, ai prioritate!
:biggrin: Teoretic nu-s cele mai grele ''sporturi''!Dar practic sunt!Mai ales dupa ce le ''practici''... ![]()
