Welcome Becks, chiar avem nevoie de moderatori cu experienta. ![]()
Welcome Becks, chiar avem nevoie de moderatori cu experienta. ![]()
Va pup dragii mei (stiti voi care sunteti)![]()
Virgil? ![]()
Axl, de tine mi-a fost mereu dor. Nu se putea altfel.
Marius, zici si tu ceva. ![]()
Lari, alea sunt vremuri demult apuse. ![]()
Anyhow, bine ai revenit Alina! Le-am spus celorlalti ca te-ai casatorit si ai doua gemene, Sofia si Irene.
Axl, bine v-am regasit. Stiam eu ca nu ma lasi tu la greu. De tripleti n-ai pomenit nimic?
Nostalgia... bat-o vina!
Va pup dragii mei (stiti voi care sunteti)
ohooo n'ziuaa
Sarut-mana, pe mine ma mai tineti minte? Sa stiti ca am evoluat, nu mai scriu cu "k" in loc de "ca" si am fost si pe Ghencea de atunci. ![]()
Buna dimineata.
Da, incap si stau chiar labartat ca e cea mai mare de la firma lor. Si nu e 2000, e 61k(cu niscaiva discount ). Nu pun poza ca oamenii sunt ranchiunosi...
Ce-ai moldovene? Te certi singur?
L-am intrebat ce masina are pe topicul de nemultumiri si daca incape in ea.
Unul dintre moderatori a inteles altceva si mi-a dat 10% pentru atac la persoana sau ceva de genul.
Urmatorul care scrie aici e free-gigist.
Urmatorul care scrie aici e free-gigist.
Ronnie,desi o da in suceala.
)
Da, incap si stau chiar labartat ca e cea mai mare de la firma lor. Si nu e 2000, e 61k(cu niscaiva discount ). Nu pun poza ca oamenii sunt ranchiunosi...
Degeaba ai bmw daca nu asculti manele in ea...
Degeaba ai bmw daca nu asculti manele in ea...
Si musai alb.
Idealul ar fi sa fie si inscrisa pe Bulgaria ! ![]()
""Bai, baieti, hai s-o dam pe aia dreapta. Baietii astia doi de la moderare sunt ei sufletisti si capabili in alte domenii, dar deocamdata n-au inteligenta necesara sa ne modereze........""
Sincer,nu ma puteam hotara unde ar merge mai bine,la gluma zilei ori la stirile zilei si-am zis ca pana m-oi hotara s-o las aici.
Asta-i cu dedicatie de la unicul moderator in stare sa modereze de unul singur.Sa ne amintim cu drag de performantele sale!!!!!!!!!!
tocmai postam dincolo ca as muta la glume, iar ne acuza de cardasie ![]()
Jucam in aceeasi Liga,avem acelasi patron si purtam aceleasi culori......sa moara dujmanii de ciuda.
)
Ronnie,desi o da in suceala.)
M-am imprietenit cu moderatorii, mi se falfaie, astept sa termine astia cu bacul sa ma leg de doctorii din banat. ![]()
Sincer,nu ma puteam hotara unde ar merge mai bine,la gluma zilei ori la stirile zilei si-am zis ca pana m-oi hotara s-o las aici.Asta-i cu dedicatie de la unicul moderator in stare sa modereze de unul singur.Sa ne amintim cu drag de performantele sale!!!!!!!!!!
Hotara?
Vezi ca se scrie hotarî si m-oi hotarî ca fapt divers. Daca tot te-ai hotarat sa faci misto de altul mai inteligent decat tine, un prim pas pentru credibilitatea ta ar fi sa nu-ti mai bati joc de limba materna.
Ai priceput, nenea? Ai un like pentru straduinta si un dislike pentru originalitate.
Moama,m-ai gabjit,ai o bulina alba.Esti tare ce sa zic,da' altceva nu ai gasit sa arunci "pe piata"......ceva legat de felul in care moderai pe vremea cand te credeai un mic imparat?
)
Te-ai oparit amice da' lasa,tu sa fii sanatos!
Prostul striga "prostii" ![]()