Cum a postat doctorul aici incepe sa se simta miros de inteligenta, iese prin unitatea centrala ![]()
Free Gigi! US 25! Joga mod!
Cum a postat doctorul aici incepe sa se simta miros de inteligenta, iese prin unitatea centrala ![]()
Free Gigi! US 25! Joga mod!
Sisu e liber!
Neymar e in Europa!
Gigi e INCARCAT!!!!!!!!!
)
Joga UNIC moderator,caci la inteligenta 'mnealui nu stim daca mai incape cineva.
Parca pentru a demonstra ca am dreptate in ceea ce-l priveste, nea virgil a facut-o lata din nou.
In incercarea de a ma bana, el mi-a scazut acel 10% dat aiurea dovedind cam ce ii poate caputul ![]()
Tehnologia l-a invins pe marele corect care se simte jignit grav cand cineva demonstreaza ca nu e prea inteligent ![]()
pt doritori, in special Adrian sau Mo:
http://lp.canadianvisaexpert.com/canada/_s...spx?af=can_2070
Cine nu-i mod, e redactor. Cine nu-i redactor, e mod. Cine nu e nici una, nici alta, sigur se cunoaste cu vreun mod, ori cu vreun redactor.
![]()
Pai daca sunt atatia sefi cine mai munceste pe site-ul asta????
Cine mai cara pianul???
Lari, tocmai tu sa lipsesti din lista aia...
Choli, Adrian te asteapta la macdonaldsul din manastur cu ocazia meciului cu CFR. Nu ma intreba cum si unde e pentru ca nu sunt din Cluj.
Da sa filmati si sa puneti pe youtube.
Tot degeaba daca nu va aduceti si prietenele pt a face un cat fight ![]()
Am sa fiu acolo
Ma ma lesi? Am mai auzit de smardoi de genul asta din Ramnicul Valcea care spuneau ca ma baga in scaun cu rotile si m-am dus la ei acolo in parcul Zavoi singur cuc, fara nimeni si am asteptat in zadar sa iasa cucuvelele....
Frate smardoi de tastatura gasim cat este netul asta de mare si daca da nefericirea in ei sa-i intalnesti face to face, se da ca este fratele geaman a unui vecin si a unui cumnat sau ca stai domne ca s-a interpretat gresit si ca nu ai inteles bine....
Uite promit ca mergem acolo, sa vina cati vor ei si la ora 14:00 sa fie in fata la Mec ok?
Harald, fii un valet amabil si intreaba-l pe Adrian si de ora !![]()
![]()
Acum inteleg de ce-l pastrati pe hharald pe forumul asta; joaca perfect rolul de Sancho Panza
Totusi, din moment ce toti talibanii au fost banati definitiv, mai e nevoie de o curea de legatura cu ei?
Apropo daca este Stelist atat de mare pe cum se afisa pe aici, de ce nu vine la meci? Oare sa fie de la 76726376217367127371263 de km facuti pentru Steaua si acum a obosit???
Din ce stiu e vorba de a imparti o saorma amicala, nu de smardoiala.
Pe de alta parte nu inteleg chestia asta cu valetul, daca avem principii comune nu inseamna ca ce va imaginati e adevarat si daca ma roaga sa scriu ceva e perfect justificat deoarece are accesul restrictionat. Dar ce sa inteleaga unul care are o viata de forum si propune rezolvarea problemelor din viata suporterilor prin batai exemplare? Te anunt pe aceasta cale ca te am pe ignore, asa ca nu te mai obosi sa raspunzi la ce scriu.
Stai linistit, eu nu am nicio contributie la pagina.
Bagamias pu la in principiile voastre comune, ba mizerie pletoasa care nu iti speli parul decat 1 data pe luna, valetul pulii, te *** in gura si pe tine si pe Adrian, mizeriilor, stati dracu acolo pe facebook si scrieti dejectii, ce principii ma cand voi va rugati sa piarda Steaua ca aveti o obsesie bolnava cu ciobanul...Sa trag la **** la tot facebookul care conduce pagina aia mizerabila.
P.S. imi pun capul ca **** aia ordinara nu are tupeu sa vina la McDonalds.
Asa cum tu nu ai avut tupeu sa vii in Romania?
Din ce stiu e vorba de a imparti o saorma amicala, nu de smardoiala.
Jos palaria daca omul chiar se prezinta si vrea sa poarte o discutie amicala si normala la o shaorma.
Pe de alta parte nu inteleg chestia asta cu valetul, daca avem principii comune nu inseamna ca ce va imaginati e adevarat si daca ma roaga sa scriu ceva e perfect justificat deoarece are accesul restrictionat.
Chestia cu valetul provine din faptul ca in afara de a fi releu de retransmisie, nu postezi si altceva.
A venit ala ma sau nu la intalnire?
A venit ala ma sau nu la intalnire?
tu ce crezi ?
L-am sunat pe Dan Besliu ca eram curios.