FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1123812391240124112421251»
axl08.02.2012 15:37

Ba da mai, si le discutam.

blindica08.02.2012 16:03
Mai,mai, ce harnic am fost azi. Am scris pe blog, am scris si pe forum. Poate spal si vasele.

 

Te ''fac'' un blogroll? :happy:

 

P.S.: am spalat vasele deja!

blindica08.02.2012 18:02

Postare consecutiva,imi pare rau,da` n-am ce face,situatia o impune.O puteti sterge pe cea de deasupra,va rog.

 

Revenind...

 

Si l-am prins cu rata-n gura !

 

joga_bonito.JPG

 

Pe Jogo di mano bonito.

 

joga_bonito2.JPG

 

El e...lautarul din beci !

 

Tara arde si p-asta inca il f**e grija cui ii dau eu Thanks! :)) Cum ,ma, Jogo bonito di mano,sa fii atat de trist ?!

Marius08.02.2012 18:08

Vezi, ma, ca n-ai antivirusu' updatat. Si ai si prea multe porcarii pe Mozilla.

drvladyk08.02.2012 18:45

Urmatoarele 2 persoane i-au multumit lui blindica pentru aceasta postare:

drvladyk, Ronnie

 

ete na, s-au adunat moldovenii:)):))

red&blue_boy08.02.2012 19:03

+ un ardelean, daca e primit !!! :))

Ronnie08.02.2012 19:06
Haideti sa nu ne inflamam aiurea dupa ce am inceput atat de frumos si civilizat. Sa continuam ca niste gentlemen, pentru ca suntem, nu?

 

Da' nu erati ultrasi ma? Bagabontilor!

Marius08.02.2012 19:38
Da' nu erati ultrasi ma? Bagabontilor!

 

Moldovene, tu n-ai coeficientul de inteligenta necesar pentru astfel de remarci. Ar fi mai bine sa ramai in sictirul pe care-l exprimi oriunde pe forum.

 

Si la povestile cu gagica-ta, ca orice tocilar internaut care se respecta. (unde e bogdinho ca sa confirme?)

blindica08.02.2012 19:40
Urmatoarele 2 persoane i-au multumit lui blindica pentru aceasta postare:

drvladyk, Ronnie

 

ete na, s-au adunat moldovenii:)):))

 

 

+ un ardelean, daca e primit !!! :))

 

Stimabililor,nu va mai dau Thanks pana maine.Ochiul maro al lui Jogo bonito di mano vegheaza asupra oricarui posibil flagel de Thanks-uri. :shutup2:

Ronnie08.02.2012 19:42

Marius, nu ne scutesti tu si bagi o poveste plictisitoare despre avioane?

Marius08.02.2012 19:49

Prefer sa te iau la misto, daca tot am poposit aici la aceasta ora tarzie.

Ronnie08.02.2012 19:50

Erai mai simpatic cand postai din 5 in 5 minute pentru a agata steliste de 15 ani.

Joga Bonito08.02.2012 20:14
Cum ,ma, Jogo bonito di mano,sa fii atat de trist ?!

 

Pai cine n-ar fi trist stiind c-o mierlesc 3 copii pe zi?

 

Problema la voi e ca nu stiti sa reactionati la mistouri fine, dichisite, satirice. Cateodata o dati intr-un comportament de complexat ce a dat iama in tastatura de la pc. N-am nimic cu voi, pe bune, imi sunteti dragi toti.

 

Pup triada fan-thanks-tastica.

axl08.02.2012 20:18
Pup triada fan-thanks-tastica.

 

De ce nu rezolvati animozitatile astea ca niste barbati adevarati?

 

Tu, Joga, poti fi solistul iar ei trei ceilalti trei. Melodia v-o trimit eu.

 

red&blue_boy08.02.2012 20:36

Alta melodie, ceva 1+4 , ca "ceilalti" suntem 4... :))

blindica08.02.2012 20:42
Pai cine n-ar fi trist stiind c-o mierlesc 3 copii pe zi?

 

Problema la voi e ca nu stiti sa reactionati la mistouri fine, dichisite, satirice. Cateodata o dati intr-un comportament de complexat ce a dat iama in tastatura de la pc. N-am nimic cu voi, pe bune, imi sunteti dragi toti.

 

Pup triada fan-thanks-tastica.

 

Tu faci mistouri fine ca foaia abraziva.Nu stiu ce vrei sa pupi,dar daca nu dai un Thanks,degeaba!

Nu stiu ce comportament de complexat ai vazut tu,dar pentru a-ti raspunde m-am intors in timp cu 6-7 ani,de cand nu mai fac mistouri inutile pe net.Repet,inutile.

Marius08.02.2012 20:47
Erai mai simpatic cand postai din 5 in 5 minute pentru a agata steliste de 15 ani.

 

Asa ti-a zis gagica?

gio_stgloria08.02.2012 21:05

@axl

 

proasta mutare sa deschizi din nou topicul asta :))

 

@joga

 

vreau un thanks:D

axl08.02.2012 21:29

Lasa ca daca-l lasam inchis se luau de par in alta parte.

drvladyk08.02.2012 21:56

Urmatoarele 4 persoane i-au multumit lui drvladyk pentru aceasta postare:

axl, blindica, danimarcu, red&blue_boy

 

 

blindica, da nici ca te poti abtine...

Ronnie08.02.2012 22:00

Ce inseamna sa o ai mare si groasa!

 

ass.jpg

 

 

Sunt frumos, destept si am **** mare.

 

gio_stgloria08.02.2012 22:10

@ ronnie

 

Like ! :)) I-ai dat replica lui Marius dupa toate apropourile referitoare la gagica.

red&blue_boy09.02.2012 06:09

Ronnie, ti-as da thanks, dar nu mai e la moda prin alte parti :)

Joga Bonito09.02.2012 07:11

Sariti, ajutor, ma gadila!? Deja este a treia zi in care moldoveanul fantazeaza despre madularul meu.

 

Ronnie09.02.2012 07:42

Asa plictisitor esti si-n viata reala?

«1123812391240124112421251»