FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1124412451246124712481251»
ebonyc22.11.2012 12:52
Chiar bai ce faceti de apocalipsa?

 

Dupa Cioran sau de luna viitoare?

drvladyk22.11.2012 12:56

Asta de pe 21 decembrie

ebonyc22.11.2012 13:00
Asta de pe 21 decembrie

 

N-o dam si noi pe 22 sau 23?

drvladyk22.11.2012 13:42

Nu, nu apocalipsa de anu asta e ok, pica vinerea.

clausblaus22.11.2012 13:47

Deci.....weekend placut!:)))

Ronnie22.11.2012 17:28

Cica-n Moldova vine mai greu. Noi suntem cu 50 de ani in urma la tot :D

drvladyk22.11.2012 22:49

ok, vin acasa, pune un jack la rece si nu-l strica cu alte posirci :P

 

adica: te scot la apocalipsa fa?

drvladyk23.11.2012 00:26

aici cred ca pot sa spun, il consider pe joga ca pe un fel de raceala banala, adica stranuti, ti curg mucii dar esti capabil inca sa mergi la mumnca nu e atat de grav..................dar poate deveni sa avem grija

si ebola a pornit insidios

Joga Bonito23.11.2012 00:36

Bai, foamea in glanda, daca practici medicina dupa cum scrii aici, vai de capul la engleji.

 

Cum e sa fii rezident la 35 de ani si sa mictioneze pe tine pana si indienii din curul Asiei? Eh?

 

 

drvladyk23.11.2012 00:40

bai prostule eu sunt dentist, deci nu se aplica

 

MA cac pe tine din orice pozitie copchile, inceteaza iti intind mana acum si sa terminam

 

vrei?

Joga Bonito23.11.2012 00:43

pfff, m-ai spart. nici macar nu esti medic si-ti pui si "dr" in nick, lol. adica, in traducere libera pentru restul, dentistii pe langa ca-s prosti, nici macar nu sunt medici.

 

sa dau mana cu tine? gen, eu sunt ca tine sa ling pe unde scuip? daca tot ai vrut sa ne luam pu.le cat timp eram redactor-moderator, acum ai sansa.

drvladyk23.11.2012 00:46

esti mult prea prost copchile..................pacat de tine. sincer realizezi cat esti de dobitoc?

Joga Bonito23.11.2012 00:51

nu stiu, frate, nu m-am pus niciodata in postura ta. cand te vad parca imi aduc aminte de desenul ala animat "viata cu Louie".

 

hai ca am treaba maine dimineata si te crut, emigrantule. mai putin si izbucnesti in lacrimi, saracie patrupeda.

drvladyk23.11.2012 01:02
esti mult prea prost copchile..................pacat de tine. sincer realizezi cat esti de dobitoc?

mai citeste o data poate pricepi

Ronnie23.11.2012 06:04
gen, eu sunt ca tine sa ling pe unde scuip?

 

Asta ai facut toata saptamana aia cat ai fost moderator. Chiar credeam ca o sa si primesc pe facebook un add de la tine.

GRYG23.11.2012 07:44
Ce porcaiala domnii mei,ce porcaiala?

Ne mai injuram si noi cateodata,asa de ochii lumii,da' nu ne jignim.

 

da corecttttttttttttttt astea injuraturi sunt pentru armonie

ce_oameni.gifsteagcruce.gif

Astristul25.11.2012 10:49
Dupa cum spunea ebonyc, cei cu portocaliu sunt utilizatori care nu au mai intrat in ultimele 30 de zile pe site. Se ruleaza un script care automatizeaza chestia asta. Respectivii o sa fie mutati din grupul respectiv daca isi "reactiveaza" contul.

Si cum imi reactivez contul, ca tot "portocaliu" sunt?! Si inca ceva, o sa ajungeti sa si stergeti acei utilizatori daca nu intra o perioada mai lunga de timp?

Azzido25.11.2012 15:03

o sa fie sterse conturile inactive de ani de zile, deci nu-i panica. o sa iti fie "reactivat" contul in urmatoarele zile.

Astristul25.11.2012 17:31

Multumesc pentru lamurire si scuze ca am postat aici, dar a fost singurul loc in care am gasit informatii despre "noul grup" de utilizatori. :)

Gandalf the White28.11.2012 08:22
Azzido iubeste OFF-TOPIC-ul. :whistle:

 

Doar daca-i "CU DE TOATE"... :whistle:

Ronnie28.11.2012 12:03

Ce-as mai face si eu niste off-topic pe undeva .. abia ma abtin.

clausblaus28.11.2012 12:56

Si cine nu te lasa?

Azzido doarme,caci a bantuit pe aici pana spre dimineata,Lari mai trece cu vederea ca e baiat de baiat..:))...iar joga si-a luat jucariile si a plecat.

Deci,cine nu te lasa? :ce_oameni:

Ronnie28.11.2012 14:54

Pai e inchisa jucaria cu nemultumiri. Acolo e topicul parca facut ca sa se faca off-topic. :( Plus ca stau la 20% si daca tot e sa fiu banat macar sa fie-n weekend.

drvladyk28.11.2012 19:55
Am inchis acest topic dintr-o groaza de motive evidente, nu inainte de a regreta enorm ca Gandalf si-a asasinat cu sange rece rabdarea, din vremuri imemoriale.

 

Lasa coane ca scriem aici :P.

Mie imi pare rau de gandalf, din punctul meu de vedere a exagerat, probabil si-a pierdut rabdarea, ma rog... As dori un singur lucru, sa se judece cu aceeasi unitate de masura, am mai latrat si aseara la luna pe tema asta.

Si ar mai fi ceva, dar pe aia o bag la sugestii pt imbunatatirea site-ului :)):))

Azzido28.11.2012 20:45

Coane, crede-ma ca incerc sa fiu cat se poate de rabdator si impartial dar am limitele mele. Iti doresc sa te ia si pe tine lumea in "balon" des si constant cand faci munca voluntara si apoi cred ca o sa ma intelegi mai bine.

PS: nu ma bucur ca i-am dat ban, dar nu e ok sa-i suporte lumea iesirile doar pt ca scrie articole lungi si bine documentate. Au fost redactori mult mai talentati ca el care nu si-au permis iesiri nesimtite la adresa nimanui, deci lui de ce i s-ar permite ?

«1124412451246124712481251»