la multi ani red & Azzido!
sper ca taberele din care faceti parte sa ingroape securea razboiului mai devreme sau mai tarziu.
Deci e evident ca taberele s-au delimitat 
)
Din pacate securea nu se poate ingropa, ebonyc a plecat, restul sunt(em) cu un picior afara. Deci batalia a fost castigata clar de coltul din stangaaa.
PS ca o observatie personala, ma refer la toti aici nu la Harald, l-am citat pt ca mi-a placut faza cu taberele si tomahawku... ba da lu Gandalf nimeni? Pt toate articolele alea nu merita si el un La Multi ani?