Chiar bai ce faceti de apocalipsa?
Dupa Cioran sau de luna viitoare?
Chiar bai ce faceti de apocalipsa?
Dupa Cioran sau de luna viitoare?
Asta de pe 21 decembrie
Asta de pe 21 decembrie
N-o dam si noi pe 22 sau 23?
Nu, nu apocalipsa de anu asta e ok, pica vinerea.
Deci.....weekend placut!
)
Cica-n Moldova vine mai greu. Noi suntem cu 50 de ani in urma la tot ![]()
ok, vin acasa, pune un jack la rece si nu-l strica cu alte posirci ![]()
adica: te scot la apocalipsa fa?
aici cred ca pot sa spun, il consider pe joga ca pe un fel de raceala banala, adica stranuti, ti curg mucii dar esti capabil inca sa mergi la mumnca nu e atat de grav..................dar poate deveni sa avem grija
si ebola a pornit insidios
Bai, foamea in glanda, daca practici medicina dupa cum scrii aici, vai de capul la engleji.
Cum e sa fii rezident la 35 de ani si sa mictioneze pe tine pana si indienii din curul Asiei? Eh?
bai prostule eu sunt dentist, deci nu se aplica
MA cac pe tine din orice pozitie copchile, inceteaza iti intind mana acum si sa terminam
vrei?
pfff, m-ai spart. nici macar nu esti medic si-ti pui si "dr" in nick, lol. adica, in traducere libera pentru restul, dentistii pe langa ca-s prosti, nici macar nu sunt medici.
sa dau mana cu tine? gen, eu sunt ca tine sa ling pe unde scuip? daca tot ai vrut sa ne luam pu.le cat timp eram redactor-moderator, acum ai sansa.
esti mult prea prost copchile..................pacat de tine. sincer realizezi cat esti de dobitoc?
nu stiu, frate, nu m-am pus niciodata in postura ta. cand te vad parca imi aduc aminte de desenul ala animat "viata cu Louie".
hai ca am treaba maine dimineata si te crut, emigrantule. mai putin si izbucnesti in lacrimi, saracie patrupeda.
esti mult prea prost copchile..................pacat de tine. sincer realizezi cat esti de dobitoc?
mai citeste o data poate pricepi
gen, eu sunt ca tine sa ling pe unde scuip?
Asta ai facut toata saptamana aia cat ai fost moderator. Chiar credeam ca o sa si primesc pe facebook un add de la tine.
Ce porcaiala domnii mei,ce porcaiala?Ne mai injuram si noi cateodata,asa de ochii lumii,da' nu ne jignim.
da corecttttttttttttttt astea injuraturi sunt pentru armonie
![]()
![]()
Dupa cum spunea ebonyc, cei cu portocaliu sunt utilizatori care nu au mai intrat in ultimele 30 de zile pe site. Se ruleaza un script care automatizeaza chestia asta. Respectivii o sa fie mutati din grupul respectiv daca isi "reactiveaza" contul.
Si cum imi reactivez contul, ca tot "portocaliu" sunt?! Si inca ceva, o sa ajungeti sa si stergeti acei utilizatori daca nu intra o perioada mai lunga de timp?
o sa fie sterse conturile inactive de ani de zile, deci nu-i panica. o sa iti fie "reactivat" contul in urmatoarele zile.
Multumesc pentru lamurire si scuze ca am postat aici, dar a fost singurul loc in care am gasit informatii despre "noul grup" de utilizatori. ![]()
Azzido iubeste OFF-TOPIC-ul.![]()
Doar daca-i "CU DE TOATE"... ![]()
Ce-as mai face si eu niste off-topic pe undeva .. abia ma abtin.
Si cine nu te lasa?
Azzido doarme,caci a bantuit pe aici pana spre dimineata,Lari mai trece cu vederea ca e baiat de baiat..
...iar joga si-a luat jucariile si a plecat.
Deci,cine nu te lasa? ![]()
Pai e inchisa jucaria cu nemultumiri. Acolo e topicul parca facut ca sa se faca off-topic.
Plus ca stau la 20% si daca tot e sa fiu banat macar sa fie-n weekend.
Am inchis acest topic dintr-o groaza de motive evidente, nu inainte de a regreta enorm ca Gandalf si-a asasinat cu sange rece rabdarea, din vremuri imemoriale.
Lasa coane ca scriem aici
.
Mie imi pare rau de gandalf, din punctul meu de vedere a exagerat, probabil si-a pierdut rabdarea, ma rog... As dori un singur lucru, sa se judece cu aceeasi unitate de masura, am mai latrat si aseara la luna pe tema asta.
Si ar mai fi ceva, dar pe aia o bag la sugestii pt imbunatatirea site-ului ![]()
)
Coane, crede-ma ca incerc sa fiu cat se poate de rabdator si impartial dar am limitele mele. Iti doresc sa te ia si pe tine lumea in "balon" des si constant cand faci munca voluntara si apoi cred ca o sa ma intelegi mai bine.
PS: nu ma bucur ca i-am dat ban, dar nu e ok sa-i suporte lumea iesirile doar pt ca scrie articole lungi si bine documentate. Au fost redactori mult mai talentati ca el care nu si-au permis iesiri nesimtite la adresa nimanui, deci lui de ce i s-ar permite ?