FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1124612471248124912501251»
clausblaus10.02.2013 00:45

Moama,ce liniste pe saitul asta,nu tu meciuri(lasa-le pe astea de pregatire ca nu ne intereseaza)nu tu plangeri pe topicul specific.....nimic interesant.

Plictiseala mare moncher,plictiseala mare!!!

Lays25.02.2013 07:00

Daca va intrebati ce s-a intamplat cu multi useri de pe site, look no further.

 

 

Au fost mancati de crocodili.

dee27.02.2013 09:27

Cine ne-a luat la misto cu cartonasele galbene? A cui a fost ideea?

Lari01.03.2013 20:18

Here we go again... :D

xray.jpg

xray1.jpg

red&blue_boy01.03.2013 20:34

Free xray ! Free Vulturul Becali ! Free Arhimede! Free Tesi !

drvladyk03.03.2013 15:30

Ba, gata, mergeti pe varfuri nu faceti deranj, s-a trezit boss

 

21 vizitatori, 2 membri, 0 membri ascunsi drvladyk, Google.com, Azzido

 

:)):)):))

Azzido03.03.2013 21:15

Pai tre' sa mai munceasca cineva si in tara asta...

drvladyk15.03.2013 09:21

"Ne-am ajuns, mergem cu taxiul, ca destul am rupt adidasii la Craiova" - "Ia uite roata Londrei...La zece lire coboram"

 

http://www.romanikatube.ro/index.php?optio...mp;video_id=536

clausblaus15.03.2013 09:42

"Filmeaza bai leul ala....bai da incoa' bai fraiere ca uite Big Benul,uite pe unde e........"

 

Ce vorbesti domle'...unii au ajuns sa-si plimbe pamantul dintre degete cu taxiul,super tare frate...fara numar!

axl15.03.2013 21:24

Mai, am chef de-o cearta strasnica, de-aia din trecut, cu de toate.

Cineva sa zica repede ceva nasol de staff la "Nemultumiri".

Lari15.03.2013 22:12

Iete-l p-asta, bai, stie ca e-n carti pentru postul de mod si incepe sa faca atmosfera, ca sa aiba apoi ce munci... :ce_oameni:

MoWeed16.03.2013 10:04

Lari, gura pacatosului adevar graieste :))

axl16.03.2013 10:06
funny_kid_tells_joke_to_dog.jpg
Lari16.03.2013 13:05

Ce, Axle, vrei sa ne certam? :))

clausblaus16.03.2013 18:29

Vezi Axle,nu te pune rau cu cine nu trebuie.Tu tine minte deal-de-astia ca mine,ca sa ai cu cine te razboi!:))

clausblaus16.03.2013 19:35

Dragoshel.....s-a inrosit?!

clausblaus16.03.2013 20:34

"16 vizitatori, 6 membri, 1 membri ascunsi

Google.com, clausblaus, MoWeed, xray, Marius, STARforce, Lays"

 

Are pile domle....are pile.

Chici despre cine este vorba!

Lari05.04.2013 19:56

Dragoshele, grija mare, te-au inconjurat conjuratii. :photo:

oameni_rai.jpg

Dragoshel06.04.2013 05:49

sunt pazit bine Lari :D

axl06.04.2013 10:48

NASA inregistreaza absolut toate convorbirile pe care le au astronautii in spatiu. Mai jos, conversatii de pe Apollo 10.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

drvladyk08.05.2013 16:30
drvladyk09.05.2013 15:32

Toronto, Ronnie, haideti sa ne lasam de baut

Lari09.05.2013 23:34

Bai, ganditi-va bine...

womenpro.jpg

forever_STEAUA11.05.2013 13:26

Nostalgia... bat-o vina!

 

Va pup dragii mei (stiti voi care sunteti) :)

axl11.05.2013 14:43

Hehe, ti s-a facut dor de mine, forever?

«1124612471248124912501251»