FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1123912401241124212431251»
Joga Bonito09.02.2012 07:53

Da, normal. Impachetez tate-plic ca la gradinita.

 

Ai vazut ce a zis MoWeed pe topicul cu schimbarea site-ului? :whistle:

Ronnie09.02.2012 07:56

Da. Mi-a frant inima. Tie nu?

 

 

2.Pe Ronnie eu l-am dat afara deoarece a facut niste prostii. Intreaba pe cine vrei tu dintre moderatori.

 

Postez aici ca sa nu umplu topicul respectiv de off-topic. Din pacate pe acest forum observ ca nu se salveaza mesajele trimise, asadar ii poti cere lui Azzido (daca mai are) mesajul privat care i l-am trimis prin septembrie (sper sa nu ma insel) in care l-am rugat sa-mi scoata accesul la moderare. Pana sa mi-l scoata au mai trecut vreo 2 saptamani in care m-am luat constant de haterii astia de pe forum si mi-am primit warnuri cat n-am primit in ultimii ani, de-aici si decizia ta de a renunta la mine. Probabil tu nu stiai ca eu deja luasem decizia de a ma retrage cu putin timp in urma.

 

Decizia lui Mo de a renunta la mine a venit din cauza discutiilor mele aprinse cu boxman, Adisor. Nicidecum ca a facut doctorul gargara sau ca moderam abuziv.

 

Poti cauta in topicul cu nemultumiri in care am precizat ca nu mai sunt moderator si astept doar sa ma "decolorez". Tot in perioada respectiva.

Marius09.02.2012 08:35

Tind sa cred ca moldoveanu' asta mic nu mai are gagica. Trec peste faptul ca nu scrie zilnic despre ea, dar e dubios de interesat de pl lu' joga...

Ronnie09.02.2012 08:50
Tind sa cred ca moldoveanu' asta mic nu mai are gagica.

 

Ai vrea tu, tarane.

Marius09.02.2012 09:18

Reactioneaza si ca o adolescenta la menstruatie... e evident!

MoWeed09.02.2012 09:24

Corect Ronnie. Decizia a venit in urma certurilor cu Adrian. In nici un caz nu a avut legatura cu Joga. Dar lasa-l sa se simta bine in continuare...

drvladyk09.02.2012 09:43

 

"moldoveanul fantazeaza despre madularul meu."

 

Adica recunosti ca de fapt e mica? asa interpretez eu :)):))

Joga Bonito09.02.2012 09:53

Iti trimit o poza s-o inramezi daca vrei. Ai ocazia sa scapi de indoctrinatii aia pe care ii tii in baie.

Ronnie09.02.2012 09:55

Eu zic sa-i faci un album intreg, nu cred ca incape intr-o singura poza.

axl09.02.2012 10:18

Inchis pe termen nelimitat.

Marius11.02.2012 18:30

nu e frumos ce-ai facut.

gio_stgloria14.08.2012 20:18

Daca va purtati frumos o sa stea deschis.

pytycrys14.08.2012 20:26

De ce pot sa dau de multe ori "Thanks" daca apas repede-repede pe buton?? :D

gio_stgloria14.08.2012 20:28
De ce pot sa dau de multe ori "Thanks" daca apas repede-repede pe buton?? :D

satana , satana !!

 

Unde esti blindica sa vezi ce-am realizat ? :))) Se vede c-am jucat cs.

 

LE: Imi depasisem recordul meu de 2 thanksuri si a venit danimarcu sa -mi strice distractia.

blindius14.08.2012 20:51

34 de thanks-uri, cata rabdare sa ai? :naughty:

gio_stgloria14.08.2012 20:53

Sa inteleg ca Dragoshel e cantitate neglijabila ?

Lays14.08.2012 20:54

33. danimarcu e mason!

danimarcu14.08.2012 21:15
34 de thanks-uri, cata rabdare sa ai? :naughty:

 

M-a luat valul!... :yes:

 

33. danimarcu e mason!

 

Pai numa' ciobanul sa stea in loja?... :punk:

red&blue_boy14.08.2012 21:47

danimarcu, esti mai tare decat Chuck Norris !

danimarcu15.08.2012 07:15

Este rasplata pregatirii serioase, profesioniste...

Am sacrificat mult ca sa ajung la aceasta performanta,nu a fost usor.

Dar a meritat! :hooray:

Dragoshel15.08.2012 07:24

nu stiu ce-a fost in capul meu

red&blue_boy15.08.2012 10:11
Este rasplata pregatirii serioase, profesioniste...

Am sacrificat mult ca sa ajung la aceasta performanta,nu a fost usor.

Dar a meritat! :hooray:

Nu stiu cum reusesti, esti de invidiat. Ce sa mai, esti un profesionist desavarsit. :))

 

nu stiu ce-a fost in capul meu

Sa inteleg ca tu esti responsabil pentru introducerea thanks-urilor pe site?

Uite ca sunt unii care iti desavarsesc opera, o duc inspre arta. :D

drvladyk15.08.2012 11:27
:yeahh::hooray: :hooray: :hooray:
blindius04.09.2012 09:08

Daca vreti sa fiti Duckadam sau Tatarusanu, jucati-va un pic aici.

 

:w00t:

 

Lays04.09.2012 10:17

Vreau sa fiu Duckadam dar zici ca-s Tatarusanu.

«1123912401241124212431251»