Ba da mai, si le discutam.
Ba da mai, si le discutam.
Postare consecutiva,imi pare rau,da` n-am ce face,situatia o impune.O puteti sterge pe cea de deasupra,va rog.
Revenind...
Si l-am prins cu rata-n gura !
Pe Jogo di mano bonito.
El e...lautarul din beci !
Tara arde si p-asta inca il f**e grija cui ii dau eu Thanks!
Cum ,ma, Jogo bonito di mano,sa fii atat de trist ?!
Vezi, ma, ca n-ai antivirusu' updatat. Si ai si prea multe porcarii pe Mozilla.
Urmatoarele 2 persoane i-au multumit lui blindica pentru aceasta postare:
drvladyk, Ronnie
ete na, s-au adunat moldovenii:))![]()
+ un ardelean, daca e primit !!! ![]()
Haideti sa nu ne inflamam aiurea dupa ce am inceput atat de frumos si civilizat. Sa continuam ca niste gentlemen, pentru ca suntem, nu?
Da' nu erati ultrasi ma? Bagabontilor!
Da' nu erati ultrasi ma? Bagabontilor!
Moldovene, tu n-ai coeficientul de inteligenta necesar pentru astfel de remarci. Ar fi mai bine sa ramai in sictirul pe care-l exprimi oriunde pe forum.
Si la povestile cu gagica-ta, ca orice tocilar internaut care se respecta. (unde e bogdinho ca sa confirme?)
Urmatoarele 2 persoane i-au multumit lui blindica pentru aceasta postare:drvladyk, Ronnie
ete na, s-au adunat moldovenii:))
+ un ardelean, daca e primit !!!![]()
Stimabililor,nu va mai dau Thanks pana maine.Ochiul maro al lui Jogo bonito di mano vegheaza asupra oricarui posibil flagel de Thanks-uri. ![]()
Marius, nu ne scutesti tu si bagi o poveste plictisitoare despre avioane?
Prefer sa te iau la misto, daca tot am poposit aici la aceasta ora tarzie.
Erai mai simpatic cand postai din 5 in 5 minute pentru a agata steliste de 15 ani.
Cum ,ma, Jogo bonito di mano,sa fii atat de trist ?!
Pai cine n-ar fi trist stiind c-o mierlesc 3 copii pe zi?
Problema la voi e ca nu stiti sa reactionati la mistouri fine, dichisite, satirice. Cateodata o dati intr-un comportament de complexat ce a dat iama in tastatura de la pc. N-am nimic cu voi, pe bune, imi sunteti dragi toti.
Pup triada fan-thanks-tastica.
Pup triada fan-thanks-tastica.
De ce nu rezolvati animozitatile astea ca niste barbati adevarati?
Tu, Joga, poti fi solistul iar ei trei ceilalti trei. Melodia v-o trimit eu.
Alta melodie, ceva 1+4 , ca "ceilalti" suntem 4... ![]()
Pai cine n-ar fi trist stiind c-o mierlesc 3 copii pe zi?
Problema la voi e ca nu stiti sa reactionati la mistouri fine, dichisite, satirice. Cateodata o dati intr-un comportament de complexat ce a dat iama in tastatura de la pc. N-am nimic cu voi, pe bune, imi sunteti dragi toti.
Pup triada fan-thanks-tastica.
Tu faci mistouri fine ca foaia abraziva.Nu stiu ce vrei sa pupi,dar daca nu dai un Thanks,degeaba!
Nu stiu ce comportament de complexat ai vazut tu,dar pentru a-ti raspunde m-am intors in timp cu 6-7 ani,de cand nu mai fac mistouri inutile pe net.Repet,inutile.
Erai mai simpatic cand postai din 5 in 5 minute pentru a agata steliste de 15 ani.
Asa ti-a zis gagica?
@axl
proasta mutare sa deschizi din nou topicul asta ![]()
@joga
vreau un thanks:D
Lasa ca daca-l lasam inchis se luau de par in alta parte.
Urmatoarele 4 persoane i-au multumit lui drvladyk pentru aceasta postare:
axl, blindica, danimarcu, red&blue_boy
blindica, da nici ca te poti abtine...
@ ronnie
Like !
I-ai dat replica lui Marius dupa toate apropourile referitoare la gagica.
Ronnie, ti-as da thanks, dar nu mai e la moda prin alte parti ![]()
Sariti, ajutor, ma gadila!? Deja este a treia zi in care moldoveanul fantazeaza despre madularul meu.
Asa plictisitor esti si-n viata reala?