FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«112471248124912501251»
Lari11.05.2013 14:57

Welcome Becks, chiar avem nevoie de moderatori cu experienta. :gathering:

Marius11.05.2013 17:06
Va pup dragii mei (stiti voi care sunteti) :)

 

Virgil? :naughty:

forever_STEAUA11.05.2013 19:33

Axl, de tine mi-a fost mereu dor. Nu se putea altfel.

 

Marius, zici si tu ceva. ;)

 

Lari, alea sunt vremuri demult apuse. :))

axl11.05.2013 20:27

Anyhow, bine ai revenit Alina! Le-am spus celorlalti ca te-ai casatorit si ai doua gemene, Sofia si Irene.

forever_STEAUA11.05.2013 21:43

 

Axl, bine v-am regasit. Stiam eu ca nu ma lasi tu la greu. De tripleti n-ai pomenit nimic?

Dragoshel12.05.2013 16:48
Nostalgia... bat-o vina!

 

Va pup dragii mei (stiti voi care sunteti) :)

 

ohooo n'ziuaa

Ronnie12.05.2013 19:52

Sarut-mana, pe mine ma mai tineti minte? Sa stiti ca am evoluat, nu mai scriu cu "k" in loc de "ca" si am fost si pe Ghencea de atunci. :D

axl14.05.2013 05:36

Buna dimineata.

 

 

drvladyk05.06.2013 20:51

Da, incap si stau chiar labartat ca e cea mai mare de la firma lor. Si nu e 2000, e 61k(cu niscaiva discount ). Nu pun poza ca oamenii sunt ranchiunosi...

Ronnie05.06.2013 22:11

Ce-ai moldovene? Te certi singur?

Joga Bonito05.06.2013 22:36

L-am intrebat ce masina are pe topicul de nemultumiri si daca incape in ea.

 

Unul dintre moderatori a inteles altceva si mi-a dat 10% pentru atac la persoana sau ceva de genul.

blindius05.06.2013 22:52

Urmatorul care scrie aici e free-gigist.

Ronnie05.06.2013 23:36

Desi o Maria Ioana la vremea ei este excelenta, nici Gigi nu se lasa mai prejos

 

media_136923223940479300.jpg

clausblaus06.06.2013 08:00
Urmatorul care scrie aici e free-gigist.

 

Ronnie,desi o da in suceala.:)))

MoWeed06.06.2013 08:32
Da, incap si stau chiar labartat ca e cea mai mare de la firma lor. Si nu e 2000, e 61k(cu niscaiva discount ). Nu pun poza ca oamenii sunt ranchiunosi...

Degeaba ai bmw daca nu asculti manele in ea...

ARKA06.06.2013 09:38

...sau nelu ciulin.

 

http://youtu.be/iIFKn54SAtg

Lari06.06.2013 15:32
red&blue_boy06.06.2013 19:26
Degeaba ai bmw daca nu asculti manele in ea...

Si musai alb.

Idealul ar fi sa fie si inscrisa pe Bulgaria ! :)

clausblaus06.06.2013 19:30

""Bai, baieti, hai s-o dam pe aia dreapta. Baietii astia doi de la moderare sunt ei sufletisti si capabili in alte domenii, dar deocamdata n-au inteligenta necesara sa ne modereze........""

 

Sincer,nu ma puteam hotara unde ar merge mai bine,la gluma zilei ori la stirile zilei si-am zis ca pana m-oi hotara s-o las aici.

Asta-i cu dedicatie de la unicul moderator in stare sa modereze de unul singur.Sa ne amintim cu drag de performantele sale!!!!!!!!!!

drvladyk06.06.2013 19:36

tocmai postam dincolo ca as muta la glume, iar ne acuza de cardasie :))

clausblaus06.06.2013 20:01

Jucam in aceeasi Liga,avem acelasi patron si purtam aceleasi culori......sa moara dujmanii de ciuda.:)))

Ronnie06.06.2013 20:49
Ronnie,desi o da in suceala.:)))

 

M-am imprietenit cu moderatorii, mi se falfaie, astept sa termine astia cu bacul sa ma leg de doctorii din banat. :D

Joga Bonito06.06.2013 21:03
Sincer,nu ma puteam hotara unde ar merge mai bine,la gluma zilei ori la stirile zilei si-am zis ca pana m-oi hotara s-o las aici.

Asta-i cu dedicatie de la unicul moderator in stare sa modereze de unul singur.Sa ne amintim cu drag de performantele sale!!!!!!!!!!

 

Hotara?

 

Vezi ca se scrie hotarî si m-oi hotarî ca fapt divers. Daca tot te-ai hotarat sa faci misto de altul mai inteligent decat tine, un prim pas pentru credibilitatea ta ar fi sa nu-ti mai bati joc de limba materna.

 

Ai priceput, nenea? Ai un like pentru straduinta si un dislike pentru originalitate.

clausblaus06.06.2013 21:38

Moama,m-ai gabjit,ai o bulina alba.Esti tare ce sa zic,da' altceva nu ai gasit sa arunci "pe piata"......ceva legat de felul in care moderai pe vremea cand te credeai un mic imparat?:)))

Te-ai oparit amice da' lasa,tu sa fii sanatos!

MoWeed06.06.2013 22:41

Prostul striga "prostii" :D

«112471248124912501251»