FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1124512461247124812491251»
drvladyk28.11.2012 21:08

OK, repet atunci inttrebarea de aseara, de ce nu se judeca cu aceeasi unitate de masura? Ca eu asa vad lucrurile, pe dusmani ii arzi mai rau decat pe altii. E doar ce vad, nu am complotat nici cu Adrian nici cu Filip, poti sa-mi iei toate pm-urile la rand.

drvladyk28.11.2012 22:24

 

situl e pe calea cea buna, va urez "succesuri"

 

 

axl01.12.2012 09:12

Cine n-are Gandalf sa-si cumpere.

drvladyk01.12.2012 12:03

Facem o cheta? Ii cumparam unul lui Azzido de craciun? :)):))

clausblaus11.12.2012 12:29

S-a intrerupt campionatul,canci meciuri...canci polemici!

Ceva porcaiala pe aici?:))))

terente12.12.2012 14:07

 

Un becalist incercand sa faca o gluma lui drvladyk. Ghinionul lui ca pe acolo se plimba si Adrian (cel cu tricoul in dungi)

STARforce12.12.2012 16:09

 

Lays12.12.2012 17:07

 

Cititi si descrierea. LOL!

Alin9412.12.2012 17:28
axl13.12.2012 09:44

Gandalf? Care Gandalf? Poate Grima.

clausblaus17.12.2012 10:59

""Membrii nostri au trimis un total de 635,973 mesaje.

Avem 55,139 membri inregistrati.""

 

Putem umple Arena Nationala fara probleme!

Ronnie17.12.2012 13:19

Nu merge ca vreo 5000 de conturi sunt numai ale lui Toronto :D

Lays19.12.2012 20:24
axl22.12.2012 18:12

Pentru cine foloseste Nokia Maps, fostul Ovi Maps, s-au updatat hartile pentru Romania.

drvladyk26.12.2012 23:06
la multi ani red & Azzido!

sper ca taberele din care faceti parte sa ingroape securea razboiului mai devreme sau mai tarziu.

 

Deci e evident ca taberele s-au delimitat :)):)):))

Din pacate securea nu se poate ingropa, ebonyc a plecat, restul sunt(em) cu un picior afara. Deci batalia a fost castigata clar de coltul din stangaaa.

 

PS ca o observatie personala, ma refer la toti aici nu la Harald, l-am citat pt ca mi-a placut faza cu taberele si tomahawku... ba da lu Gandalf nimeni? Pt toate articolele alea nu merita si el un La Multi ani?

blindius27.12.2012 14:00

drvladyk moderator: nici dracu' nu mai incalca regulamentu' :shutup2:

Lari08.01.2013 13:27

Vreun Florin sau Romeo din Bacau p-aci? :rolleyes:

 

 

Stadionul municipal din Bacau a ramas fară nocturnă după ce, in cursul noptii de luni spre marti, trei hoti au patruns nestingheriti de nimeni in zona instalatiilor de iluminat si au sustras 92 de cabluri de cupru cu dimensiuni cuprinse intre 50 si 110 centimetri.

 

Un echipaj al Gruparii Mobile de Jandarmi (GMJ) Bacau a reusit, insa in timp ce executa o misiune de patrulare să ii prindă la un control de rutină pe strada Milcov din municipiu.

 

,,Florin B., in varstă de 23 de ani, din municipiul Bacau, Romeo G., de 21 de ani, si Ioan G., de 20 de ani, ambii din Buhusi, aveau asupra lor o cantitate importantă de cabluri din cupru pe care au recunoscut că le taiaseră din instalatia de iluminat pentru nocturnă a stadionului, urmand să-l valorifice la un centru de colectare'

Ronnie08.01.2013 16:46

Ce tarani, ma!

drvladyk09.01.2013 17:00

pfff bine ca esti liber, eram ingrijorat :)):))

Ronnie09.01.2013 21:42

N-am vrut s-o zic din prima da' daca ma uit mai bine-n buletin ma cam cheama si Florin. Da' sa nu-mi ziceti asa niciodata, multumesc!

Lays10.01.2013 12:09
pfff bine ca esti liber, eram ingrijorat :)):))

Mah, ti-a mai zis cineva ca avatarul tau te face sa arati ca felul in care imi imaginez eu ca arata Dumnezeu, desi nu cred in el? Tu si Morgan Freeman.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Florin, spaima Bacaului!

MoWeed10.01.2013 12:29

Depravatul asta de Vad, Dumnezeu? Hai sa fim seriosi :)))

drvladyk10.01.2013 15:21

Da, Eu sunt...Mo isi va primi pedeapsa pentru toate denigrarile astea pe lumea cealalta, e notat deja.

 

PS de azi daca mi te adresezi respectuos, gen, Doamne, MyGod sau o..tu Mare Spirit, poate te iert

Lays10.01.2013 16:11

Daca-mi lasi un PM cu numerele la 6 din 49, promit ca ma pocaiesc chiar aici, virtual (ca un bun crestin ce sunt), si ma convertesc intr-unul dintre martorii lui Iehova!

drvladyk10.01.2013 17:59

nu ma ocup cu chestii materiale...banu e ochiu dracului

«1124512461247124812491251»