FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«116171819201251»
DelPiero1004.09.2007 10:49
Mi s-a intamplat si mie asta de atatatea ori...

 

P.S.: Cred ca ar trebui deschis un topic special pentru impatimitii acestor "sporturi": koniac-kanoe, halbere, sticlism...

Axl fiind moderator, ai prioritate!

:biggrin: Teoretic nu-s cele mai grele ''sporturi''!Dar practic sunt!Mai ales dupa ce le ''practici''... :mellow:

cRiss4Steaua04.09.2007 14:05

haha cata caterinca ..

 

aPP ... care are cont Pe Hi5 si face kteva commuri > fac si eu =))

M@rmota04.09.2007 14:08

:dry: 10 mii (ROL) pentru fiecare comm.

 

Facem afacerea?

yo_marius_xxx04.09.2007 17:26

8.000 rol....sunt mai ieftin.....:)))))))))))

cRiss4Steaua04.09.2007 18:18

care mai liciteaza ?:> pana acum Marius ^:)^ :))

Wally04.09.2007 18:37

La fiecare comment primit dau 2 faivuri! :biggrin:

yo_marius_xxx04.09.2007 18:39

constat ca nu sunt singurul care are prieteni ce nu dau cmm p haifaiv....

c.ronaldo1705.09.2007 05:34
E cazul sa-l dam disparut din nou pe danny ?

E cazul sa-l dam disparut din nou pe danny ?

fane_casieru05.09.2007 07:40
E cazul sa-l dam disparut din nou pe danny ?

 

Ronaldo - n-avem noi norocul asta !

axl2305.09.2007 08:01
N-am, dar am o ciocolata milka si stiu cine a invelit-o. :tongue:

Sunt absolut sigur ca e prima oara cand Marmota aude o gluma cu astfel de subiect.

PortarNr4305.09.2007 09:30

No, pai acuma ... n-am citit tot forumul. Daca o aveti in dublura imi cer scuze si pot sa o si sterg, no problem. :unsure:

 

Am dat o cautare si am gasit cate ceva ... nah, mare scofala ... mea culpa!

@axl23, ma simt cam urmarit si pus la colt cam de fiecare data cand ai ocazia! Ai ceva cu mine ... sau poate impotriva mea? :tongue:

cRiss4Steaua07.09.2007 10:39

haideti ma faceti ceva kterinca ca nu so postat demult paci :))

Bebe4ever07.09.2007 11:47

Momentan e pauza! Reveniti! :)))

cRiss4Steaua07.09.2007 21:38

haha si acuma imi aduc aminte cand comenta Catalin un meci .. si spunea .. " MIN. 5 - reclama: MGA IN CAsA TA " =)))))

PavelAndrei07.09.2007 22:28

era un meci nush intre Steaua si Craiova parca daca imi aduc bine aminte si trage lacatush la poarta la care face comentatoru shut...si...P**a =))=))a fost cel mai tare la faza aia=))

SebahSTEAUA08.09.2007 00:31

AXL,frate...esti criminal...:)) ...tocmai am terminat de citit cele 23 de pagini de aberatii si sa stiti ca mai aveti un insomniac alcoolic printre voi...:)...pacat ca nu sunt mai activ pe forum :)) ..uneori regret...:D

korynna08.09.2007 02:04

se pare ca in seara asta nu mai e niciun insomniac pe aici :tongue:

axl2308.09.2007 07:14
@axl23, ma simt cam urmarit si pus la colt cam de fiecare data cand ai ocazia! Ai ceva cu mine ... sau poate impotriva mea? :tongue:

Sa stii ca si eu am avut impresia asta, chiar mi-era teama ca exagerez. De aceea vreau sa-mi cer scuze. Bineinteles, nu am nimic cu nimeni, poate as avea o usoara aversiune fata de cel care mi-a furat bricheta Zippo ieri, dar in cateva zile s-ar putea sa treaca si-asta.

SebahSTEAUA08.09.2007 11:49

hai sa va zic una buna...."ce e alb la un om negru?" ...

"STAPANU" =))

c.ronaldo1708.09.2007 14:33

Da`o naibii d` treaba. Azi am realizat ca nu cunosc nici o Marie sau Marian. :dry:

axl2308.09.2007 14:35

Nici macar pe Marean?

c.ronaldo1708.09.2007 14:36

Nici pe Marean.

axl2308.09.2007 14:38

Eu azi am realizat ca pana si frizeritele au un simt al esteticului mai dezvoltat ca al meu.

yo_marius_xxx08.09.2007 23:23

bai ce plictiseala.......mai e vreun noctambul beat la ora asta?

Bebe4ever08.09.2007 23:36

mana sus cine mai e treaz :))

«116171819201251»