Moama,ce liniste pe saitul asta,nu tu meciuri(lasa-le pe astea de pregatire ca nu ne intereseaza)nu tu plangeri pe topicul specific.....nimic interesant.
Plictiseala mare moncher,plictiseala mare!!!
Moama,ce liniste pe saitul asta,nu tu meciuri(lasa-le pe astea de pregatire ca nu ne intereseaza)nu tu plangeri pe topicul specific.....nimic interesant.
Plictiseala mare moncher,plictiseala mare!!!
Daca va intrebati ce s-a intamplat cu multi useri de pe site, look no further.
Au fost mancati de crocodili.
Cine ne-a luat la misto cu cartonasele galbene? A cui a fost ideea?
Free xray ! Free Vulturul Becali ! Free Arhimede! Free Tesi !
Pai tre' sa mai munceasca cineva si in tara asta...
"Ne-am ajuns, mergem cu taxiul, ca destul am rupt adidasii la Craiova" - "Ia uite roata Londrei...La zece lire coboram"
http://www.romanikatube.ro/index.php?optio...mp;video_id=536
"Filmeaza bai leul ala....bai da incoa' bai fraiere ca uite Big Benul,uite pe unde e........"
Ce vorbesti domle'...unii au ajuns sa-si plimbe pamantul dintre degete cu taxiul,super tare frate...fara numar!
Mai, am chef de-o cearta strasnica, de-aia din trecut, cu de toate.
Cineva sa zica repede ceva nasol de staff la "Nemultumiri".
Iete-l p-asta, bai, stie ca e-n carti pentru postul de mod si incepe sa faca atmosfera, ca sa aiba apoi ce munci... ![]()
Lari, gura pacatosului adevar graieste ![]()
Ce, Axle, vrei sa ne certam? ![]()
Vezi Axle,nu te pune rau cu cine nu trebuie.Tu tine minte deal-de-astia ca mine,ca sa ai cu cine te razboi!![]()
Dragoshel.....s-a inrosit?!
"16 vizitatori, 6 membri, 1 membri ascunsi
Google.com, clausblaus, MoWeed, xray, Marius, STARforce, Lays"
Are pile domle....are pile.
Chici despre cine este vorba!
sunt pazit bine Lari ![]()
Trai-v-ar slapii....spre 25:
http://www.timesnewroman.ro/life-death/928...verest-in-slapi
Toronto, Ronnie, haideti sa ne lasam de baut
Nostalgia... bat-o vina!
Va pup dragii mei (stiti voi care sunteti) ![]()
Hehe, ti s-a facut dor de mine, forever?