FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1124212431244124512461251»
Adrian18.11.2012 19:47

Eu cu mistourile fara haz tu cu puterea si decenta de a spune ca trebuie sa vorbim doar despre fotbal :)

clausblaus18.11.2012 21:04

In curand nici pe aici nu vei mai gasi pe vreunul dispus sa-si mai spuna.......''mistoul'.

Posibil sa-si bage domn' educator codita si pe aici.

terente18.11.2012 22:46

Helloooooooooooooooooooo!!!

Treziti-va, oameni buni!

 

Luati-i, fratilor, chibritul lui JB ca da foc la casa. Drac de copil, nu se astampara deloc.

@JB, ai EXAGERAT cu masurile pe care le-ai luat in seara aceasta. Nu se poate sa faci genocid. Ai iritat pe toata lumea cu masurile tale. Pe absolut toata lumea. Niciun moderator care a existat pe acest site de la bun inceput nu a depasit limita bunului simt! Absolut niciunul!

Si i-am prins pe majoritatea. Nu ai invatat absolut nimic de la niciunul. Si micul Danny a fost moderator pt o zi dar nu nu s-a aruncat ca berbecul in ceilalti.

Invata sa asculti in primul rand, invata sa tolerezi, sa fii impaciuitor este sarcina ta. Fii ca un batranel care-si mangaie nepotii pe crestet cand fac o boroboata. Ce naiba, Joga! Tu cand vei faci copii ii trimit la BD in Maramures daca fac pipi in pat?!

 

@JB, nu ma lua in serios cu ce-am spus mai sus. Faceam misto de userii aia fraieri care si-au pierdut multe zile sa patimeasca alaturi de Steaua. Bine le-ai facut! Mama lor de agitatori!

blindius18.11.2012 22:48

O mica-mare greseala redeschiderea acestui topic, un pretext de porcaiala netaxabila. Propun sa se mai inchida.

clausblaus18.11.2012 23:04

Da,chiar asa,sa se inchida...ce atata porcaiala.

Pai si daca tot veni vorba de porcaiala.....sa se inchida frate tot site-ul pentru o perioada.

 

fcsteaua.ro=ban 7 zile

 

LE:@blindius

numai la taxat va sta capul!!!

:boxing:

gio_stgloria19.11.2012 03:48

Eu l-am redeschis , am crezut ca v-a venit mintea la cap !

GRYG19.11.2012 09:42

neicusorule aici, mare galagie este si sincer pe unii chiar nu-i inteleg...ne dam in cap unii altora????/de ce ??????

steag_cruce_invers.gifmai bine ar fi sa ne intelegem asa :kisstogether: ...eee nici chiar....sa fim seriosi

drvladyk19.11.2012 19:50

2-10 2-10 canta nelu 2-10 proba de microfon

 

sa-mi f una merge.... repede dincolo ca inseamna ca nu am apasat unde trebuieste

clausblaus19.11.2012 21:34

2-10 2-10.......mergeeeee

 

sa-nceapa petrecerea! :beer2:

drvladyk20.11.2012 13:41

Ronnie, Mo, eu am ales sa fac o compunere despre iarna, va rog sa alegeti o tema si hai la treaba.

clausblaus20.11.2012 13:56

Asteapta si tu primii fulgi in Londra ca sa ai ce scrie.

Apropo,urata vreme in Londra,vezi soarele o data pe saptamana.Acum inteleg eu de ce sunt asa de spalacite englezoaicele!

clausblaus20.11.2012 14:01

Azi este ziua lui gigica becali(saddam..etc).

Unde puteam sa-i urez La multi ani,daca nu aici.....la misto!

MoWeed20.11.2012 15:44

Vlad, ma tem ca o astfel de compunere ar fi prea dificila pentru mine. Nu sunt asa de priceput ca cei din Timisoara, de exemplu...

Lays20.11.2012 15:56

Pai o impariti, tu scrii despre zapada, el scrie despre brazi, iar eu, daca ma primiti in grup, despre Mos Craciun si renii sai.

drvladyk20.11.2012 19:58
Pai o impariti, tu scrii despre zapada, el scrie despre brazi, iar eu, daca ma primiti in grup, despre Mos Craciun si renii sai.

 

ok, incep eu

 

 

tipic romanaesc, un om bine intentionat se implica, face lucruri constructive fara sa aiba vreun beneficiu si pana la urma este 'convins' sa renunte..

 

 

Am mutat aici sa nu mai fiu certat ca fac scandal acolo. Serios Harald, ma asteptam la mai mult . Chiar nu am intentia de a te ataca, dar atata ai concluzionat din povestea aia? Daca cineva face ceva si se implica, laudabil de altfel si am mai spus-o, are voie sa dea cu mojicii in stanga si in dreapta? Ai urmarit tot scandalul? M-a jignit neprovocat, mancasem si eu un rahat la discutii libere fara sa jignesc pe nimeni, si se gaseste sa ma jigneasca el. A stat postarea o zi si nu am raspuns, tocmai sa nu generez scandal si sa nu ma cobor la nivel, ca ma batea cu experienta, vorba cantecului. Cand s-au luat altii de el a inceput sa jigneasca pe toti si apoi sa ii baneze. Ce naiba coane.... talentu la scris e una si 7 ani de acasa alta.

 

Ps tu il stii pe red? Acu nu ca imi place de el, dar cand a jignit ala vreodata pe cineva? Sa-l faci in tot felul ca a dat si el cu parerea e ok?

Mai romaneste e, sa stii, sa accepti orice pseudointelectual ce scrie 2 fraze legate si coerente fara sa te intereseze caracterul

 

PS 2 Pun pariu ca-ti place si de Patapievici:))

axl20.11.2012 20:09
Daca cineva face ceva si se implica, laudabil de altfel si am mai spus-o, are voie sa dea cu mojicii in stanga si in dreapta?

Are? Asta e intrebarea. Are?

MoWeed20.11.2012 20:35

Nu are

drvladyk20.11.2012 20:38
Are? Asta e intrebarea. Are?

 

Pai eu zic ca nu. Tu ce zici, ca ai fost si tu pe acolo, 1% asa, deci stii despre ce a fost vorba. Si nu ma refer numai la faza aia, dar azi cand a incercat sa dezgroape rahatul, tot noi eram de vina daca saream de cur in sus, nu? Si in general cand ia de sus pe toti, tot noi suntem de vina, nu?

 

Ps si ce e aia de la semnatura ta, ca nu gasesc?

Harald20.11.2012 20:50

Vlad, in primul rand rog un mod sa corecteze greseala din postarea respectiva pentru ca a trecut perioada in care se poate edita.

 

Te asigur ca scopul meu de a intra pe fcsteaua nu este de a urmari scandaluri, ba chiar ma irita rafuielile astea virtuale. Si nici Otv-ul nu este pasiunea mea :)

Pe de alta parte imi aduc aminte ca am citit pe un topic ca securea razboiului a fost ingropata intre voi doi.

 

Il stiu si pe red, imi place de el ca urmareste fotbalul german.

 

Nu cred ca e nevoie sa fii foarte inteligent sa observi ca la noi mediul te descurajeaza sa faci ceva constructiv, dovada fiind miile de oameni de valoare care pleaca din tara. Cam la asta m-am gandit cand am vazut ce s-a intamplat cu Joga..

 

 

MoWeed20.11.2012 20:59

@Harald

 

Problema este ca, in cazul de fata, el a jignit si a luat decizii abuzive impotriva altor oameni de valoare de pe forumul asta (vlad, mariusmihet, red). Eu nu pot numi "om de valoare" pe unul care-l face pe red "mentally challenged". Asta cand red nici macar termenul de "oaie" nu-l foloseste, care nici macar pe toronto nu l-a jignit desi respectivul ii bagase carne in frigider cu nemiluita si pe public si pe privat.

 

Daca ar fi vrut sa faca ceva constructiv ar fi dezvoltat discutia in care eu si altii ii explicam de ce nu se implica lumea, de ce e singur. Insa el isi pusese in cap ca e din cauza lenei, nu din alte cauze si nu a dorit/nu a fost capabil sa duca discutia mai departe.

 

Mai mult, el era regele trollingului pe vremea cand era utilizator. Sa ajunga sa dea lectii mi se pare o dovada de ipocrizie crasa...

 

As fi zis mai multe dar nu doresc sa incep iarasi o discutie in contradictoriu cu acest individ.

 

 

Toate cele bune, Harald

drvladyk20.11.2012 21:04

Pai da, dar nu ai vazut si restul. Eu nu port razboaie pe net, doar ca imi sare tandara, asta e sunt mai coleric, cand ma ia de sus si peste picior pe degeaba. Dar pot si sa ma abtin, pana la o limita. Si greseala las-o am vazut-o, dar acum nu dialoghezi cu oameni care neavand ce sa spuna se leaga de faptul ca ti-a fugit un deget pe langa. Ni se intampla la toti, doar papagalii se leaga de o greseala de genul.

PS si gata te rog nu ma mai deranja, am promis lui lays ca il primim in grup si vreau sa incep compunerea, continua el cu mo si ronnie cand e debanat. Apropos daca ni s-a scos bann-u trebuia sa i se scoata si lui ca nu a vb mai urat ca mine, dar de... incurcate caile Domnului

drvladyk20.11.2012 21:21

COMPUNIRI di clasa de dupa 3 adicatelea a 4-a:

 

Iarna a venit pe neasteptate acoperind dealurile cu mantia ei albă si pufoasa. Totul era nemiscat si tacut.... Nu se auzea nimic si nu misca nimic... Sa-mi f... una mi-am zis... unde o fi cd-ul cu minune? Sa cante ceva. Dar pana si minune era tacut pe geru' naibii ce se lasase. Baga-mi-as in autobuzu' ala de Timisoara de m-a lasat pe mine aici. Ningea cu fulgi mari ca in melodia aia naspa a lui Fuego, sau a lui ala cu leru... Nu-s sigur.

PSst se aude ceva.... era doar un caine latrand la luna alcoolica ce batea deja in albastru, cirotica naibii. Pun pariu ca si de la Toronto si de la Skegness luna tot cirotica se vede.. Fie la ea acolo... n-are cultura vaca...

 

Stai... clop clop... vine un cal cu un cocosat cu caciula.... Aleee sa traiesti boierasule hai suie in caruta ca oi fi inghetat de frig, hai la bunica pana nu da lupu de ea, si pornim printre nameti, niste nameti imensi, mai ceva ca scuipatu lu jumate de om calare pe jumate de iepure schiop, pardon era maybach, oricum, mari nameti. Dar am ajuns, si vad casuta bunicii, o casuta de poveste, ca din povestile lui Andersen, cand fetita mai dadea geana pe la termopane cu cate un fraier de chibrit.

 

Mi-era dor de bunica, sa moara bibi daca nu, da nu era la geam. Totusi la geam ceva... Pfff zic, o turbat-oi si pe bunica pro-TV cu sarbatorile americane si o fi bostanu de la halloween. ~Da nu ****, stii cine era, ca m-am dus mai aproape... era varu LAYS ma.. ma privea cu ochi mari si umezi, oare ce o fi patit

 

 

LAYS CONTINUI COMPUNEREA CA NE-AI FACUT CURIOSI CHEERS MATE

axl20.11.2012 21:22

Deci daca nu are e corect sa concluzionez ca daca cineva care face ceva si se implica da cu mojicii in stanga si in dreapta (adica nu respecta regulamentul) trebuie sanctionat?

drvladyk20.11.2012 21:28
Deci daca nu are e corect sa concluzionez ca daca cineva care face ceva si se implica da cu mojicii in stanga si in dreapta (adica nu respecta regulamentul) trebuie sanctionat?

 

Da ne mai iei mult pe la Pitesti?

Ronnie20.11.2012 21:28

Joga e nasol.

 

 

scuze..am crezut ca inca-s banat si nu apare :D

«1124212431244124512461251»