FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1124112421243124412451251»
puyol05.11.2012 08:20

poate aici am mai mult succes :=

 

http://www.sportday.ro/ - a comandat cineva ceva de aici?

ebonyc05.11.2012 12:50
Cine e GeorgeSoft, de ce e portocaliu, si de ce nu pot da click pe el?

 

post-69539-1352072593.jpg

 

Userii cu portocaliu sunt useri inactivi.

Azzido05.11.2012 13:42
Cine e GeorgeSoft, de ce e portocaliu, si de ce nu pot da click pe el?

 

Untitled3.jpg

Dupa cum spunea ebonyc, cei cu portocaliu sunt utilizatori care nu au mai intrat in ultimele 30 de zile pe site. Se ruleaza un script care automatizeaza chestia asta. Respectivii o sa fie mutati din grupul respectiv daca isi "reactiveaza" contul.

Ronnie11.11.2012 12:32

Joga, nu te-as injura niciodata pe tine. Daca te-as ataca as face-o atat de subtil incat nici n-ai gasi regula cu care sa ma sanctionezi.

Joga Bonito11.11.2012 12:53

Copilas din raspantiile Moldovei, pe cine ataci tu cu subtilitati, huh?

 

Pai daca-mi pun mintea cu tine si fac misto de tine o luna intreaga pleci cu coada intre picioare de pe site...

 

Nu mai abuzati de site-ul cu nemultumiri. Daca aveti ceva personal sa-mi adresati faceti-o aici.

drvladyk11.11.2012 16:55

Aroganta e sora cu prostia- proverb arab

Ronnie11.11.2012 17:41

Mrr, ca si moderator, doctore, obiectivul tau este sa-ti menti oamenii pe site, nicidecum sa-i alungi. Cu o astfel de mentalitate ma tem ca nu te prinde paltonul in culoarea albastra/verde pe forum.

drvladyk11.11.2012 17:51

Ba pe el da, nu se stie de userii normali

Ronnie18.11.2012 04:11

De cand pseudo doctorii dau si sfaturi de viata? Ca sa nu zic ca e un pustiulica de doua zeci si ceva.

Joga Bonito18.11.2012 09:51

Bai, mictionist in tenisi, te-ai uitat putin asa la LDS (macar din profil), sa vezi ce inteligenta emana la fiecare postare? Sintagma "doctore" o folosea in semn de respect si apreciere. Daca l-am pune sa-ti gaseasca si tie un apelativ, ar fi ceva de genul: "baiatul cu apa", "hip-hopistul de la periferia inteligentei" etc. Ma intelegi tu, nu?

 

Pe de alta parte, nu conteaza varsta, ci valoarea omului, cand dai un sfat.

Ronnie18.11.2012 11:56

Nu mai da sfaturi. Vei creste si-ti vei da seama de ce.

MoWeed18.11.2012 12:02

Ahahaha. Ce de basini pe capul doctorului :))))

Joga Bonito18.11.2012 12:08

Am valoare, in special in relatia interfesiera cu moldovenii.

Ronnie18.11.2012 12:19
in special in relatia interfesiera cu moldovenii.

 

Sper ca ai vrut sa faci o gluma nereusita. Altfel esti un ciudat.

Joga Bonito18.11.2012 12:23

Da. Un ciudat cu sapca intoarsa, cu hanorac cu insemne satanice si trening larg, care gesticuleaza la pereti.

 

...hai sa te joci cu motanelul meu.

Marius18.11.2012 12:28

Vai de plm, pic si poc in actiune...

Lari18.11.2012 12:30

"Lua-te-as la misto", aceasta platosa contra banarii... :D

drvladyk18.11.2012 13:22
Ahahaha. Ce de basini pe capul doctorului :)) ))

 

SFAT PRIETENESC

Lays18.11.2012 13:41

Imi e frica sa dau click pe link-ul ala, poate contine vreo imagine prea detaliata. Nu ca m-ar interesa asa ceva, dar pare comic.

drvladyk18.11.2012 13:55
Imi e frica sa dau click pe link-ul ala, poate contine vreo imagine prea detaliata. Nu ca m-ar interesa asa ceva, dar pare comic.

 

E safe, mai mult lectura. Dar nu e pt tine, tu nu suferi de mania grandorii :P

Adrian18.11.2012 18:34

O sa ii raspund aici lui Marius Mihet, ca sa nu fie offtopic:

 

 

mariusmihet

 

Imi aduc aminte ce fel de om erai tu cand te-am contactat prima data ca sa iti propun postul de moderator:

 

"Da, vreau sa ma implic, sunt antibecali, il vreau plecat, ai dreptate Adriane!"

Intre timp au venit rezultatele si te-ai schimbat. Ai dat-o cu pacea si prietenia intre toti. Ok, nu am zis nimic.

Acum ma ataci. Ok, tot nu ma intereseaza.

 

Crezi ca eu sunt ca tine? Crezi ca eu ma indoiesc dupa cum bate vantul?

 

Joga Bonito va poate confirma faptul ca nu suntem prieteni, ca nu ne suportam. In cel mai bun caz noi ne vom ignora, atat. Nu suntem si nu vom fi prieteni niciodata. Asa ca, daca tu crezi ca eu vreau sa ma pun bine cu el, esti dus cu capul.

 

Eu nu pup fund. Daca eram asa, il pupam in fund pe Azzido si acum eram mod sau redactor cu acte-n regula, dandu-va voua(pacificatorii) cata Uniune Europeana voiam eu, ma intelegi?

 

Ca sa il citez pe maestrul Lacatus: "mi se brehane" de acest site.

 

Sunt constient ca zilele mele sunt numarate aici si nu mai imi pasa.

 

 

Adrian18.11.2012 18:49

Daca nu ma insel, prima data te-am contactat pentru postul de moderator. Poate ma insel. Oricum asta nu conteaza. Redactor, moderator, tot una e.

 

Stiu, stiu, nu esti sluga propriilor ganduri. Gandurile tale sunt tot anti becali, dar tu nu te supui lor.

 

 

Clar, eu sunt foarte fatarnic si agasant. Sunt sigur ca ai si foarte multe argumente care sa sustina ceea ce zici si, daca te rog acum sa dai un copy/paste la postarile mele iritanto-agasante, sunt sigur ca nu vei avea nici o problema in a raspunde.

 

 

Credeam ca la postul de oaie redactori ai renuntat pentru ca NU AI MAI SCRIS NICI MACAR UN ARTICOL DE LUNI BUNE. Ca sa vezi, m-am inselat.

 

nici daca il pupai in dos pe Azzido nu ajungeai mod, nu cred ca poti face dovada unei asemenea verticalitati.

 

 

Ei, asta e. Unii sunt mai talentati ca altii :)

 

drvladyk18.11.2012 18:59

Adi ma dezamagesti in continuare........

Adrian18.11.2012 19:02

Ar trebui sa va dezamageasca baietii cu coloana din gelatina. Da' daca va dezamagesc eu... meh... whatever...

Adrian18.11.2012 19:37
insa nu spune ca nu sunt stapanul propriilor mele ganduri.

 

Stiu ca esti stapanul propriilor tale ganduri. De aia am si zis ca te-ai schimbat dupa cum a batut vandul. Ce nu e logic?

 

Ah... nu te-ai prins de ironie. Ok. O sa incetez a mai fi subtil.

 

Am avut,am puterea si DECENTA sa spun lucrurilor pe nume in fata oricui fara teama ca acel cineva ma va acuza ca sunt altcineva.

 

 

Mai ales atunci cand indemnai "sa vorbim doar despre fotbal". Prin asta intelegi tu a avea puterea si decenta de a spune lucrurilor pe nume.

 

 

Oaie nu te fac eu. Oaie te faci tu singur. Eu nu am cum sa te fac oaie, nu sunt magician.

«1124112421243124412451251»